Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Отказвам се!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Отказвам се!   Пет Юли 18, 2008 5:09 pm

ОТКАЗВАМ СЕ ОТ ДОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(не съм свършил )

така от доста време насам разбирам че тия пубове гарени европи и кви ли не боклуци не ме подобряват а ме влачат надолу днес играх с магина с бейонд и яко се изложих а преди тва играх пак с магина и напрао оунех е пак загубихме ама си оунех тимаа беше зле таа така мисля че ше си скъсам нервите ако продължавам защото нуубовете са навсякаде по света....и все аз се падам с педерастки отбор др проблем е че никои не ме разбира явно не могат да схванат кво им говоря нещото което знаят единствено е ''СТФУ ЕНД ПЛЕЙ'' днес мн се изнервих на тъпия отбор който иска да му разкажа на кво се изнервих лс да пиш и тва е наи малкото кви ли не тъпаци сам срещал и сичките от моя отбор иначе на един ден ако играя непрестанно една игра само ще стане хубава -.-'' та мисля да поохладя страстите с дотата окато не почина малко от нея и също докато не жлезна във ДОТАИНВИТ! място с прота и нормални играчи където мисля да заапочна да играя барем се подобря добре истана нормлаен или даже мн про играч за целта трябва риплей със клануар или френдуар та ако някои има фр или клан недостатъчно хора в ггц или европа да пише че тряя да пратя риплей ще съм мн благодарен на ози който ми даде възможността да играя в това чудо дотаинвит където играят сички прилични и добри играчи утре няма а съм тук но това е общо взето скаип ми е фрезист та ако трябва наещо пишете предварително благодаря на сички ;)
Върнете се в началото Go down
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Пет Юли 18, 2008 5:14 pm

Не схванах мн мн ама карай cyclops
http://dota-bg.4rumer.net
dirt_irlandski_hui
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Пет Юли 18, 2008 6:02 pm

ideqta e 4e frezist ne6to ne moje da igrae i prosto obvinqva teama vinagi za vsi4ko tiq nai-4esto gi sre6tam...
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Пет Юли 18, 2008 9:44 pm

dirt_irlandski_hui написа:
ideqta e 4e frezist ne6to ne moje da igrae i prosto obvinqva teama vinagi za vsi4ko tiq nai-4esto gi sre6tam...

a pak tiq ot tipa irlandski hui sa ot tipa 1vo hofadjiq->praq si izvodi 2ro obiknoveno zima geroi kato axe razor bounty->otnovo izvodi i treto ot tipa igra4i koito samo stealvat i posle kato nqkoi im kazva da ne stealvat pove4e te kazavat STFU AND PLAY->mai ve4e mi e qsni4ko->az pak tiq gi nai sre6tam stranno.. kvo stava i nai ve4e sam siguren v tva ot tapiq m komentar kolkoto do doatat 4e i bez tva ne sam mega pro ma stavam o6te pove4e 4e pi4ove az ne sam se otkazal napylno prosto mi trqbva stabilen team i vsi4ko e ok..
dirt_irlandski_hui
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Пет Юли 18, 2008 10:12 pm

nau4i se da sustavq6 pravilno izre4eniq retarded...
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Юли 19, 2008 9:37 am

А ТИ СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ НА КИРИЛИЦА!!!
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Юли 19, 2008 7:24 pm

frezist се отказа кат играехме 2мата у европата.... отбора ни винаги ВИНАГИ беше под всякаква критика а противниците бяха на средно ниво.... та 2в5 все едно беше съотборниците пълни злета... някаф Акс дето не се показва цялата игра и некви абе лудница и аз мн се изнервих тогааа тея пубове много нервят
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Юли 19, 2008 8:01 pm

КНОУН ХОФФ ггц Хлр ггц сукс ако не е хлр или ицск или как бе6е забраих ..
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Авг 16, 2008 12:21 pm

Брао спираи дотата ела играеш УоУ в моя сървър ще ти дам пари :D :D
Прав си е човека докато не са саберете един отбор приятели дето си вярвате и т.н. да ва разбият в 5в5 турнир да се откажите колективно а не си цъкайте пуб игрички и да се оправдаате защо не каза мисс нашия е ламер или тяхния е ламер тоя късметлия ама аз несъм касметлия че станах на 1 1 кръв и т.н
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Авг 16, 2008 1:49 pm

Празни заплахи, и досега не е спрял дотата, нали играхме преди малко ;)
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Съб Авг 16, 2008 4:16 pm

През това колко пъти съм минавал... Спирал съм дотата за "месец" сигурно 100 пъти. А този "месец" е продължавал макс 5 дена lol! Не мога да я спра просто. На всякъде са нуубове, а аз сякаш са зарибих да крещя пред монитора "БЪ ВЕ ОЛИГОФРЕН" и да блъскам по клавиатурата.
Според мен най-хубавото решение е оригинален Warcraft 3+TFT за европа и Dota League...
Единственото, което ме нерви там е че никога не се падам с авера от един тийм и винаги неговия отбор бие, но смея да твърдя, че тва си е късмет :lol:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Отказвам се!   Today at 12:47 am

Отказвам се!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1