Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Апр 04, 2008 11:03 am

И на мен компа ми е МОЩЕН!.. Затуй играя от зала , а там има само хофф.. и мн се дразня щото дори на село има ГГ.. миналото лято на село само ГГ играех.. :(
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Апр 04, 2008 11:06 am

LifeBreaker написа:
И на мен компа ми е МОЩЕН!.. Затуй играя от зала , а там има само хофф.. и мн се дразня щото дори на село има ГГ.. миналото лято на село само ГГ играех.. :(
ХХА никой от аверите ми не играе ДОТа нито пък други игри само чатят и слушат музика . Представи си те имат компове около 2 пъти по яки от моя ама не го напрягат изобщо ..... хората на които им трябва нямат Evil or Very Mad
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Апр 04, 2008 11:10 am

Ам то и аз чатя мирк и скайп и музика туй прая на моя МОЩЕН комп.. а и Му играя D:DDD:D
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Апр 07, 2008 10:11 am

аз на рикито му праа треадс с&я бътър радианс рапира хах
друг вариант треадки башер бътър скади башер аз си ги подреждам как доиде само треадките са първи де а понякога само треадки вангард ако нямам кръв и от там с&я и ако има време за бътър
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Вто Сеп 02, 2008 8:19 pm

Ето следните предмети за РикиМару :
БоТ - За спд. - но повече за мап контрол
Сатаник - Понеже третият ти скил (аура) като биеш в гръб правиш доубле дмг връщаш доста хп :) Умно а ?
БътарФлай - Както и на повечето аги хирота :P
Радианс - (Защото ще правиш дмг доккат ходиш и те няма да те бият - но пък се разкриваш)
Санга Яша - Дава Стрент за хелт и аги, което му трябва :)
И трябва да оставите място за МКБ (непременно)

ДРУГИ ПРЕДМЕТИ :
Асаулт
ПТ
БКБ
Дезолатор
Скади.... Има доста начини за игра с това тъпо стийлърче xD
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Вто Сеп 02, 2008 8:26 pm

DupE написа:
Сатаник - Понеже третият ти скил (аура) като биеш в гръб правиш доубле дмг връщаш доста хп :) Умно а ?
Радианс - (Защото ще правиш дмг доккат ходиш и те няма да те бият - но пък се разкриваш)

ДРУГИ ПРЕДМЕТИ :
Асаулт
ПТ
БКБ
Дезолатор

Първо - третия скил не е аура, а пасивка. Второ - не правиш двоен дмг с 3 скил, а бонус дмг равен на аджилитито ти.
Аз правя Satanic, Butterfly, S&Y (първи сериозен айтъм) и буриза.
http://www.spamFORlife.com
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 8:18 am

краче , яша , бутер , бутер , мкб , скади
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 8:19 am

2xButter и ставаш безсмъртен, знаеш ли?

BoT/PT (в зависимост какви са), Diffusal (като свърши purge -> manta) Butter
http://www.warstomp.com
DoLi
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 8:26 am

MorticiaN написа:
2xButter и ставаш безсмъртен, знаеш ли?

BoT/PT (в зависимост какви са), Diffusal (като свърши purge -> manta) Butter

веднага се качвам на върхъ на хранителната верига знам го
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 2:54 pm

marto-shorto написа:
DupE написа:

ДРУГИ ПРЕДМЕТИ :
Асаулт
ПТ
БКБ
Дезолатор

Първо - третия скил не е аура, а пасивка. Второ - не правиш двоен дмг с 3 скил, а бонус дмг равен на аджилитито ти.
Аз правя Satanic, Butterfly, S&Y (първи сериозен айтъм) и буриза.

ААА, вие знаете тайната, че ако се вземат 2 орба ефекта убиваш всичко на 1 удар.
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 3:20 pm

Айде стига с твойте глупости. Ние да не сме вчерашни??
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 7:07 pm

Да, ама повярва първия път като го прочете lol!
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 7:14 pm

Всъщност героят е много интересен и сравнително труден, ако противниците ви са добри, което не става във вашите игри.
Ако искате да мачкате наред най-вече са пазете от герой който ви виждат, намирайте си фрагове и ги убивайте докато не излязат.

На този герой се вдига един път smoke bomb, след него се набляга на blink strike, като умение за догонване и дмг.
Backstab и Ultimate на възможните останали лвл.

Бързо събрано EoS просто е върховно за този герой и се прави едва 1 от 10 игри ... да не кажа по-малко.
Но в противен случей, наблягате на 2-3 wrath band-a, купвате си boots и спестявате за diffusal, с неговият purge докато някой е в smoke става прекалено много за всеки герой с не много кръв. Оттам почват фраговете и спестяванията ви за manta/butterfly, след тях вече играта е свършила, ако не е правете cristalis(boriza).

Вашите илюзий са много силни, освен това ползват вашият ултимат и са добри за заблуда и обиране на магий за който вие сте целта.

DoLi
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Сеп 03, 2008 7:35 pm

и все пак ако ши е slow си предпочитам скадито
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Вто Окт 21, 2008 10:57 pm

За бътера и бандовете на рикито сам сагласен ако имам налични пари бих предпочел БоТ вместо ПТ , а за радианц сам твърдо против така се губи всякакав смисал от твоя ултимат и няма да можеш да направиш нито ч свестен ганг просто защото колкото и голям идиот да е противника ти ще забележи как радито му точи по 35 дмг в секунда бих предпочел mjonior или мкб за министън които допълнително помага и с 5 секундния блинк ,а и 1 яша не е излишна но само яша
al3x4o
Новак

Брой мнения : 21
Registration date : 02.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Яну 02, 2009 7:26 pm

Значи Рики-то го играя по слендия начин.Ще пиша само итемите които по принцип имам в края на играта.Пиша ги в реда в който ги правя.После ще обесня защо.Така:
1.Тредс
2.Санге&Яша
3.Владимирс
4.Бътер Флай
5.Асаулт (ако се е по-дълга игра)
Първо правя С&Я защото при МЕЙМ мн трудно бягат противниците.Ставам бърз и мога да ги гоня.А минус армора в случай че никой от тийма не е направил. Искам коментари.

Последната промяна е направена от al3x4o на Съб Яну 03, 2009 8:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Яну 02, 2009 8:11 pm

al3x4o написа:
Значи Рики-то го играя по слендия начин.Ще пиша само итемите които по принцип имам в края на играта.Пиша ги в реда в който ги правя.После ще обесня защо.Така:
1.Тредс
2.Санге&Яша
3.Владимирс
4.Бътер Флай
5.Асаулт (ако се е по-дълга игра)
Първо правя С&Я защото при МЕЙМ мн трудно бягат противниците.Ставам бърз и мога да ги гоня.А минус армора в случай че никой от тийма не е направил. :) Искам коментари.
u make me repeat myself ...

Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Яну 02, 2009 8:12 pm

Бих ти казал, че си ретард, но съм над тези неща

Diffusal - PT - Butter - Manta
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Фев 11, 2009 10:42 pm

на рики ултимата не ми харесва.мн лесно се неутрализира а това трябва да ти е едно от най-силните уражия.и какво един джем и няма улт и ако е по ояден герой ГГ Twisted Evil иначе му правя БоТ Яша Банд Бътър Влад Асаулт ЕоС...утре ще го пробвам с манта стайл за двойниците нали тя беше.тука видях мн различни стратегии от тези който аз прилагам и в момента ги пробвам...като за леорик никога не съм му правил армлет
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Фев 11, 2009 10:47 pm

Манта не се прави рано, първо стоиш на diffusial, докато не направиш бътър, етц. Влад не се прави, остави някой от отбора ти да го направи.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Сря Фев 11, 2009 10:56 pm

btw, новото рики с desolator кърти
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Съб Фев 14, 2009 8:37 pm

Какво е това ново рики? Не съм забелязал промяна.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Съб Фев 14, 2009 10:05 pm

smoke bomb no longer mini-stun - don't disturb channeling spells
Backstab - physical (from pure)

P.S.:
Все пак го написах късно вечерта и ми се спеше не съм мислил много к'во пиша.
Освен това вече се блокира от Stout, Vanguard, Shell ...
so gg no re.

Последната промяна е направена от Kamukag3e на Нед Фев 15, 2009 11:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Фев 15, 2009 2:41 am

Тогава си прав, аз всъщност го играя на diffusial -> deso shock После правя бътър или асаулт.
Ex
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Вто Мар 10, 2009 2:33 pm

Ботуш ( няма зна4ение какъв вариант )
Яша ( не сандже и яша )
Скади
Бътерфлай

играта свършва ....
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Today at 11:05 am

Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Как да направим "3D" снимка с Фотошоп
» Как да си направим нов звук на колата в "LFS"