Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Кво ше кажете за ... ?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Кво ше кажете за ... ?   Съб Авг 09, 2008 11:16 pm

Кво ше кажете за подписа ми ? Кефи ли ви ефекта долу на магиите на рексара който съм сложил абе изобщо кефи ли ви подписа ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 10:48 am

Сичко е яко, ама си мисля само, че книгата припредметите му не е на място. Можеше една рапира например :D
А за моя ко мислите 8)
w0nd3rfuL
Новак

Брой мнения : 86
Registration date : 30.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 10:54 am

ами незнам ефекта не е чак толкова готин но ме кефи lol! lol! lol! lol!
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 10:56 am

оф реххара си е перфектен смисъл книгата си е точно на мястото но някак си подписът ми така поотделно ми харесва но иначе акто цяло цветовете не се комбинират а за моя кво ще кажете аватара ми е снимка(ИСТИНСКА) на един приятел на баща ми(фотографи) още повече че тоя реххар не е в реална игра личи си че си си го правил на сингъл

Последната промяна е направена от LQmmel-_- на Нед Авг 10, 2008 11:14 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 11:11 am

Da1337Do_OD написа:
Сичко е яко, ама си мисля само, че книгата припредметите му не е на място. Можеше една рапира например :D
А за моя ко мислите 8)
Книга за биистмастър е задължителен предмет.... ама аз ко споря няма смисал ти обяснявам
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 11:27 am

LQmmel-_- написа:
оф реххара си е перфектен смисъл книгата си е точно на мястото но някак си подписът ми така поотделно ми харесва но иначе акто цяло цветовете не се комбинират а за моя кво ще кажете аватара ми е снимка(ИСТИНСКА) на един приятел на баща ми(фотографи) още повече че тоя реххар не е в реална игра личи си че си си го правил на сингъл
Тфа е мой рексар игран във 2в2 игра във дуум 6 !!!!! РАзвит съм на макс и ассаулта го напраих накрая от нямане на какво.Тоест играта беше гавра. Аз цепих на макс ама не ги изнасяхме .Изчакахме да си дигнем макс левелите (енемито бяха по 13-14) и просто си ги убивахме без да пипаме кули и т.н.Енемито вярваше че все пак имат шанс да обърнат играта (да да) и аз накрая вместо да ги изнасям почнах да си довършвам билда.Това е .Не е е на сингъл.Играта беше за пари ама още не сме ги получили сичките (беше по 10 лева щото 2мата батковци противници се мислиха за недостижими на дота и зимаха на Тинкер Аганим) Естествено щото им давало към улта lol! lol! lol! lol! .Това е ! Не е от ЛАН сам да съм и да съм си го напраил.Самата графика излезе малко кофти ама нищо
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 12:10 pm

Не ме кефи нещо... може би защото Звероукротителя не ми е сред любимците ;)
http://www.spamFORlife.com
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 1:47 pm

beyOnd написа:
LQmmel-_- написа:
Тфа е мой рексар игран във 2в2 игра във дуум 6 !!!!! РАзвит съм на макс и ассаулта го напраих накрая от нямане на какво.Тоест играта беше гавра. Аз цепих на макс ама не ги изнасяхме .Изчакахме да си дигнем макс левелите (енемито бяха по 13-14) и просто си ги убивахме без да пипаме кули и т.н.Енемито вярваше че все пак имат шанс да обърнат играта (да да) и аз накрая вместо да ги изнасям почнах да си довършвам билда.Това е .Не е е на сингъл.Играта беше за пари ама още не сме ги получили сичките (беше по 10 лева щото 2мата батковци противници се мислиха за недостижими на дота и зимаха на Тинкер Аганим) Естествено щото им давало към улта lol! lol! lol! lol! .Това е ! Не е от ЛАН сам да съм и да съм си го напраил.Самата графика излезе малко кофти ама нищо
да може и да е вярно но ме озадачава едно как нямаш и един статус от аллито ти или негативен статус от противниците
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 3:46 pm

Е ти пък не му вярваш... Аз пък си спомням веднъж играх със миниор фулл билд (тогава нямше нови айтъми). От мойта Avatar of Vengence (старото Spectre) дето от скука си продаде айтъмите и си напраи 5 рапири :lol: Цялото инферно са беше сабрало на компа да го гледа :lol:
ПП. офтопик, офтопик, офтопик, офтопик :558: :1: :2: :`:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Нед Авг 10, 2008 4:29 pm

LQmmel-_- написа:
beyOnd написа:
LQmmel-_- написа:
да може и да е вярно но ме озадачава едно как нямаш и един статус от аллито ти или негативен статус от противниците
Снимка правена на фонтана на фулл хелт случайно!!! Алито не е на фонтана очевидно .Снимката не е правена като съм със алито или във битка щото 2 мин преди да свърши играта се върнъх във базата да си зема останалите части да си напрая ассаулт а алито беше на пътя.Добре бе тфа невъзможно ли ви се струва ебати аз невярващите !
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:10 pm

Много малко дмг имаш ;) Аз бих направил една буриза или БФ вместо Сандже и Яша.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:17 pm

marto-shorto написа:
И аз така мисля, а книжката - :?:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:19 pm

Книжката си е полезна, аз я правя на почти всички герои lol! lol! lol!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:25 pm

marto-shorto написа:
Книжката си е полезна, аз я правя на почти всички герои lol! lol! lol!
Ти пук на жсеки герои я пражи6 ноо ме дразни6 :pirat:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:26 pm

А ти май ще ядеш бой като дойда на компа ти! ;)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:28 pm

marto-shorto написа:
А ти май ще ядеш бой като дойда на компа ти! ;)
???
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 2:57 pm

ООПС моя грешка преди няколко версий даваше ся вече не дава нз добре вярвам ти :Д :)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Пон Авг 11, 2008 10:06 pm

Sniperman написа:
marto-shorto написа:
И аз така мисля, а книжката - :?:
Рексито може да се играе със сатаник а не със санге яша ама ако съпортваш по добре санге яша.Другото е за книжката.Ако сте толкова зле че не знаете зако му е Тук ще обясня:
Рекса се играе на 1ва и 2ра магия.3та за ранна игра не е много полезна.
От това вадим извод че свинята слоува а птицата ходи по руните и т.н. Абе мап контрол.След като знаем че свинята слоува книгата е идеална.Дава стрент (да държите повечко на бой) дава инт (за повече мана да можете да спамите брадви и т.н.) и дава 2 диванета.Ето я ситуацията.Свинята слоува.2те лайна бият.И ти праскаш яко.После си пускаш улта.Стън 5 сек и сичко го млати през това време. И си праиш сметката че си му вкарал поне 2 пъти повече дмг отколкото без човечетата.
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Вто Авг 12, 2008 8:42 am

ми аз тва им казвам че книгата си е на мястото ако не е първи то ще е втори предмет за мен но ако трябва по ранен бот зимам си я трета :( но иначе книгата си е точно за реххи и по горе съм написал
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Вто Авг 12, 2008 11:36 am

marto-shorto butturfly на мортрет. Дуд ти напрау изби 'сичката скумрия у умивалникъ! :D :D

някой да ти е казвал че се стаква само по големия % на evasion? това прави бътъра леко безсмислен итем който може да се замени с санга и яша или не6то от сорта. Може да кажете че пак дава дмг и АС но се губи самия смисъл
http://dota-bg.4rumer.net
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Вто Авг 12, 2008 11:49 am

Admin написа:
marto-shorto butturfly на мортрет. Дуд ти напрау изби 'сичката скумрия у умивалникъ! :D :D

някой да ти е казвал че се стаква само по големия % на evasion? това прави бътъра леко безсмислен итем който може да се замени с санга и яша или не6то от сорта. Може да кажете че пак дава дмг и АС но се губи самия смисъл
Админе прасни и ти един такъф подпис... със имба хиро :D
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кво ше кажете за ... ?   Today at 12:57 am

Кво ше кажете за ... ?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1