Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Whos The Best?!
Crixalis-Sand King
26%
 26% [ 15 ]
Mirana Nightshade-Priestess Of The Moon
40%
 40% [ 23 ]
Nevermore-Shadow Fiend
33%
 33% [ 19 ]
Общо гласове : 57

АвторСъобщение
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 12:44 pm

React1ve- написа:
Cherkezov написа:
Виждам,че си във вихъра си.За нещастие 1ви април мина и се чудя тея глупости на кой ги пробутваш.Едни от най хубавите предмети?Dagger бил най-хубавия предмет ? На мен дори branch ми се струва по-полезен.Точно с 3250 gold става най-силния фийдър в играта.Ако не си наясно,sand има изключително слаб str gain.Така че блинквай си се ти в противниците.И 2 секунди живот ти е много.И при положение,че имаш блинк-подобен скил,да си взимаш безполезния dagger е още по-смешно.Няма да споменавам и че с BoS ще хванеш някого за дървения,един тик ако му вкараш пак добре.
дагера е като ултнеш да се блинкнеш в мелето...но каквото да ти казвм ти няма да ме послушаш

И не само за това... става и за бягане. Само 3 секунди трябва да си в невидимост и можеш да избягаш после с дагър, ама кво да спорим с Черкезов, той явно не е влязъл в тоя форум да научи нещо повече, а само за спора. По мненията му си правя сметката, че в Европата играе само с руснаци и такива дето завършват на _95:_99.
Върнете се в началото Go down
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 2:22 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
React1ve- написа:
Cherkezov написа:
Виждам,че си във вихъра си.За нещастие 1ви април мина и се чудя тея глупости на кой ги пробутваш.Едни от най хубавите предмети?Dagger бил най-хубавия предмет ? На мен дори branch ми се струва по-полезен.Точно с 3250 gold става най-силния фийдър в играта.Ако не си наясно,sand има изключително слаб str gain.Така че блинквай си се ти в противниците.И 2 секунди живот ти е много.И при положение,че имаш блинк-подобен скил,да си взимаш безполезния dagger е още по-смешно.Няма да споменавам и че с BoS ще хванеш някого за дървения,един тик ако му вкараш пак добре.
дагера е като ултнеш да се блинкнеш в мелето...но каквото да ти казвм ти няма да ме послушаш

И не само за това... става и за бягане. Само 3 секунди трябва да си в невидимост и можеш да избягаш после с дагър, ама кво да спорим с Черкезов, той явно не е влязъл в тоя форум да научи нещо повече, а само за спора. По мненията му си правя сметката, че в Европата играе само с руснаци и такива дето завършват на _95:_99.
Не става за бягане.Ако срещу него има малоумници,може и да стане.Ама какво да споря с вас,вие копирате нуубове,няма как да си промените мисленето.Героя има достатъчно дупки да запълва,че да давате 2100 за нещо,което си има,дори по-добро,с изключение на range-a.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 4:04 pm

Cherkezov ех как не са се сетили всички да копират твоето мислене и да играят санд без дагер и да е кери :oops: Вече си мисля че се ебаваш просто е невъзможно да има такъв ретард а ако си сериозен просто смени играта ИЗОБЩО не е за теб
От както влизам във форума ви просто с всеки твой пост ме убиваш
MYM бяха слаби за теб
играеш леви с лотхар
играеш санд без дагер
ЗАБАВЛЯВА МЕ ДОСТАТЪЧНО ВЕЧЕ СПРИ ДА ИГРАЕШ ПЛС ИЛИ ПОНЕ НЕ ПИШИ
Даже думата за теб не е слаб а си баш смотан да не се сетиш защо 99 от 100 човека го играят с дагер - сигурно защото е 123942984238493284284284824824828 пъти по-добре от колкото с друг итем и да не казах 100 от 100 защото от време на време се намира по 1 такъв като теб който или е на 11 години или е малоумник
Най-добре започни да гледаш реплей на тези "НУУБОВЕ" чак тогава може и да разбереш смисъла на играта (колкото и невероятно да ти се струва смисала не е да си играеш соло в пуб игра в европа с хора слаби като теб)и това ти го казва човек който е играл и в европа и в us west/east и знам за какво става на въпрос - ТИ НЕ ИГРАЕШ ДОТА следователно НЕ пиши във форуми за дота.Изгледай около 20,30 реплея и се мъчи да разбереш смисала а не като видиш че някой е 0/3 а ти с този герой В ЕВРОПА правиш 4/3 да си кажеш че е слаб.Дори бих ти дал и линкове с реплейс но си изгубих достатъчно време да ти отговарям на всяка глупост и чак сега накрая на поста разбрах че е безмислено да си губя времето за човек който ще си остане слаб.И да бях обещал да не ти отговарям повече и този пост наистина ми е последния към теб и дано да си разбрал нещо от него - ако не си си ходи в еропата и не си давай безценните съвети тука защото влизат и ОЩЕ по начинащи от теб и ще е жалко ако те послушат за каквото и да било.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 5:11 pm

аха черкеза не знам колко може да играе дота обаче е прав за някои неща като например,че 2150 голд за един блинк е доста безмислено като се има в предвид,че в 90% от игрите има други стънъри от отбора или герои които да отвлекат вниманието на другия теам ,че да можеш да си пуснеш улта 2150 пари са ти един владимир които е бая по полезен и за теб и за отбора от колкото дагер.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 5:31 pm

user*-*BETA написа:
аха черкеза не знам колко може да играе дота обаче е прав за някои неща като например,че 2150 голд за един блинк е доста безмислено като се има в предвид,че в 90% от игрите има други стънъри от отбора или герои които да отвлекат вниманието на другия теам ,че да можеш да си пуснеш улта 2150 пари са ти един владимир които е бая по полезен и за теб и за отбора от колкото дагер.
1 въпрос:
на ЕС дагер ли правиш или влад ?
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 6:58 pm

user*-*BETA написа:
ти си ретард.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 7:13 pm

React1ve- написа:
user*-*BETA написа:
ти си ретард.
+1

РАЗБЕРЕТЕ, ЧЕ ДАГЕРА НЕ Е САМО БЛИНК ЗА СК, ТОЙ Е И 2 ЦЕННИ СЕКУНДИ. Черкез, IvanOtLukovit ти каза всичко, което мисля и аз, писна ми! Защо не изгледаш един единствен реп на някой, който наистина може да играе със Санд и не видиш как се играе с него с дагер. Защо трябва да пишеш глупост след глупост, а ние идиотите да се опитваме да ти влеем ум в главата. Това, че не знаеш да използваш shift с този герой е показателно за уменията ти.
Кажи ми кога ще можеш да играеш в гарена. Аз съм свободен събота и неделя и повярвай ми - 2 доти на седмица са ми напълно достатъчни, за да съм 300 пъти по-добър от теб.
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Вто Апр 21, 2009 10:34 pm

ЕС е доста по различно от санд предполагам ще се сетиш защо. Реактив не знам дали аз съм ретард ма ти не си по добре от мене така че си мълчи тва,че ти си се влюбил в тъпия дагер и се мъчиш и на венге и пъдж да го зимаш сигорно не означава,че това е наи добрия избор за секи герои. напрао почни на тракс или разор да им зимаш първи итем дагер яко комбо е зимаш си ботуш и дагер на разор, набиваш се в мелето и пускаш чеин лаитинг а и да не забравяме,че ги точиш с улта, не почакаи не се бях замислил колко е яко дагер на наикс ! Представяш ли си да се портнеш и да пуснеш слоу. То без дагер за каде си...
IVANotLUKOVIT
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Сря Апр 22, 2009 12:11 am

user*-*BETA написа:
ЕС е доста по различно от санд предполагам ще се сетиш защо.
За ултимата на ЕС дагер ти трябва по-малко от колкото за на санд - затова ти дадох тоя пример. И щом мислиш че за санд влад>дагер си мисля че и за ес трябва да е така по твоята логика :(
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Сря Апр 22, 2009 12:08 pm

user*-*BETA написа:
ЕС е доста по различно от санд предполагам ще се сетиш защо. Реактив не знам дали аз съм ретард ма ти не си по добре от мене така че си мълчи тва,че ти си се влюбил в тъпия дагер и се мъчиш и на венге и пъдж да го зимаш сигорно не означава,че това е наи добрия избор за секи герои. напрао почни на тракс или разор да им зимаш първи итем дагер яко комбо е зимаш си ботуш и дагер на разор, набиваш се в мелето и пускаш чеин лаитинг а и да не забравяме,че ги точиш с улта, не почакаи не се бях замислил колко е яко дагер на наикс ! Представяш ли си да се портнеш и да пуснеш слоу. То без дагер за каде си...
че на наикс се зима дагер въпроса е в изненадата ...но ти не играеш такива игри и няма да ме разберетъш и аз преди си милех като тебе
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Сря Апр 22, 2009 3:24 pm

И на Наикс, и на Разор дагера им седи идеално. Друг е вьпроса, че на СК и ЕС трябва да е пьрви предмет.
Smile
Новак

Брой мнения : 50
Registration date : 10.04.2009

ПисанеЗаглавие: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Сря Апр 22, 2009 6:55 pm

PotM
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Сря Апр 22, 2009 11:24 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov ех как не са се сетили всички да копират твоето мислене и да играят санд без дагер и да е кери :oops: Вече си мисля че се ебаваш просто е невъзможно да има такъв ретард а ако си сериозен просто смени играта ИЗОБЩО не е за теб
MYM бяха слаби за теб
играеш леви с лотхар
играеш санд без дагер
Даже думата за теб не е слаб а си баш смотан да не се сетиш защо 99 от 100 човека го играят с дагер - сигурно защото е 123942984238493284284284824824828 пъти по-добре от колкото с друг итем и да не казах 100 от 100 защото от време на време се намира по 1 такъв като теб който или е на 11 години или е малоумник
Най-добре започни да гледаш реплей на тези "НУУБОВЕ" чак тогава може и да разбереш смисъла на играта (колкото и невероятно да ти се струва смисала не е да си играеш соло в пуб игра в европа с хора слаби като теб)и това ти го казва човек който е играл и в европа и в us west/east и знам за какво става на въпрос - ТИ НЕ ИГРАЕШ ДОТА следователно НЕ пиши във форуми за дота.Изгледай около 20,30 реплея и се мъчи да разбереш смисала а не като видиш че някой е 0/3 а ти с този герой В ЕВРОПА правиш 4/3 да си кажеш че е слаб.Дори бих ти дал и линкове с реплейс но си изгубих достатъчно време да ти отговарям на всяка глупост и чак сега накрая на поста разбрах че е безмислено да си губя времето за човек който ще си остане слаб.И да бях обещал да не ти отговарям повече и този пост наистина ми е последния към теб и дано да си разбрал нещо от него - ако не си си ходи в еропата и не си давай безценните съвети тука защото влизат и ОЩЕ по начинащи от теб и ще е жалко ако те послушат за каквото и да било.
влюбих се в теб!!!
http://dota-bg.4rumer.net
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Апр 23, 2009 7:59 am

хаха значи на разор и на наикс дагер първи предмет им върви чудесно?
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Апр 23, 2009 2:07 pm

beyOnd-BETA написа:
невъра може да победи другите 2ма без проблем... обаче не е от най-полезните във тиим батъл :)
Ти луд ли си ве небил полезен 1 магнус и невър обръщат игри както си искат пФЪ ! :> Магнуса улт и после Невъра Улт и се чува трипъл килл и не ми спори че не е така щот сяка вечер го гледам тва шоу;)
http://www.google.com
Gopeto
Зарибен

Брой мнения : 375
Registration date : 08.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Апр 23, 2009 2:08 pm

user*-*BETA написа:
Ест разора му е малко че лети из цялата карта ами и даггер му треа. . да се набие у мелето да му го набият ! ахехаехахеа а за найкс не му треа даггер .. ама може и да стане яко :>
http://www.google.com
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Апр 23, 2009 4:23 pm

след армлет и десо наикса зима дагер :(
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Апр 23, 2009 10:21 pm

user*-*BETA написа:
Добре де, ти четеш ли??? Казал СЪМ че на тях им СЕДИ ДОБРЕ, а на ЕС и СК ИМ Е ПЪРВИ ПРЕДМЕТ. КЪДЕ ПРОЧЕТЕ, ЧЕ ИМ ГО ПРАВЯ ЗА РАЗОР И НАЙКС КАТО ПЪРВИ ПРЕДМЕТ???
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 12:06 am

Цитат :
напрао почни на тракс или разор да им зимаш първи итем дагер яко комбо е зимаш си ботуш и дагер на разор
виж аз какво съм написал и ти веднага след тва пишеш на разор му върви дагер чудесно
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 9:11 pm

McMarto написа:
И на Наикс, и на Разор дагера им седи идеално. Друг е вьпроса, че на СК и ЕС трябва да е пьрви предмет.

На Наикс и Разор им седи идеално. Щом те не са включени при СК и ЕС, може би не им го правя като първи предмет.
Иначе поста ми щеше да изглежда така: "На Наикс, Разор, СК и ЕС трябва да им е първи предмет"
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 9:45 pm

EpicFail написа:
IVANotLUKOVIT написа:
MYM бяха слаби за теб
играеш леви с лотхар
играеш санд без дагер
влюбих се в теб!!!
не е твой тип да знаеш..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 9:50 pm

загуба на пари е дагер на разор на наикс още повече, кажи една основателна причина за какво може да им е този дагер
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 9:53 pm

За каквото на всички останали.
Наикс след ПТ, армлет и дезо му седи идеално дагер.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 10:01 pm

McMarto написа:
За каквото на всички останали.
Наикс след ПТ, армлет и дезо му седи идеално дагер.
глупости зема се на герои дет може даггера да им помогне за някфа магия (левиатан улта магнус улта санд кинг улта и т.н.) наикса си има хубав слоу и според мен дагер не му трябва както и на разор ... на разор ако му направиш фейс буутс или БоТ със 3тата магия става супер бързо копеле и нито има догонване и нито има проблем да гони... ако сте виждали със сандже яша разор знаете за какво говоря..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Апр 24, 2009 10:08 pm

Наикс след слоуа си не може повече да гони, освен ако не чака 15 сек да ходи успоредно с противника си. НО с един хубав дагер ще има възможност за още няколко удара.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Today at 11:11 am

NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next