Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

как развивате башерския трол :Д

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: как развивате башерския трол :Д   Нед Юли 27, 2008 11:39 pm

аз отдавна не зиам на трола башери пфф тъпо е за мене аз вече

го прая така дигам 3+ 1 магия или понякога 3-та и втора и веднъж първа то зависи и му зиам един ботуш и после веднага хелм оф доминатор и после довършвам пт и праа 2 три банда и мачкам само пускам улт и мажа след тва колкото може по бързо изкарвам един кристалис и тогава стаа мн сложно за тях след тва довършвам буриза после бътър сатаник и така ма то обикновенно след като направа кристалиса са почти гг като направа буриза сме им бутнали бараките и сме почнали кулите на трона :Д и напраа ли бътър гг
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Юли 27, 2008 11:46 pm

Troll може да се играе по много начини.Най-добре е на 3та и 1ва.Макар на ниски левели 1ва почти несе ползва но на 3та и 2ра е супер относително.Представи си че има противници кристал мейдан и туин хед драгон на път.И ко ше им пускаш блайнд а на тях няма да им дреме изобщо щото ще цепят само със магии.Начи другото е 1 башер е горе долу добре макар че и без него може да се мине.Аз лично му прая но се случва да не ми трябва.След това за итемите.Лично аз зимам ПТ 2банда башер Хелм оф доминатор .Бътър после сатаник и играта е сваршила.Едно от най-интересните развития на трол което съм виждал е 4 банда БоТ и Сандже Яша.Човека беше супер мега бърз имаше много атак спиид и що годе добър хелт.Тоест дори да изтърве някой от баш го настигаше веднага и доста ни би докат аз не си зех БКБ със наикс новия (ДА наистина наложително беше 1вата магия не стигаше) и не го пребих тотално на няколко пъти.
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Пон Юли 28, 2008 8:01 am

хаха абе братле нали съм написал че с някои случаи качвам 2-ра аз да не съм тъп ест че няма да я качвам вс лина и езалор и лион например
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Пон Юли 28, 2008 10:23 am

аз трола мноо лесно го развивам първо прая пт след тва С и У после 2хБашера и след тва 1 владмир или хиперстоне
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Пон Юли 28, 2008 12:50 pm

Тролла не му се зимат 2 башера... няя смисал 3000 пари за още 1 башер вместо нещо друго.Сатаник , бътър , ПТ , башер , Буриза , МКБ или нещо друго по желание xD
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 2:28 pm

Треадс , Владо , Мджолнир , МКБ :) е с тия айтъми 1 фр чупеше сичко наред.. и ми хареса билда :)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 2:29 pm

LifeBreaker написа:
Треадс , Владо , Мдолнир , МКБ :) е с тия айтъми 1 фр чупеше сичко наред.. и ми хареса билда :)
Хах от МКБ никакъв смисъл. Ко толкоа го зимате. Дава малко аттак спиид и другите простотии бонус дмг т.н. ... един бътър да му земеш на тролла е много добре. А другото според мен на трол треадс не му трябват. Той си има супер много атак спиид от улта и т.н ... по добре БоТ
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 2:37 pm

beyOnd написа:
LifeBreaker написа:
Треадс , Владо , Мдолнир , МКБ :) е с тия айтъми 1 фр чупеше сичко наред.. и ми хареса билда :)
Хах от МКБ никакъв смисъл. Ко толкоа го зимате. Дава малко аттак спиид и другите простотии бонус дмг т.н. ... един бътър да му земеш на тролла е много добре. А другото според мен на трол треадс не му трябват. Той си има супер много атак спиид от улта и т.н ... по добре БоТ
Ами нз така го беше развил :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 5:38 pm

Сатаник, Башер, Асаулт, Буриза, Бътър и Травилки
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 7:52 pm

marto-shorto написа:
Грешка !
Сатаник
2 башера
Бътър
Буриза
Асаулт
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 7:53 pm

Sniperman написа:
marto-shorto написа:
Грешка !
Сатаник
Башер
Бътър
Буриза
Асаулт
Няма смисъм Травелки противникът му и без това няма да мръдне от стън - Power Treads
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 7:59 pm

дам....само във приказките 2 башера . Другото е че травелс не е само за това а и за мап контрол
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 10:42 pm

Мдааам
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Нед Авг 03, 2008 11:32 pm

злета омфг !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПТ 2 банда Мидас Доминатоп БКБ --- зле зле зел
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Пон Авг 04, 2008 9:23 am

Troll, на него за да маже не му трябват дори предмети, но за да разбие целият отбор му трябват няколко фрага и психически да е смазал противника, да се страхуват от него.
Няма възможност да прави много пари, е добре да ходи в гората и да трупа капитал там. За да стънвате противника не ви трябва Basher, нито дори много повече IAS, насочете се към дмг, но сложете и точки agi от предмети.
Нужните ви предмети са:

Power Trades, дават ви всичко от което се нуждаете, не бързайте да ги сглобявате и ги дръжте на str до 15-16 лвл.

Helm of the dominator, дмг, армор и life steal, всичко това ви трябва за да убивате противник (а и по-лесно се стой в гората).

Lothar's Edge, дава доста дмг и agi, спасявате, догонвате и правите засади на сам противник за бързо разфасоване, много нужен на по-ниските лвл.

Black King Bar, предметът нужен ви в големите битки където е 100% сигурно че ще бъдете обезвреден с помощта на магия. А за тези 9 секунди, ще може да убиете поне 2ма от врага и ще оплашите всички останали.

Butterfly, дава всичко от което се нуждаете за късната игра и ви прави в най-големия убиец на картата.

След всичко това се насочете към Cristalis/boriza, защото ви трябва дмг, за да убивате врага още по-бързо.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Пон Авг 04, 2008 2:19 pm

Lothar's, BKB??? shock
Тук се пита как развиваме башерския трол...
Според мен може да се развие по 2 начина. Единия е на баш - тук един башер и много, много атк.спд.
Втория начин е на дмг. Тук правя ХоД, бътър и буриза после. Пускам на меле и мажа всеки, който срещна.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: как развивате башерския трол :Д   Today at 9:07 pm

как развивате башерския трол :Д
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1