Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Вто Мар 10, 2009 2:37 pm

Напротив, за Рики има голямо значение какъв е ботуша.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
LOL!
Новак

Брой мнения : 17
Registration date : 19.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Чет Мар 12, 2009 2:01 pm

как е по добре с манта или s i y ? или пак и 2те ?
:D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Чет Мар 12, 2009 3:08 pm

Първо правиш diffusial, после PT, след като ти се изхаби purge-a правиш манта. Междувременно можеш да си направиш разни пеперуди и тем подобни. S&Y не е препоръчително.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Чет Мар 12, 2009 9:22 pm

нали знаеш... сандже яша е скадито на бедните :) ако имаш проблем със парите и т.н. и неможеш да си позволиш манта например може и на санге яша да го играеш или пък само на яша... то се събира бързо защото всяка част струва по малко....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Чет Мар 12, 2009 9:31 pm

beyOnd-BETA написа:
нали знаеш... сандже яша е скадито на бедните :) ако имаш проблем със парите и т.н. и неможеш да си позволиш манта например може и на санге яша да го играеш или пък само на яша... то се събира бързо защото всяка част струва по малко....
Да, ако не броим това, че мантата струва колкото S&Y, а diffusial ти прави ранни убийства, които правят събирането й още по-бързо :/
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Мар 13, 2009 12:24 am

S&Y на рики = мега ступид . Само яша да ,но санге..
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Мар 13, 2009 8:22 am

TwiX- написа:
S&Y на рики = мега ступид . Само яша да ,но санге..

Yasha е доста скъпа за това, което дава
http://www.warstomp.com
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пет Мар 13, 2009 12:54 pm

И аз не съм привърженик на S&Y, и не го правя почти никога. Просто съм виждал че доста хора го развиват така .
Domina70rbg
Новак

Брой мнения : 19
Registration date : 13.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 6:31 pm

Ми масата ояждане от стиил и :
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 8:22 pm

Domina70rbg написа:
Ми масата ояждане от стиил и :
С&Я е просто банално. Това е един от малкото герои, които играя с ПТ. Билда ми стига до Манта, Пеперудка и понякога Башер. Владимирс и АС са предмети, които е по-добре да оставиш на съотборниците. Относно твоето рикимару, то се контрира с един дъст.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 8:30 pm

Цитат :

С&Я е просто банално. Това е един от малкото герои, които играя с ПТ. Билда ми стига до Манта, Пеперудка и понякога Башер. Владимирс и АС са предмети, които е по-добре да оставиш на съотборниците. Относно твоето рикимару, то се контрира с един дъст.
Кое рики не се контрира с дъст.И за мен рки на дифф-->манта е наи-добре.Пускате магла псоле веднага пърдж и честито по-богати сте със 225 голд :).След това правите бътър освен ако не ви бият много тогава може да забаите бътъра и да направите нещо за кръв.И 3 и много забавен за мен вариант след дифф да извадите орхидея.Това е много зависещо от противниците ако играете срещу герой с блинк или подобен еск.механизъм изключително много помага.Правил съм такова рики само 1 път,защото една акаша ми лазеше по нервите като се блинкне и след това тп и аз с празни ръце :( .
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 8:43 pm

Saphiron написа:
Цитат :

Кое рики не се контрира с дъст.И за мен рки на дифф-->манта е наи-добре.Пускате магла псоле веднага пърдж и честито по-богати сте със 225 голд :).След това правите бътър освен ако не ви бият много тогава може да забаите бътъра и да направите нещо за кръв.И 3 и много забавен за мен вариант след дифф да извадите орхидея.Това е много зависещо от противниците ако играете срещу герой с блинк или подобен еск.механизъм изключително много помага.Правил съм такова рики само 1 път,защото една акаша ми лазеше по нервите като се блинкне и след това тп и аз с празни ръце :( .
Всеки невидим герой се контрира с дъст, но не всеки може да бъде убит с такъв. А за досадната Акаша те съветвам да пробваш Башер.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 8:50 pm

Цитат :
Всеки невидим герой се контрира с дъст, но не всеки може да бъде убит с такъв. А за досадната Акаша те съветвам да пробваш Башер.
Башер-3.1к голд,30 дмг,3 стр.,25%баш
Орхид-5к голд,40дмг,30%ИАС,5сек silence,20% amplify dmg.
Орхидеята дава и още неща,но те не са толкова важни за рики.Да по-скъп е от Башера,но е лесно събираем,башера има ЦД вече,орхидеята е 1000000 пъти по-полезна за отбора отколкото башера.Пускате silence на нюкъра им и за 5 сек 100% ще го свалите при координиране действия.За това Орхид>>>>>>Башер.
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 9:13 pm

Пт,3банда,владо,манта - ГГ
http://www.google.com
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 9:24 pm

Saphiron написа:
Цитат :
Башер-3.1к голд,30 дмг,3 стр.,25%баш
Орхид-5к голд,40дмг,30%ИАС,5сек silence,20% amplify dmg.
Орхидеята дава и още неща,но те не са толкова важни за рики.Да по-скъп е от Башера,но е лесно събираем,башера има ЦД вече,орхидеята е 1000000 пъти по-полезна за отбора отколкото башера.Пускате silence на нюкъра им и за 5 сек 100% ще го свалите при координиране действия.За това Орхид>>>>>>Башер.
Ако искаш да си полезен за отбора направи хекс. Сайлънса ти е мъглата. Смисъла на башера е не само в преследването, но и в битката в мъглата, при този хубав БаТ, отварящ се след Бътър.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 9:33 pm

Цитат :
Ако искаш да си полезен за отбора направи хекс. Сайлънса ти е мъглата. Смисъла на башера е не само в преследването, но и в битката в мъглата, при този хубав БаТ, отварящ се след Бътър.
Няма смисъл да сравнявам итеми пак,хекса дава неща който не са толкова полезни за рики докато орхидейката му дава изключително добри неща+това гуинсо се събира много по-трудни един път трябва да спестиш 2.7к за мистик,после 2.1к за орб,докато за орхида ти трябват наи-много 900 голд накуп.Освен това в мъглата няма да хванеш повече от 2 противника а и те ще излезнат за 2 сек. максимум.За рики орхидеята е по-добре от гинсо,а и има кой да направи гинсо за отбора не трябва керито да го прави...Относно башера да баша е полезен,но няма вече пермабаш със тази 1сек ЦД,а и башера те лишава или по-скоро забавя да си направиш някои по-важен итем.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Нед Май 24, 2009 10:04 pm

Най-добре да не правите предмети като guinsoo и orchid. С един diffusial можете да държите противника в мъглата, оттам нататък дмг предмети са добре дошли. Дезолатора също не е лоша идея откакто backstab се влияе от армор.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 10:48 am

Diff/Manta, Butterfly, HoT, BoT/PT
Това са оснивните четири предмета, всичко останало е пълнеж, а освен това Марто не вкарвай diff и Deso в едно изречение плс :).

Добри предмети след тези:
Basher ! да на цифри изглежда по-зле, но на теб не ти трябва нищо друго освен още една секунда под мъглата, след като ти свършат чарджовете на purge.
BKB

He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 11:00 am

Цитат :
Това са оснивните четири предмета, всичко останало е пълнеж, а освен това Марто не вкарвай diff и Deso в едно изречение плс :).

Basher ! да на цифри изглежда по-зле, но на теб не ти трябва нищо друго освен още една секунда под мъглата, след като ти свършат чарджовете на purge.
BKB
За основните предмети съм сагласен,но с него спорихме за допълнителните итеми.КОе е по-добре 1 сец под-мъглата или 5 сек. сайлънс?Аз лично препочитам 5 сек.сайлънс в който противника просто няма на4ин да избяга,ако тръгне да се телепортира имате 3 сек да го наребрите в гърба за който 3 сек,той ще легне.И между другото аз не съм сагласен Diff. да се прави на манта евентуално,ако ще го правя на манта ще е най-последен итем като преди това с приоритет са буриза,МКБ и тем подобни.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 11:11 am

Цитат :
За основните предмети съм сагласен,но с него спорихме за допълнителните итеми.КОе е по-добре 1 сец под-мъглата или 5 сек. сайлънс?Аз лично препочитам 5 сек.сайлънс в който противника просто няма на4ин да избяга,ако тръгне да се телепортира имате 3 сек да го наребрите в гърба за който 3 сек,той ще легне.И между другото аз не съм сагласен Diff. да се прави на манта евентуално,ако ще го правя на манта ще е най-последен итем като преди това с приоритет са буриза,МКБ и тем подобни.
Камикадзе каза и долу-горе се обоснова. При моя спам на блинк страйк и мъгла изключително рядко ми остава мана за орхид /рики няма завиден инт. гайн/. Относно това колко дълго противника ще остане в мъглата, зависи от много неща. След бътър ще го удряш минимум 3 пъти докато е в мъгла, при евентуален Башер, това ти е 1 стън. В комбинация с пърдж противника просто не излиза от там. В такава битка е напълно изключено да те победи какъвто и да е вид нюкър. При орхид имаш максимум 2 удара в мъгла и дълга гонитба по алеите на картата. Нито Буриза, нито МКБ ти дават основното, от което се нуждаеш - агилити. Затова те се изместват на заден план.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 11:18 am

Цитат :
Камикадзе каза и долу-горе се обоснова. При моя спам на блинк страйк и мъгла изключително рядко ми остава мана за орхид /рики няма завиден инт. гайн/. Относно това колко дълго противника ще остане в мъглата, зависи от много неща. След бътър ще го удряш минимум 3 пъти докато е в мъгла, при евентуален Башер, това ти е 1 стън. В комбинация с пърдж противника просто не излиза от там. В такава битка е напълно изключено да те победи какъвто и да е вид нюкър. При орхид имаш максимум 2 удара в мъгла и дълга гонитба по алеите на картата. Нито Буриза, нито МКБ ти дават основното, от което се нуждаеш - агилити. Затова те се изместват на заден план.
С орхид имаш да ти кажа пре-достатъчно мана да спамиш и скрий и блинк и сайлънс.Защо при положение че аз имам орхид който дава 225% ИАС,а ти башер който не дава нищо ти да имаш по-дбър атак спийд?Казвам само че орхидеята е ситуационен предмет и определено е в пъти по-добър итем от башера за рики.Относно буриза и другите итеми,ти какво би направил след бътър,дифф,башер(твой билд)ХОТ имаш и някъв буутс,яша??2 бътър????Аз лично не бих направил нито 1 от двете,ако има много нюкъри бкб,а иначе един от итемите който изброих.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 11:34 am

Saphiron написа:
С орхид имаш да ти кажа пре-достатъчно мана да спамиш и скрий и блинк и сайлънс.Защо при положение че аз имам орхид който дава 225% ИАС,а ти башер който не дава нищо ти да имаш по-дбър атак спийд?Казвам само че орхидеята е ситуационен предмет и определено е в пъти по-добър итем от башера за рики.Относно буриза и другите итеми,ти какво би направил след бътър,дифф,башер(твой билд)ХОТ имаш и някъв буутс,яша??2 бътър????Аз лично не бих направил нито 1 от двете,ако има много нюкъри бкб,а иначе един от итемите който изброих.
Ще започна с билда си: Ако имам споменатите от теб итеми. Написал съм, че МКБ и Бориза минават на заден план, а не изчезват. И все пак в предложението ти предметите са 5!!! В такова развитие може да се допълни Владимирс, ако не е направен, Ейгс , Линкенс или БКБ, Гем, Рапир, Яша, МКБ и Буриза, НО ТОВА ТИ Е ПОСЛЕДНИЯ СЛОТ! След Бътър, Манта,/Башер/ играта обикновено свършва.
За орхида не знаех че дава толкова ИАС shock Ако толкова си харесваш орхидейката, няма лошо. Стига да можеш да я ползваш. За мен просто не е достатъчно ефективно за парите си.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 12:01 pm

Цитат :
Ще започна с билда си: Ако имам споменатите от теб итеми. Написал съм, че МКБ и Бориза минават на заден план, а не изчезват. И все пак в предложението ти предметите са 5!!! В такова развитие може да се допълни Владимирс, ако не е направен, Ейгс , Линкенс или БКБ, Гем, Рапир, Яша, МКБ и Буриза, НО ТОВА ТИ Е ПОСЛЕДНИЯ СЛОТ! След Бътър, Манта,/Башер/ играта обикновено свършва.
За орхида не знаех че дава толкова ИАС Ако толкова си харесваш орхидейката, няма лошо. Стига да можеш да я ползваш. За мен просто не е достатъчно ефективно за парите си.
Да итемите са 5 за това ти задавам въпроса кой ще ти е 6 итем и го казах,защото няма смисъл да се прави манта преди някой от тези итеми,не за друго.В смисъл че манта е наи-последният предмет за рики.Относно орхидеята имах предвид че ти дава 30%ИАС и 225%мана реген(нали за спама на мъгла и блинк говорихме преди тва и се оплетох малко).Относно края на играта да и аз съм на мнение че играта ще свърши по-рано от времето което трва да мине,за да направиш перфектните итеми на рики.Не казвам че всеки път правя орхидея на рики виж ч ми пост по темата,но според ако ще правя някой по-екстравагантен итем няма да е башер,а ще е именно орхидея.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 12:44 pm

Kamukag3e написа:

BKB
Че те са в 2 изречения ;)
TheDeath
Новак

Брой мнения : 10
Registration date : 06.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Пон Май 25, 2009 10:35 pm

аз права:
1-power treads
2-yasha
3-skadi
4-buterfly
5-mkb
6-rapier
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin   Today at 2:32 pm

Какво правите на "rikimaro" Stealth asassin
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Как да направим "3D" снимка с Фотошоп
» Как да си направим нов звук на колата в "LFS"