Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Как да се развива новия приист ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Пет Авг 08, 2008 10:07 pm

Ето как стоят нещата:
1. Линкена блоква 1 път на всеки 20 сек.
Бкб-то има 85 sec CD и не действа срещу ултимати
2. Бкб дава dmg и hp.
Линкена дава hp/mp regen, лайф, инт. По-скъп е, но става за магьосник, щото не му иска мана за активация, а му дава мана...
3. Не казвам всяка игра че взимам линкен, а само когато се налага. Харесва ми, щото дава всичко, от което се нуждае инт герой. Бкб-то дава всичко, от което се нуждае 1337 1@73 G@yM pWn3R.
И не казвам, че в турнирите зимат линкен... Даже до ся не съм виждал, да го взимат, но това не значи, че не трябва да се взима. Не мога да разбера, що го изкарваш едва ли не леймърски айтъм... S&Y и Lotars са много по леймърски айтъми и постоянно ги правят :554:
Аи стига съм писал, че вече сигурно отчайваме останалите с нашия "малък" спор :lol:
ПП. Не ми предлагай 1в1 -sh с приест, аз да прая линкен, щото няма да се фана на въдицата! lol!
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Пет Авг 08, 2008 10:13 pm

Da1337Do_OD написа:
Нем..... КАт си със БКБ единствените магии които не ти действат са мрежите на мепо, сайрен.... Тфа е Бачка си срещу ултимати :D:D:D Само не ми казвай че не го знаеш ? :) Мога да ти дам 1000 доказателства :)ахХА нз кой ти го е казал че ултимати ти действат но след като знаеш вече мисля че ше го предпочетеш пред Линкен
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Пет Авг 08, 2008 10:24 pm

beyOnd написа:
Da1337Do_OD написа:
Нем..... КАт си със БКБ единствените магии които не ти действат са мрежите на мепо, сайрен.... Тфа е Бачка си срещу ултимати :D:D:D Само не ми казвай че не го знаеш ? :) Мога да ти дам 1000 доказателства :)ахХА нз кой ти го е казал че ултимати ти действат но след като знаеш вече мисля че ше го предпочетеш пред Линкен

Ето продължаваме със спора... Ултиматите минаваха през Spell Imune, Въретележка на yurnero, Repel на омни, Стария улт на Naix и Бкб до 6.53. Тука още съм нямал възможност да го пробвам, но в Change Log-a не пише нищо за промяна.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Пет Авг 08, 2008 10:27 pm

Da1337Do_OD написа:
beyOnd написа:
Da1337Do_OD написа:

Ето продължаваме със спора... Ултиматите минаваха през Spell Imune, Въретележка на yurnero, Repel на омни, Стария улт на Naix и Бкб до 6.53. Тука още съм нямал възможност да го пробвам, но в Change Log-a не пише нищо за промяна.
Объркал си се нещо.... Нека ти разясня
Психикал атаките (повечето магии са такива) Не праскат през БКБ както и през въртележка както и през омни както и през стария улт на Наикс
Физикъл атаки (това са най-често нормални удари но има някои магии които се смятат за такива) праскат през репел въртележка бкб и т.н. В момента се сещам само за 1 физикъл магия това е куката на бътчъра.
Объркал си се това за ултовете че хващали през БКБ.Моля те пиши на привейт да ти обясня кото не ти е ясно :)
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Чет Авг 28, 2008 11:17 am

Da1337Reaper-BETA написа:
Напоследък много съм се зарибил по Linken. :lol:
Начи:
1. БоТ
2. Линкен
3. Скади
4. Малевоансе на истина е голяма кирия
5. Шива > асаулт. Асаулта не дава DMG, а смисъла от армора не е голям, щото ултимата дава/взима предостатъчно. По-добре някой друг от тиима да го земе. А шивата мега слоу, дмг и достатъчно арморец ;)
6. Еми то трябва да бъде няква 2-3 часа игра за да се стигне до 6ти предмет... Рапира, Буриза, Мънки... Линкена и скадито дава достатъчно лайф и няма смисъл от харт :roll:
Ако от начало се започне със меканзъм нека си остане. Не е чак толкоз слаб в лейт гейм
totaly agree cheers
http://dota-bg.4rumer.net
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Съб Авг 30, 2008 10:41 pm

между др ако се въртиш с джъг и те друпне бътч тои те дърпа ма не ти праи дмг и така е и ако те захапе (то може маи) за бкб не знам а

улта на пушката маи удря през бкб и

колкото до линкена си е доста забавен вс някои герои ма и аз съм съгласен че не в сички ситуации става макар че в повече-то би ти бил доста нужен примерно вс свен мн го прецакваш с линкен не може да те хване и т.н. а бкб-то е мн добро не те пипат
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Нед Авг 31, 2008 6:50 am

Куката прави physical, което значи, че Spell Immunity не и влияе, Dismember минава през Spell Immunity, но не прави dmg, Assassinate минава през BKB, mini-stun-а се появява, но не и dmg
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Как да се развива новия приист ?   Нед Авг 31, 2008 9:03 am

Alex_95 написа:
улта на пушката маи удря през бкб и

Не, не удря.
http://www.spamFORlife.com