Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 3:28 pm

Аз лично бих искал някои магии да им се смени ефекта.... да намалее дмг-а или пък да се увеличи например... ето някои мои идеи:
Dragon Slave 1вата магия на лина инверс да нанася бонус дмг на Драгон Юнитс.

Dragon Slave

A wave of fire that ripples out from Lina Inverse, causing damage to land units in a line.

Level 1 - 100 damage. (50 bonus dmg on dragon units)
Level 2 - 170 damage. (70 bonus dmg on dragon units)
Level 3 - 230 damage. (100 bonus dmg on dragon units)
Level 4 - 280 damage. (120 bonus dmg on dragon units)

Cooldown: 8.5 seconds.

Level 1: 90 mana, 8.5 sec cooldown.
Level 2: 105 mana, 8.5 sec cooldown.
Level 3: 125 mana, 8.5 sec cooldown.
Level 4: 140 mana, 8.5 sec cooldown.

DRAGON UNITS:

Имбарско ли ви се струва ???

Последната промяна е направена от beyOnd на Сря Авг 06, 2008 9:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 4:26 pm

Да, имбарско ми се струва, това няма да е честно спрямо другите герои. Ако Лината ще бъде облагодетелствана така, защо просто не направим пък на Дуум Брингъра първата магия да може да яде Лината? affraid Виждаш ли, всички ще протестират, че тая магия е имбарска и ще искат други такива магии.
http://www.spamFORlife.com
w0nd3rfuL
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 30.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 4:57 pm

хахах супер имбарско ми изглежда особено ако играят 1v.s.1 сас pucka тоя слаб puck не даржи на бои ше го убие без проблем без улт даже неможе така спрямо Dragon героите това е много нечестно
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 5:37 pm

Мене пък ме кефи, само дето примерно на последен левел да прави +100, а не +200...
Вижда ми се честно, щото героите, които си изброил си имат достатъчно способности за оцеляване (DK, Jakiro имат доста HP; Puck може всеки път да Dodge-ва тая магия, Обсидиан също; Viper-a си има Magic Resistance, а новата магия на Visage е мн имбава за начало + със първата има мн MS). До колкото за улта на Visage, че кажа, че чайките са Fly Units, а не Land Units, така че поправи си грешката :)
w0nd3rfuL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 5:44 pm

да ти кажа честно секи си има мнение по темата :) за мен е имбарско
w0nd3rfuL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 5:44 pm

да те питам ако лината ти даде стан сас 2рата магия как ще го "dodge" :P :P :P е затова за мен е имбарско
w0nd3rfuL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 5:45 pm

се пак това е 580 дамаге +дамагге от стана и улт и .......... 555
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 5:48 pm

w0nd3rfuL написа:
да те питам ако лината ти даде стан сас 2рата магия как ще го "dodge" :P :P :P е затова за мен е имбарско

1. Недей поствай три пъти, а едитвай :)
2. Ше го доджне със 3та на ауто каст... Освен това си има сайлънс, тп, стън... Едни 100 Dmg няма да са проблем ;)
dirt_irlandski_hui
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 6:13 pm

това е супер тъпо и няма нужда от такава простотия...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 7:06 pm

w0nd3rfuL написа:
OMG ZLE SI PISAL SAM SAMO ZA PARVA MAGIQ NE ZA 2ra ?!?!?!?! LOL I drugoto e 4e magiqta se kazva dragon slave ... trqq da ima ne6to srpqmo drakonite..... bonus dmg-a da go smalim na 120-140 ne6to takoa ama 6e e qko :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:04 pm

То и на ДК третата магия се казва Dragon blood, но това не значи, че срещу драконови герои получава +100 армор.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:08 pm

marto-shorto написа:
То и на ДК третата магия се казва Dragon blood, но това не значи, че срещу драконови герои получава +100 армор.
АХАХ не се обосноваваш хубаво.ДРагон блоод е защото той самия е дракон всъщност тфа няма нищо общо със армор срещу драконите. БТВ Сменил съм бонус дмг-а който дава сега съм го направил по малко :) . Но все пак магията се казва Dragon Slave някак трябва да има нещо общо с драконите
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:10 pm

Тогава като сваля дракони, нека не сваля нищо друго, защото те останалите не са дракони ;) Виждаш ли, могат да се измислят много такива неща... все имбарски.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:12 pm

marto-shorto написа:
Тогава като сваля дракони, нека не сваля нищо друго, защото те останалите не са дракони ;) Виждаш ли, могат да се измислят много такива неща... все имбарски.
Е добре де оганя като гори дарво не значи че не гори и хартия ? само дето гори хартия по барзо ( РОФЛ Нз дали ме разбрахте)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:17 pm

Не, не те разбрах :lol: Ами замисли се, много подобни неща могат да се измислят, но това само ще дебалансира играта. Тогава например пък на Луна скиловете няма да могат да се ползват през деня? Ми няма луна, ето що...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 10:21 pm

marto-shorto написа:
Не, не те разбрах :lol: Ами замисли се, много подобни неща могат да се измислят, но това само ще дебалансира играта. Тогава например пък на Луна скиловете няма да могат да се ползват през деня? Ми няма луна, ето що...
НАПЪЛНО ПРАВ СИ ТРЯБВА ДА ГО ПРОМЕНЯТ lol! lol! lol! lol! :D не бе просто драго слейв и там 130 бонус дмг към драгон юнитс ше е яко.
dirt_irlandski_hui
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Сря Авг 06, 2008 11:49 pm

мда или пък ще е забавно ръпчъра на говнасиикър да не действа на скелети щото те нямат кръв :K{ou: :K{ou:
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Чет Авг 07, 2008 9:05 am

In DotA v6.54 Akasha`s scream of pain won`t be allowed to damage any units with ears.---Also Removed The Bug That Allowes Pudge Damage Himself When Using Rot. :)
w0nd3rfuL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Чет Авг 07, 2008 9:35 am

bey0nd ako pro4ete6 kakvo sme si pisali po otgore 6te razbere6 kakvo sam imal napredvid za 2rata magiq : :x :x
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Чет Авг 07, 2008 10:49 am

™frezist™ написа:
In DotA v6.54 Akasha`s scream of pain won`t be allowed to damage any units with ears.---Also Removed The Bug That Allowes Pudge Damage Himself When Using Rot. :)

axaxaxaxxaaxaxaxax ;)
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Пет Авг 08, 2008 1:39 pm

е такива ебавки знам мн
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Пет Авг 08, 2008 1:45 pm

w0nd3rfuL написа:
bey0nd ako pro4ete6 kakvo sme si pisali po otgore 6te razbere6 kakvo sam imal napredvid za 2rata magiq : :x :x
ааххаха не бе чоече пък може най-лесно точно на лината тъпата 2ра магия да авейдне.По лесно от 1ва. :D:D:D:D ХАхАх съмняям се че някога си ползвал 3тата магия на пък иначе щеше да знаеш силата и и да авейдва мноого силни магии .... просто трябва да го можеш.2ра магия на лината се авейдва с лекота. дори по лесно от 1ва
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Пет Авг 08, 2008 1:45 pm

™frezist™ написа:
е такива ебавки знам мн
ХАХА ееее вече съм предложил да го променят зарад името и вие вече почнахте айде да не хваща оня и тоя щото няма уши простотии ае NC
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Пет Авг 08, 2008 1:47 pm

beyOnd написа:
™frezist™ написа:
е такива ебавки знам мн
ХАХА ееее вече съм предложил да го променят зарад името и вие вече почнахте айде да не хваща оня и тоя щото няма уши простотии ае NC

какво искаш да кажеш с това не разбирам? искаш да кажеш че съм го откраднал от тебе?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Пет Авг 08, 2008 1:50 pm

™frezist™ написа:
beyOnd написа:
™frezist™ написа:
е такива ебавки знам мн

какво искаш да кажеш с това не разбирам? искаш да кажеш че съм го откраднал от тебе?
ОМГ фрезист ...... земи се събоди ..... КАЗВАМ че след преложението ми почнахте да си праите ташак с такия раоти "айде щото тфа няма уши да не го хваща крещене" , " айде щото блъъскиикъра улта фарчи кръв да не хваща кокали" простотии.... ташак си прайте вие ама както и да е айде затварям я тая тема че ме нерви
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?   Today at 11:19 pm

Промяна на някои магии във дота и ефектите им ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Оправяне на проблема при не работещи стари верси на скаип
» Смешни картинки и видео клипове
» Въпроси/дискусия относно компютърни конфигурации
» Лесен начин да се предпазите от ransomware инфекции