Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 9:43 pm

Поради незнайни причини клипа на форума не върви с пълна сила и може и да не стане някой хора не са сериозни за това пък аз имам къмсет че изтеглих хубава версия на фрапс :) и сега записвам без проблем

От сега официалния криейтър на клипа съм аз аз ще записвам моментите и аз ще обработвам видеото всички да изпращат реповете си на мен от 1.22 а от 1.21 на беъонд.за контакти изпращане на репове

скайп-frezist

Ще записвам по отделно на секи човек колко моменти е събрал зза момента
аз-3/10
бейонд-2/10
марто-шорто-1/10
мелатрон-0/10
бинки-0/10
снайпермен-0/10
админ-0/1 :Д беъонд се сеща защо очаквам репове в тази тема с означени минути на моменти
много от моменти който са яки са на 1.21 така че ше ми напраите услуга ако ми пратите пач без самия вц3 само един пач да хвана сичките мн съм се амбицирал ;Д Кто мога ся фрапса да стават яки :)

Последната промяна е направена от LQmmel-_- на Съб Авг 09, 2008 10:47 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 10:03 pm

LQmmel-_- написа:
Поради незнайни причини клипа на форума не върви с пълна сила и може и да не стане някой хора не са сериозни за това пък аз имам къмсет че изтеглих хубава версия на фрапс :) и сега записвам без проблем

От сега официалния криейтър на клипа съм аз аз ще записвам моментите и аз ще обработвам видеото всички да изпращат реповете си на мен от 1.22 а от 1.21 на беъонд.за контакти изпращане на репове

скайп-frezist

Ще записвам по отделно на секи човек колко моменти е събрал зза момента
аз-1/10
бейонд-0/10
марто-шорто-1/10
мелатрон-0/10
бинки-1/10
снайпермен-0/10
админ-0/1 :Д беъонд се сеща защо очаквам репове в тази тема с означени минути на моменти
LOL фрезист имам дадено със езалора ?? И със джъгъра имам един сложен реп ?!?! гледай там На мелата щи ги пратя ....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 10:26 pm

LQmmel-_- написа:
sorry ama kaji ti ne6to v smisyl kvo misli6 :D sq 6e go editna 4e ima6
ina4e ve4e imam vtoro az
Аз съм постнал у темата дето пуснах един реп със джъгър 12:2 земи от там някои дабъл килл или отднешната игра тоя дабъл килл на лайън и магнус
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 11:42 pm

http://www.dota-allstars.com/replay/53072/index.html mejdu 2-3 min praq double ... top furion virtus.pro me s spofer sam
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 11:47 pm

аз ти го пратих репа ти го имаш 100% сигурен съм мисля че репа се казва eza :)
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Съб Авг 09, 2008 11:51 pm

ЛЛЛЛЛ се казва аз ти го пратих да го ка4и6 в дота аллстарс :)
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Нед Авг 10, 2008 10:53 am

beyOnd написа:
аз ти го пратих репа ти го имаш 100% сигурен съм мисля че репа се казва eza :)

знам знам помня но аз забраих да го запазя само ги изгледах ако може ощр веднъж отнякдъде линк?
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Вто Авг 12, 2008 3:40 pm

Айде стига има 1000 теми за клипа на форума. Тая я заключвам ще пишем само в една тема !!!!
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА   Today at 9:09 pm

ОФИЦИАЛНА НОВИНА ОТНОСНО КЛИП НА ФОРУМА
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1