Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

6.53

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: 6.53   Вто Юли 08, 2008 8:44 pm

6е имало нов герои :)
Върнете се в началото Go down
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Сря Юли 09, 2008 11:53 am

heh a az znam vidat mu clockwork goblin kato na tinker ma6inite na tretata magiq koito iska klip da go vidi da pi6e samo nz datata
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Сря Юли 09, 2008 5:51 pm

™frezist™ написа:
heh a az znam vidat mu clockwork goblin kato na tinker ma6inite na tretata magiq koito iska klip da go vidi da pi6e samo nz datata
emi ae de edno link4e dai :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 7:52 pm

мн ми е интересно къв ще е тоя новия герой ..... дайте линк да го видим...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 8:20 pm

Гледах клипче във ютуб и новия герой ми допада доста макар да не разбрах точно 1вата и 2рата магии но пък ракетата е страшнаааа макар да се движи бавно и като се замислите сънстрайка на инвокера е по добра от тази в някои отношения ..... изкарват героя много имбарски но мене много ме кефи :) Ако някой може да разясни 1ва и 2ра магии ?
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 8:41 pm

beyOnd написа:
Гледах клипче във ютуб и новия герой ми допада доста макар да не разбрах точно 1вата и 2рата магии но пък ракетата е страшнаааа макар да се движи бавно и като се замислите сънстрайка на инвокера е по добра от тази в някои отношения ..... изкарват героя много имбарски но мене много ме кефи :) Ако някой може да разясни 1ва и 2ра магии ?
Днеска кат седнах напрайх в хофа 2 игри снего че у гг само лефкаха , голяма имба е развих го на Вангард владимир с&я а другия път на треадс , сатаник , мкб супер фъни герой:)с тая 1-ва напрайхме аз и пуджето фърст на 1 левел :D
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 8:55 pm

току що го прегледах //// МНОГО е як тоя героий ... много имбарски ... магиите яки с малък куулдаун и мана кост .... а улта и ракетата най ме радват :).... позамислих се и първата магия кат я видях ква е яка и си викам да го проам на радиенс и фюри ..... много добро се получава....само 2рата не ми е много ясна.... първата я пускаш пускаш улт на някого и го пребиваш много здраво :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 9:03 pm

beyOnd написа:
току що го прегледах //// МНОГО е як тоя героий ... много имбарски ... магиите яки с малък куулдаун и мана кост .... а улта и ракетата най ме радват :).... позамислих се и първата магия кат я видях ква е яка и си викам да го проам на радиенс и фюри ..... много добро се получава....само 2рата не ми е много ясна.... първата я пускаш пускаш улт на някого и го пребиваш много здраво :)
Тая 2-ра и на мен не ми е ясна и улта не ми е мн ясен ама ги биехме много с пуджето цяла игра :) фана някаф такаф с 2-ра оня го захапе и го убием :) или тоя мотред на 1 левел още аз и пуджето в гръб аз първа той рота :Д.. напрао ужаст !!
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 9:05 pm

LifeBreaker написа:
beyOnd написа:
Тая 2-ра и на мен не ми е ясна и улта не ми е мн ясен ама ги биехме много с пуджето цяла игра :) фана някаф такаф с 2-ра оня го захапе и го убием :) или тоя мотред на 1 левел още аз и пуджето в гръб аз първа той рота :Д.. напрао ужаст !!
Улта представлява кука която се движи супер бързо ... не ми е много ясен рейнджа ... магията може да се пусне като посока ако удари някой противник (не действа на неутрални) веднага те закарва до него удря му 300 дмг и стънва сичко във малък радиус за 2 секунди
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 9:08 pm

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
beyOnd написа:
Улта представлява кука която се движи супер бързо ... не ми е много ясен рейнджа ... магията може да се пусне като посока ако удари някой противник (не действа на неутрални) веднага те закарва до него удря му 300 дмг и стънва сичко във малък радиус за 2 секунди
Да и аз се телепортирах към морта по едно време такф с улта ама не вцепих как стана :Д
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Чет Юли 10, 2008 9:31 pm

:monkey: cat готин герои :):) харесва ми ..имба малко :)(
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 1:37 am

До сега четох коментари относно новият герой във дота-аллстарс и се замислих и осъзнах че е много имбарски дори.. най добрия избор е да го напраят да получава по малко стр на левел и да увеличат мана коста и куулдауна особено на ракетата ... един пич беше написал че дроу рейнджър на 7ми левел който има 700 хп е срещу гоблина 7ми левел на хикса и просто дроуа нямал шанс.... гоблина я обсипвал постояно с ракети а когато тръгне да бяга на малко пускал ракета напреде и я засичал..... тая ракета праи проблема сякаш.... също изкарват и 1вата му способност много имбарска макар тя да е нещо като "подивявка" ....... РАкетата е имба
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 9:55 am

beyOnd написа:
До сега четох коментари относно новият герой във дота-аллстарс и се замислих и осъзнах че е много имбарски дори.. най добрия избор е да го напраят да получава по малко стр на левел и да увеличат мана коста и куулдауна особено на ракетата ... един пич беше написал че дроу рейнджър на 7ми левел който има 700 хп е срещу гоблина 7ми левел на хикса и просто дроуа нямал шанс.... гоблина я обсипвал постояно с ракети а когато тръгне да бяга на малко пускал ракета напреде и я засичал..... тая ракета праи проблема сякаш.... също изкарват и 1вата му способност много имбарска макар тя да е нещо като "подивявка" ....... РАкетата е имба
И мен ми се стори имба , и ко тия ракетки праят 200 дмг бе да му ... къв им е проблема ?:) и имба е да , ама кат си представиш че 1 от игрите в която искаше да ме кик хоста 1 щот сам му зел героя , второ щот ги изнасяме и вика ако не се върнете ва кикам..:suspect: .. бихме ги направи рмк-то зе новия аз зех баратрум и цяла игра не сам го оставил да направи нищо за 1 игра имаше ПТ , Вангард и 2 брасера , аз имах ПТ , вангард , с&я и сатаник и хайпър.. смятайте.. :)ИМба е ама има такиа злетаци дет и с тия имби немогат да се оправят..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 10:54 am

Е да де 200 дмг на 7ми левел са ракетите със нищожен куулдаун и манакост...... а един АГ герой на този левел средно има 700-800 хп .... ТОЕСТ ТРябват му 4 ракети което става за 30 сек има няма ТОЕСТ Имбава способност за ниски левели ..... във дота аллстарс предложих да удвоят мана коста на магиите.... много по добре ше стане
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 11:42 am

mda s radians mn dobre stava a ina4e vednaj az sas pudge sre6tu goblina i nali toi na 400 hp kukvam go ostava na 350 i posle go rotvah 9 sekundi i ne umrq ebati imbata za 50 life 6 sekundi rot na posled level est mi be6e rota ina4e gerioia e super imba ama 4estno kazano ne sam igral s nego v igra deeba i ludite clicakri cakat kato nenormalni i se go zimat az se ne moga ina4e na single pplayer mn e dobar
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 11:57 am

Айсфрог ше го нерфне във 6.53б сигурен съм..... просто няма начин.... тряя му double manacost на магиите и малко куулдауна да се поувеличи на тъпата ракета .... И СТАВА МН ЯК ГЕРОЙ lol!
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 2:48 pm

:P хооквам го =тои на 400 и остава на 350 Д::Д:Д:Д:Д:Д: ..ама не ми е ясно кои лвл е куката ако е 1ви може !:)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 2:50 pm

Герои които горят масово и здраво мана могат да го бият... езалор например със мана лиик ще му свърши цялата мана.... неруб... най добрия предмет срещу този герой е
1. Орхид (щото можеш да го сайлънснеш)
2. Некро (щото можеш да гориш мана)
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 2:52 pm

прав си тук..
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 5:30 pm

първата ма гия е мн имбаа срашно начи тя така да го кажа ако няма криип около тебе в смисал 1в1 река примерно си мре как си иска праи около 1000 дмг първа за 15 сек на секи 0.75 сек го министунва и праи по 80 дмг на последен лв маи или нещо такова
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 5:38 pm

Alex_95 написа:
първата ма гия е мн имбаа срашно начи тя така да го кажа ако няма криип около тебе в смисал 1в1 река примерно си мре как си иска праи около 1000 дмг първа за 15 сек на секи 0.75 сек го министунва и праи по 80 дмг на последен лв маи или нещо такова
80х15=1200 ако не греша :) яко дмг и стън хаха
shinoda_93
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Пет Юли 11, 2008 5:49 pm

ако питате мен тракс със бкб ще го смеля ...
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Нед Юли 27, 2008 6:35 pm

за новия герой мога само да кажа че е имбав, но мисля че таз версия е доста бъгава
примери: На 2 пъти сам виждал never, който само с 1 ботуш прави 475 ms - мисля че не е нормално.
- Аз лично кат играх днес със zeus се бъгна след 10 мин някаде така че 2-та му магия немоише да земе на никой даже и 1 h p, а пък кат му цъкна улта на никой незима само ги показва на картата и пак тряя чакам да зареди..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Нед Юли 27, 2008 6:37 pm

^NiGhT_eLf^ написа:
за новия герой мога само да кажа че е имбав, но мисля че таз версия е доста бъгава
примери: На 2 пъти сам виждал never, който само с 1 ботуш прави 475 ms - мисля че не е нормално.
- Аз лично кат играх днес със zeus се бъгна след 10 мин някаде така че 2-та му магия немоише да земе на никой даже и 1 h p, а пък кат му цъкна улта на никой незима само ги показва на картата и пак тряя чакам да зареди..
Лол земи ги репортни на айсфрог... пиши му по мейла че да ги оправи на следващата версия ...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 6.53   Today at 5:18 am

6.53
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1