Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

леле какви хора има по света

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 8:39 am

начи да ви кажа кво стана вчера

начи иам аз един фр дето е доста добър такъв про геимър :D

и в една зала моя фр се фаща на бас с един 40-годишен човек дето играе дота че тракс ще бие трол (оня трол с баша ) и оня вика еми ок щото тои е нууб вика че като имаш кристалис чеин лаитинга на разор критва и че с трол убива 5 героя на фонтан и простотии там и сядат нали начи тоя 40-годишния (злото му викат) сяда на първия компютър
а моя фр на последния почват да играят и моя фр го мачка оня нууб-ар а те играят навързано по 5 кинта и кво става моя фр е източен малко от трола и бяга гора там върти се кво ли не праи и после гледа трола че тръгва към шопа и отива и тои тръгва отива моя фр до шопа трола го няма и изведнъж трола му влиза в гръб обаче му свърши улта и моя фр го уби и тогава оня кат се развика че моя фр му гледа (а те са на 15 компа разлика и сички между тях са пълни и са плазмени на сичкото отгоре ма моя фр гледа и тоя тапак Злото скочи на бои на моя фр а тои е на 40 моя фр е на 16 е представете си кво праат хората за 5 кинта и после заплашва тоя ве вика аз знам каде живееш ще чакам пред вас с тръба ще пречукам абе тъпотиии
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 9:10 am

Pff 40 годишен .... злетак.. хаха аз най-обичам да играя така... срещу по-големи щото винаги са по слаби.... почнали са дота отскоро повечето и си мислят "аз съм по-голям и съм про".... ей ние преди няколко месеца играхме 2в2 вързано със едни "батковци" И аз и брачед ми срещу едни други 2ма.... и ето ко се случва: Аз викам на "батковците" Ае 2в2. И те викат "Ние сме много добри за вас нямате шанс малък няма смисъл но както искате". И играем една игра във която ги бием и те викат "ае вързано" Ние ОК . И слагаме по 5 лева на човек. Играем 2 от 3 .И Още първите 2 игри ги зехме (2рата тотално ги изнасилихме) И после единия викаше както във твоя случай че ние сме надничали и т.н.... Абе не ни дадоха парите :haxa:
Бтв (те не знаеха какво е -arom нито -ar абе нито един мод незнаеха винаги играели били без мод било по честно" Та.... подобна е историята като тази на Алекс.... кви ли не идиоти има по тоя свят...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 11:49 am

и ние преди години имахме в клуба 1 такъв 40 годишен ама беше много добър

Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 12:34 pm

Хах, има ги всякакви. Примерно в залата, в която ходя понякога има едни трима, които работят там и понякога сядат да играят дота. И аз нали от нас влизам в една игра и ги гледам тях тримата в един тим ;) Аз им знам никовете, ама те мен не ме знаят... и аз почвам игра с 2-ма, които изобщо не познавам и които се оказаха нуубове, а те тримата, освен че са супер добри седят един до друг и просто тиимплея им е на много добро ниво. Нито бяха арогантни, нито псуваха, дори когато тотално ни изкъртиха и мойте двамата яко ги напсуваха нищо не казаха. Просто си бяха много готини хора и затова много ги уважавам. (Те са на по около 25-30 години)
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 1:21 pm

Позната история ;) в залата която почнахме да ходим тя е така уж голяма 30-40 компа на 2 етажа играем си и идват някфи такива на по 35-40 години и викат вижте ся как се играе дота , пък немогат 1 бот на easy да утрепят.. ;) обаче като им кажеш кво се прави примерно на рикимару той не не .. аз тоя герой го знам повече от тебе.. ае глупаци-дъртаци ;)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 1:31 pm

А вие виждали ли сте 30 годишно про напраил на кентавър срещу дроу 1в1 2 блеймейла Скади , Дезолатор, Маск оф маднес и ПТ на ИНТ !!! Та... този твърдеше че ше ме бие.... жалко че нямах пари да седна да го бия...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 1:37 pm

beyOnd написа:
А вие виждали ли сте 30 годишно про напраил на кентавър срещу дроу 1в1 2 блеймейла Скади , Дезолатор, Маск оф маднес и ПТ на ИНТ !!! Та... този твърдеше че ше ме бие.... жалко че нямах пари да седна да го бия...
Не ама сам виждал рикимару с аганим ;)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 6:22 pm

А сега кажете кой е виждал Drow ranger с 2 батъл фюрита, щото давали много дмг :face:
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Нед Юли 20, 2008 6:29 pm

marto-shorto написа:
А сега кажете кой е виждал Drow ranger с 2 батъл фюрита, щото давали много дмг :face:
Като почнахме да говорим за издънки сега ще напрая една такава тема
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Сря Юли 23, 2008 11:27 pm

Горе - долу позйната история. Ние винаги в клуба към 5 :30 си праим дота 3в3 ил и4в4 па ако има хора и 5-ци. Там тоя дето замества шефа понякога (казва се Макс) с него играем начине е нууб ама не е и про и щото всеки има слаби игри и на мен се ми се подиграва а дефакто в 80% от игрите които играем в разл тиймз го бия и само тръгне да вика на другите от неговия тийм или пък като види некой да се лигави или просто да не е видял нещо 2 пъти айде alt+q+q.

Та знайте наистина ги има такива
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: леле какви хора има по света   Today at 9:05 pm

леле какви хора има по света
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1