Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Какво да направим на DK ako трябва да се танква??

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Сря Дек 10, 2008 9:49 pm

Как?
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Сря Дек 10, 2008 10:12 pm

Като се купи предмет за мана на кокошката duh
http://www.warstomp.com
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Сря Дек 10, 2008 10:26 pm

Дк е семи-кери не е танк
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Дек 11, 2008 3:24 pm

React1ve- написа:
Дк е семи-кери не е танк

LoL?

DK си е супер carry И супер танк
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Дек 11, 2008 9:01 pm

Vanga,PT,Linken,Heart,Satanic,AC и са ГГ :D
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Дек 11, 2008 9:07 pm

StarScream написа:
Vanga,PT,Linken,Heart,Satanic,AC и са ГГ :D
NOT!
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Дек 11, 2008 9:55 pm

armlet sat. buriza assult pt
weedl3
Новак

Брой мнения : 2
Registration date : 01.01.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Съб Яну 01, 2011 1:30 pm

Здравейте !
Нов съм във форума,но следя темите в него от доста време още преди да си направя регистрация.

Ще си позволя и аз да изкажа мнението си относно билд за ДК

Онзи ден играх в БГ 4-ти рум със ДК-то и бях със доста добър статс във прилично интересна и дълга игра.Моля ако не ви харесва този билд по който ще се изкажа да не ме убиждате,градивната критика ще е по-полезна

Бях му направил като заначало:Urn of Shadows-доста ми помогна в ранна игра при ганговете защото хеалва невъобразимо бързо и много !
2-ри предмет-Phase Boots-тях ги взех предимно за да гоня противниковите играчи и да ги стънвам + това ако съм във ултимейт няма бягане от мене :)
3-ти предмет-Vladmir някои хора от играта се опитаха да ми се смеят че съм направил Vladmir на Давиона но после се оказаха от губещата страна
4-ти предмет-Battle Furry-мислих дълго време дали да го направя и го направих защото доста ми помогна до 15-ти левел 2-ри левел на улта ми има сплаш+бф
5-ти предмет-направих му Blade Mail не само защото дава невероятен реген на маната ми а това ми беше от полза, а ми защото във др теам имаше Ursa и това ми помогна,мн защото както се учаква от мене аз съм танка
6-ти предмет-Малко нетрадиционен беше но все пак реших да го направя Mjornir или там, как се пишеше .ТОВА беше от мен горе-доло съм се опитал да нямам правописни грешки.Чувствайте се свободни да коментирате този мой пост !
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Съб Яну 01, 2011 7:46 pm

Vlad - изцяло безполезен предмет, подходящ единствено за съпорти. На теб един Helm of the Dominator щеше да ти е много по-полезен, а и щеше да ти работи и в range форма.
Battle Fury - помисли още малко преди да го направиш пак, работи единствено в меле форма, а сплаша в драконова форма не се наслагва.
Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Фев 10, 2011 9:54 pm

Моя Гаид : ПТ / Доминатор / Асаут / Хот / по напред не ми е стигала играта :Д но все пак си направи сатаник ако продалжи по дълго
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Фев 10, 2011 10:43 pm

Dead_Support написа:
Моя Гаид : ПТ / Доминатор / Асаут / Хот / по напред не ми е стигала играта :Д но все пак си направи сатаник ако продалжи по дълго
Много бързо ги биеш с ДК явно .. с кристалката повече предмети правиш
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Чет Фев 10, 2011 10:58 pm

Аз планирах да пробвам ЦМ соло мид пик, ама след като споделих идеята, дружките ми забраниха да капитанствам ^_^
Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Пет Фев 11, 2011 4:07 pm

ха нне играя често с дк :) но колкото пати сам играл такав гаид сам правил :)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво да направим на DK ako трябва да се танква??   Today at 2:34 pm

Какво да направим на DK ako трябва да се танква??
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3