Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Любим съпорт...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Кого бихте водили зад гърба си, докато вие мажете наред?
Shadow priest
18%
 18% [ 6 ]
Omniknight
38%
 38% [ 13 ]
Witch doctor
3%
 3% [ 1 ]
Holy knight
9%
 9% [ 3 ]
Treant protector
18%
 18% [ 6 ]
Enchantress
3%
 3% [ 1 ]
Necrolyte
3%
 3% [ 1 ]
Lord of Avernus
8%
 8% [ 3 ]
Общо гласове : 34

АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Ное 18, 2009 9:23 pm

Кой те излъга, че warder било герой от дота?!
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 1:10 am

Последните два коментара преди този допълват изцяло картинката на българските дота играчи в гарена :( Първия изказва няква глупост, че герой, купуващ очи за отбора си не бил герой, а втория даже не развира какво казва първия. Явно играенето в "PRO GOSU IMBAH 1337 PWNING BG DOTA HLR" ви промива мозъците доста яко. :|
Еначе да, Дазъл е много добър при ганк, а в мелета е разкошен. Проблема е линията му. Не че е слаб там, просто се иска повече разбиране от съотборника за това какво искаш да направиш в даден момент... Слаб избор за babysitter, добър за "курвичка"
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 8:17 am

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
Слаб избор за babysitter, добър за "курвичка"
dazzle за един и същ герой ли говорим ?
Според мен си е доста добър babysitter.
Има висок дмг, добра анимация, slow (mini-stun), heal, Grave !
А напротив, от него става доста слаб ward-ър, защото той се нуждае от доста кръв и мана за да стой в битка.

P.S.:
Иначе съм съгласен, всеки тук се мисли за добър и говори 'снизходително' на другите. Не разбирате ли че половината неможе да си оправите пръстчетата, а камо ли да давате акъл на другите.
При все това, тук е форум и всеки научава нещо, АКО МУ БЪДЕ КАЗАНО (е с изключение на черкеза, ама това е друга тема) !
Така че наливайте си акъл, а не обиди.

HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 12:29 pm

Под "курвичка" нямам предвид ward-whore, а герой, който едва ли не е кликнал върху Керито и само му пуска 2 магий. Трола е такъв... :) Може аз нещо да не разбирам, но support означава да предпазваш и да помагаш със слоу/стън, а babysitter - да вършиш повечето работа сам, като оставаш по-слабия герой да ласт хитва крийпове и да краде фрагове.
Поправи ме ако греша.
За warder идея си нямам дали става или не героя. С хийлда добре си фарми при повечко крийп, но никога не съм играл на наистина високо ниво за да знам, а когато гледам GarenaTV почти винаги банват дазъл :lol:
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 5:19 pm

Kamukag3e написа:

dazzle за един и същ герой ли говорим ?
Според мен си е доста добър babysitter.
Има висок дмг, добра анимация, slow (mini-stun), heal, Grave !
Ъ-ъ-ъ-ъ shock ? Откога на детегледач му трябват висок дмг и добра анимация ? Вие май съвсем не сте наясно с ролите и предназначението им.Dazzle специално може да е всякакъв-един от най-добрите съпорти,средна работа warder,че дори и кери при добра начална игра.

Цитат :
Иначе съм съгласен, всеки тук се мисли за добър и говори 'снизходително' на другите. Не разбирате ли че половината неможе да си оправите пръстчетата, а камо ли да давате акъл на другите.
Не знам кой какво си мисли,но си личи дори по постовете каква е йерархията тука.Просто нуубчетата имат много интересен начин на изразяване и разбира се редовно правят грешки за основни механики и факти.Колкото до пръстчетата-и мен ме мързи да ползвам key програми и когато взема герой с 4 активни магии+3 активиращи се предмета и аз си ги оплитам.Това няма нищо общо с усета за играта.Него или го имаш или го нямаш.Не се развива с 5 или 10 години дота и е 90% от ефективността на играча.Пръстчетата са ти последния проблем.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 8:15 pm

Лесно денайва и харасва противника, докато керито взима крийповете. За това е анимацията и дмг.

А как да разбера какво казва първия щом е написал пълна глупост?!

all > dota keys
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Чет Ное 19, 2009 9:55 pm

warder=ward whore= героят който слага очи по картата..
в 90 от случаите warder-ите са съпортове, изкючение прави NA, героите с магии които заместват ward-овете, pudge и други(за които в момента не мога да се сетя)

До колкото си псомням в тази тема съм писал, че предпочитам омнито, но времената се промениха. От тези герои само Дейзъл, Лич, Раста, могат да обърнат хода на битката. Дейзъла най-много. С улта си преди битка позволява довършването и гоненете на бягащи противници дори и след кулите, със слола може да дизейбълне противник по избор за малко време, В една битка дейзъла може да хилне от 1-5 (средно 3-4 пъти зависи от противниците и от твойте, което си е бая много като имаме предвид че кръвта на твоя отбор се покачва а на противниците спада. Стигнахме и до грейва - според мен най-полезен - като говоря за него си представям скачащ на улт невърмор , който веднага бива нюкнат, ама нещо неиска да умре, и има време докато останалата част от отбора си довлече задниците. Да не говорим че допълни съпорт предмети например Guinsoo, Eull, Meka, Force staff си се фармят бая лесно. Те тва е от мен

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 3:56 pm

Гуйнсо от съпорт герой се вади адски трудно в сериозна игра. По-често се седи само на брейсъри и мека.
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 5:41 pm

McMarto написа:
Гуйнсо от съпорт герой се вади адски трудно в сериозна игра. По-често се седи само на брейсъри и мека.
meka-та не е предмет на мода в момента...От герой като SP може да се звади лесно :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 5:47 pm

EpicFail написа:
McMarto написа:
meka-та не е предмет на мода в момента...От герой като SP може да се звади лесно :)
какво имаш предвид под "не е на мода" предмета е супер добър за съпорти и е сравнително ефтин.... разясни ми моля те какво имаш предвид ....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 5:50 pm

мода при предметите няма - има умни и глупави играчи
fckeRR
Новак

Брой мнения : 95
Registration date : 24.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 8:34 pm

beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:
какво имаш предвид под "не е на мода" предмета е супер добър за съпорти и е сравнително ефтин.... разясни ми моля те какво имаш предвид ....
Има предвид, че вече алтернативата на мека е гайдата :)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 8:45 pm

fckeRR написа:
beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:
Кви гайди кви 5 лева ? за какво говориш за лулата на Каджар ? Khadgar`s Pipe of Insight ?
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Ное 20, 2009 10:01 pm

beyOnd написа:
fckeRR написа:
beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:
Кви гайди кви 5 лева ? за какво говориш за лулата на Каджар ? Khadgar`s Pipe of Insight ?

Гайдата бе , гайдата :lol: Всичко бях чувал,ама това ме разби :lol: Кефи ме новаците кви филми си вкарват като наименуват предметите-например PT било " крачето " :lol:
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Ное 21, 2009 2:35 pm

Cherkezov написа:
beyOnd написа:
fckeRR написа:
beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:

Гайдата бе , гайдата :lol: Всичко бях чувал,ама това ме разби :lol: Кефи ме новаците кви филми си вкарват като наименуват предметите-например PT било " крачето " :lol:
тоз пък аз му виках протезата :D
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Ное 21, 2009 11:06 pm

аз патерицата, но това май не е за тази тема. Следващите мнение които цитират горния пост ще бъдат трити

Имам предвид, че на сегашните версии Меканизъм не е добър избор за предмет. На Всяка версия най-полезните предмети се менят ( и мога да кажа, че в момента те са Poor's Man Shield, Queling Blade, Guinsoo, Eul's Scepter of Divinity, Aghanim- сигурен съм, че сега ще започнете да ми спорите, защото съм изпуснал или прибявил някой) и в момента Mekanism не е в тях.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Ное 21, 2009 11:08 pm

Напротив, мека в комбинация с гайдата е много добра контра на аое нюкери.
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Ное 21, 2009 11:57 pm

McMarto написа:
Напротив, мека в комбинация с гайдата е много добра контра на аое нюкери.
Съжалявам, че се отклонявам, но пробвал ли си ги заедно? Щото на wtf mode бях направил Pipe и не ми даваше да го пуска повече от веднъж всеки 30 сек (май толкова беше, може и да греша...). Но надписа беше нещо от сорта "U cant use the effect of mekanism yet", а аз нямах мека...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Ное 22, 2009 12:15 am

Всъщност имал съм ги заедно, но не съм ги пробвал заедно... Грешката е моя.
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Ное 22, 2009 9:33 am

Mek: Heal does not affect units that have been healed by any Restore in the last 25 seconds
Pipe: Does not affect units that have been affected by Barrier in the last 50 seconds
Това значи само, че трябва да се прави най-много един такъв предмет на отбор, нищо повече. Това обяснява и защо не са действали на -wtf mode. Да не действат заедно логика няма.
Lord_Vampire
Новак

Брой мнения : 35
Registration date : 07.11.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Ное 22, 2009 12:34 pm

От изброените предпочитам Witch Doctor заради масовия кърс и улт който може да нанесе много демидж.
Иначе омнито също е много добър съпорт с heal, slow и улти :)

Ето ви едно клипче за дървото :D
http://www.youtube.com/watch?v=0fdXe-j8bS8
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Ное 22, 2009 12:54 pm

половината мега мощни СМ-та на ЮТюб не ползват анимейшън кенсъл
fckeRR
Новак

Брой мнения : 95
Registration date : 24.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Ное 30, 2009 12:21 pm

Cherkezov написа:
beyOnd написа:
fckeRR написа:
beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:

Убеден съм, че не знаеш как е гайда на английски?!
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Ное 30, 2009 12:53 pm

fckeRR написа:
Cherkezov написа:
beyOnd написа:
fckeRR написа:
beyOnd написа:
EpicFail написа:
McMarto написа:

Убеден съм, че не знаеш как е гайда на английски?!
Bagpipe.И какво да не кажеш,че има нещо общо с pipe :lol: Колкото hot dog и dog имат :lol:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Ное 30, 2009 2:38 pm

черкеза е напълно прав... Pipe = лула
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Today at 9:52 am