Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Герои-Скилове

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Авг 11, 2008 2:34 pm

Че като сложиш 4-5 правят повече дмг от героя...
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
w0nd3rfuL
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 30.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Авг 11, 2008 3:29 pm

докато сложиш 4-5 вече ще си мартав
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Авг 11, 2008 9:53 pm

w0nd3rfuL написа:
РОФЛ те да не се слагат във битката ? Просто ги трупаш да фармиш и ако някой скочи вече имаш 2-3 туриш още 1 почваш да биеш със сички като се зареди (много бързо става и иска много малко мана) слагаш 1 и така ..... Изведнъж противника има чувството че му праскаш дабъл дмг едва ли не (Така си е сички змии бият и ти със тях и той го поема яко) ама той неможе да си позволи да киллва змиите щото имат към 400-500 хп и са на доста удари не на 1 както вика снайпера и си вика "аз ше бягам друг избор нямам" само че ти го слоуваш и бой и мре яко тфа е то.Веномансър със змии фарми 2 пъти по бързо и киллва 2 пъти по-бързо.На едно клипче how to dota 3 мисля че беше един веномансър заклещи във горите огре и само със змии го уби за 30 сек има няма...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Авг 11, 2008 11:32 pm

beyOnd написа:
w0nd3rfuL написа:
РОФЛ те да не се слагат във битката ? Просто ги трупаш да фармиш и ако някой скочи вече имаш 2-3 туриш още 1 почваш да биеш със сички като се зареди (много бързо става и иска много малко мана) слагаш 1 и така ..... Изведнъж противника има чувството че му праскаш дабъл дмг едва ли не (Така си е сички змии бият и ти със тях и той го поема яко) ама той неможе да си позволи да киллва змиите щото имат към 400-500 хп и са на доста удари не на 1 както вика снайпера и си вика "аз ше бягам друг избор нямам" само че ти го слоуваш и бой и мре яко тфа е то.Веномансър със змии фарми 2 пъти по бързо и киллва 2 пъти по-бързо.На едно клипче how to dota 3 мисля че беше един веномансър заклещи във горите огре и само със змии го уби за 30 сек има няма...
лОл.. да не е бил японец тоя с веното :P
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Вто Авг 12, 2008 8:51 pm

Да, и аз сам сагласен със първия пост на LQmmel-_- имам чувството че има малко копи/пейст но все пак е полезно ако някой си няма работа и реши да чете место да гледа телевизия :sleep: affraid :scratch:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Вто Авг 12, 2008 8:59 pm

Sniperman написа:
marto-shorto написа:
Да бе, друг път... Дават по 7-8 стинки, а крийпа давам 30-50... за чие ояждане помагат???
Оф тези змии4ки на последен лежел пражят по 41 дмг - да 4уя кое им бе6е силното ??
Кико не говори простотии.Погледни хубаво магията куулдауна и манакоста и колко седят змиите.И изобщо не е нужно да си японец а просто да имаш над 50 IQ за да успееш да цъкаш със фаст бутона и да избереш подходящи места:

Plague Ward

Summons an immobile serpentine ward. The ward is immune to magic.
Lasts 40 seconds.

Level 1 - 75 hit points, 11 max damage.
Level 2 - 200 hit points, 21 max damage.
Level 3 - 325 hit points, 32 max damage.
Level 4 - 450 hit points, 42 max damage.

Cooldown: 5 seconds.

Level 1: 20 mana, 5 sec cooldown.
Level 2: 20 mana, 5 sec cooldown.
Level 3: 20 mana, 5 sec cooldown.
Level 4: 20 mana, 5 sec cooldown.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Вто Авг 12, 2008 9:20 pm

Зависи вс кви играиш се пак... А заклещването се прави когато играеш срещу R.E.T.R.D.S. :lol:
На веното му дигам 1 път първа и 1 път треата и змии когато играя срещу здравеняци (Lycantrop, Leoric, Enchantress, Treant, Naix...) за да ги мъча да не си крийпват. В същото време аз напредвам с парата, пък и змиите ми помагат да крийпвам, докато денайтвам :lol:
1ва и трета на макс са мега добри. С два брейсъра маже наред 8) Тва да те цапне с обикновен range удар и да те слоуне 10% + 140 дмг е имба. А шадоустрайка прави много малко демидж и ако не се дигне на макс е трудно да се направи фрагче без ганк. Ще кажете "ми то третата и улта праят достатъчно". Е да ама улта не може да убие... ;)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Сря Авг 13, 2008 12:06 pm

Да, ама шадоу страйка може ;) И когато ги метнеш и двете 100% някой по-крехък ще умре. Ние като играхме събота аз като бях с Акашата съм на 1000 хп, правим голямо меле, онуй Вено само ме удари 2 пъти и ми метна 2те отрови и умрях... представи си за какво става въпрос ;)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Сря Авг 13, 2008 12:21 pm

marto-shorto написа:
Да, ама шадоу страйка може ;) И когато ги метнеш и двете 100% някой по-крехък ще умре. Ние като играхме събота аз като бях с Акашата съм на 1000 хп, правим голямо меле, онуй Вено само ме удари 2 пъти и ми метна 2те отрови и умрях... представи си за какво става въпрос ;)
дам.... тъпото им вено ми беше най голям проблем.После стана левиатана.БТВ аз на 5-6 пъти избегнах ултовете им със въртележка РОФЛ.На магнуса няколко пъти на левиатана и на веното.Абе тфа беше една от най-яките игри които съм играл :)
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Сеп 01, 2008 7:13 pm

по забавно е на 7 левел макс змии отивам изтрепвам рошко и се прибирам до базата с аегис и над 4500 голд
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Пон Сеп 01, 2008 8:26 pm

По яко е с Урсата на 8-9 лвл да пребиеш Рошко ^^
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Герои-Скилове   Today at 2:32 pm