Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Whos The Best?!
Crixalis-Sand King
26%
 26% [ 15 ]
Mirana Nightshade-Priestess Of The Moon
40%
 40% [ 23 ]
Nevermore-Shadow Fiend
33%
 33% [ 19 ]
Общо гласове : 57

АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 6:58 pm

marto-shorto написа:
А ърли санд срещу ърли невър? Замисли се малко.
Да замислям се как на 5ти левел невъра ше му напраи фърст блъъд.И докат санда дойде веднага пак килл.другото е че невъра е много по-добър фармър и може да направи така че да скочи пред санда със няколко левела.Когато санда е 6ти невъра ше е 8ми.Невъра ше седи отдалече и ше тормози със шадоу рейз.ВЪв този етап е възможно санда да убие но ако невъра играе като хората много трудно ше е за санда.Ако невъра е умен ще вдига не дмг пасивката а тази за - армор.Тоест санд със минус армор докато още има 700 хелт.Хубаво нали ? Той е на 2 шадоурейза на невъра и един удар.Другото е че следващ предмет на невъра е БКБ.Ранно БКБ и когато санда те стънне Пускаш бкбто (може и ако преди това ако ти атакуваш) и санда яде хурки.Невъра го киллва със 3 удара и 2 шадоурейза.... след това невъра почва да се развива на керри.Ще се оттървава почти секи път от улта със БКБ.Невъра зема Дезолатор и е 13 левел а санда е 8ми и има 2 брейзъра бутилка и буутс оф спиид.Тогава невъра почва да киллва санда със 6 удара горе долу.На сичкото отгоре си прайте и една буриза.Играта свърши.Санда наистина може да убие невъра между 6ти и 10 ти левел но ако невъра фарми кат хората и е достатъчно умен ше изфарми едно ранно БКБ и тфа е .Говоря за игра 1в1.Другото е че санд е лесен във пуб и за тфа го превъзнасяте толкова.Нуубовете незнаят как да контрират като хората улта или стъна.За потм Тони ти обясни във скайп кое как защо...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 7:27 pm

И точно с 3500 голд в началото санда няма да направи нещо, за да си укрепи хелта.
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 7:31 pm

marto-shorto написа:
И точно с 3500 голд в началото санда няма да направи нещо, за да си укрепи хелта.

1v1 не се ли играе с по 4 компа, или съм живял в лъжа
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 7:46 pm

Играе се както си изберат играчите. Освен това beyond беше казал, че ще си копува БКБ в началото, затова реших, че ще играем с по 3500.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 7:57 pm

От тримата посочени в отбор най-добрият е Mirana, а за 1:1 (само между тримата) винаги ще печели пак тя, мач между SK и SF е изцяло за SK.
Преди SK беше най-добрият, но след намаляне на armor, ultimat и при намалянето на dagger е доста отслабен и много назад, освен това докато SK е инициятор и нюкър, то SF е дмг-дилър, а мирана е съпорт и дмг-дилър.
Mirana разполага с богат арсенал от полезни умения, стрелата е страшно добро умение за ганг, разкриване, а да не говорим че над 3 секунди стън са смъртоносни, нюкът и е с много дмг и маже в ганг, както и доминира над герой с по-малко кръв.
SF е най-добрият дмг-дилър с полезни магий за ранна игра, огромен нюк потенцял и висок дмг, но няма механизъм за бягство, лесен е за ганг, няма и стън, както и отборно полезна магия, ултиматът му се поставя изключително трудно.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 8:01 pm

Вероятно сега ще се съгласите, че SK >> SF. Морти, пише се "lots", а не "loads" и не се прави на много остроумен, защото и Burrowstrike прави дмг!
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 8:12 pm

marto-shorto написа:
Вероятно сега ще се съгласите, че SK >> SF. Морти, пише се "lots", а не "loads" и не се прави на много остроумен, защото и Burrowstrike прави дмг!
точнолоадс се пишв в множествено число
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 8:55 pm

marto-shorto написа:
Незнам горе във коментара на камикадзето пише СК > СФ ма нещо се е объркал сигурен съм...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:03 pm

Melee герой няма как да изгони range от линия освен ако не е нещо с доста nuke (tiny)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:16 pm

lol! lol! lol! Barathrum, Broodmother, Balanar и т.н.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:18 pm

marto-shorto написа:
lol! lol! lol! Barathrum, Broodmother, Balanar и т.н.
Barathrum няма как да те изкара от линията.Нали знаеш какво е тфа "да те изкара от линията" ? Тормоз.. харас .. Бруудмадър да.. баланар чак след 6ти левел но той няма да те тормози той ще те киллне направо....
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:22 pm

Баратрум яко бута! Освен това с втория скил дори един удар е много болезнен.

LQmmel-_-BETA написа:
marto-shorto написа:

Frezist, моля ти се не ми говори глупости!
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:25 pm

marto-shorto написа:
Баратрум яко бута! Освен това с втория скил дори един удар е много болезнен.
Това ни най-малко значи че ше те изкара от линията.Един средно умен играч ползващ рейндж герой много лесно може да направи така че баратрума да не се доближава...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Чет Авг 28, 2008 9:48 pm

marto-shorto написа:

LQmmel-_-BETA написа:
marto-shorto написа:

Frezist, моля ти се не ми говори глупости!

Loads e razgovorno
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 9:10 am

beyOnd-BETA написа:
marto-shorto написа:
Незнам горе във коментара на камикадзето пише СК > СФ ма нещо се е объркал сигурен съм...
Не няма грешка, докато играта на SF е агресивна в такъв мач, то SK има нещо безценно, това е комбо което няма спиране (от SF) и бягане. Impale + Epicenter = frag, тъй като SF няма кръв или стън, също и всякакъв друг esc механизъм (като Мирана примерно). При всяко зареждане на ултимата и правилно позициониране SF е труп, оттам играта почва да се обръща бавно, но сигурно. Просто се получава неспираемо комбо с много дмг, срещу герой който има добър нюк, но няма кръв или начин да го спре/избяга. Гарания имате от мен че 1:1 се получава така, SK може да победи 1:1 всеки agi/int герой нямащ стън (за прекратяване на ултимата) или начин да избяга, тъй като те нямат достатъчно кръв да издържат (бройте още един Impale след като сте тръгнали да бягате ...)
В такава игра, SK се развива на Imaple и Stats, качва малко армор и кръв, чака търпеливо и разчита само на убийства, след което веднага изфармва възможно най-много докато героят се върне, предметите който му трябват са за дмг-дилър, тъй като после играта винаги се обръща на това.

TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 1:25 pm

Kamukag3e
Точно това се опитвах да обясня , щото санда е мн добър херо стига да можеш да го играеш .Невера не е чак такава имба .И бтв Трябва да се направи една дискусия за невер вс вайпер 1в1, щото някой вярват че невера ще победи.

Последната промяна е направена от blood_moon на Пет Авг 29, 2008 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 1:30 pm

blood_moon написа:
Kamukag3e
Точно това се опитвах да обясня , щото санда е мн добър херо стига да можеш да го играеш .Невера не е чак такава имба .
Ами да но във 1в1 игра невър бие... във 5в5 игра ако санда е на линията на невъра ако невъра може да играе и си вдигне минус армор аурата ще бие санда.Играейки на дмг няма.... Лотарс не ти тряя срещу санда тряя ти БКБ.... както и да е горе анкетата си казва сичко
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 1:34 pm

Веднага щом санда направи Асаулт или БФ играта свършва. Невъра освен всичко друго е и много крехък.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 1:40 pm

marto-shorto написа:
Веднага щом санда направи Асаулт или БФ играта свършва. Невъра освен всичко друго е и много крехък.
Не разбирам със какво ще му помогне ассаулта ? Другото е че невър ще е доста ама доста по развит от санда когато той има Ассаулт... просто неможе санд да бие невър бе... приемете го.Много кофти противник на линия е за 5в5 какво остава за 1в1.Играл съм санд срещу невър и когато аз бях 6ти левел (най-сетне) той беше 8ми и постоянен тормоз.... опитах веднъж да го убия със улт но улта не го уби и докато се клатя той ме биеше и ми пускаше шадоурейз.Супер трудно със един удар ми ставаше лошо.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 2:01 pm

Всъщност не му трябва AC, трябва му само кръв и дмг, Armlet, HoT и оттам каквото иска за дмг, mkb, boriza, butterfly.
Но beyOnd ти грешиш, може да си играл просто малко по-слабо, 1:1 е до изчакване на подходящият момент, просто няма как на лвл 8 да уживее след като ти си лвл 6, два impale с един ултимат и няколко удара са сигурна смърт ... просто в началото ти трябва кръв и ботуш и да чакаш ... не ти трябват скъпи предмети, нито пък добър фарм, просто чакаш да можеш да го убиеш и оттам почваш да играеш агресивно всеки път когато имаш зареден ултимат и пълна мана.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 2:08 pm

beyOnd-BETA написа:
marto-shorto написа:
Не разбирам със какво ще му помогне ассаулта ? Другото е че невър ще е доста ама доста по развит от санда когато той има Ассаулт... просто неможе санд да бие невър бе... приемете го.Много кофти противник на линия е за 5в5 какво остава за 1в1.Играл съм санд срещу невър и когато аз бях 6ти левел (най-сетне) той беше 8ми и постоянен тормоз.... опитах веднъж да го убия със улт но улта не го уби и докато се клатя той ме биеше и ми пускаше шадоурейз.Супер трудно със един удар ми ставаше лошо.

Асаулта му дава необходимия армор, за да стане машина, а когато е с БФ дмг скача до небето.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 3:18 pm

Ако направиш BF и AC, ще имаш смешно малко кръв и ще бъдеш смачкан от raze, затова всъщност се правят предметите посочени от мен, като се бърза в началото с 3xBracer, boots и belt of giant str, за да може спокойно да навира, бие и гони при кула, крийпове и да не се притеснява, че ще бъде убит от raze, освен това се вдига само ... горепосоченото, тоест Imaple/Stats.

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 3:30 pm

Sand Storm е един вид дори помощ за невъра.Седиш си невидим но на едно място и ще те спука от рейзове.3та магия е подходяща да тормозиш меле противници но невъра не е меле...
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 4:21 pm

пффф невъра разкатава санд кинг вижте бе просто осъзнайте се първо малко хора могат да си използват импейл-улт добре но както и да хората койтоо могат да го направят невъра е мн бърз герой по начало още нещо някой да знае кво е [Bottle Abuse] замислете се дали санда ще земе невърмор нА ФУЛЛ ХП само с улт а? след тва улт на невърмор рейзове(той ще е събрал мн ама мн души защото фарминг скилловете му са най добрите почти в играта(почти)) На макс ако пък случайно той кастне санд сторм още поо дбре
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Пет Авг 29, 2008 5:47 pm

нз за вас ама аз гласувах за санд щот повече ме кефи :D
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA   Today at 12:50 am

NEVERMORE,SAND KING OR MIRANA