Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Любим съпорт...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Кого бихте водили зад гърба си, докато вие мажете наред?
Shadow priest
18%
 18% [ 6 ]
Omniknight
38%
 38% [ 13 ]
Witch doctor
3%
 3% [ 1 ]
Holy knight
9%
 9% [ 3 ]
Treant protector
18%
 18% [ 6 ]
Enchantress
3%
 3% [ 1 ]
Necrolyte
3%
 3% [ 1 ]
Lord of Avernus
8%
 8% [ 3 ]
Общо гласове : 34

АвторСъобщение
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 6:43 pm

Deso+SnY като направиш и получаваш Aegis с безкрай чрджове, знаеш ли?
Върнете се в началото Go down
http://www.warstomp.com
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 6:44 pm

Не те разбрах ...
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 6:48 pm

MorticiaN написа:
Deso+SnY като направиш и получаваш Aegis с безкрай чрджове, знаеш ли?
Да и след това земаш рапира и нали имаш безкрайни чарджове и не пада рапирата така да знаеш DupE.... А като съединиш Скади и Дезо получава предмет със активна магия поставя мина невидима който мине през нея му праска 10000 дмг... дам..
А сега по темата ще помоля без оффтопик вече та най-добър съппорт е омни.... в това според мене спор няма... сичките му магии са съпорт.. СЛоу,Репел,Хеал,Улт .... според мен идеалния съпорт.... абадон може да се каже но все пак улта неможе да го пуснеш на приятел.Хеал-а е мн малко както и шиелда държи на мн малко бой.Само слоуа е добър макар на омнито да слоува сички около него а на абадона само този който биеш... абадона е измислен по скоро да съпортва себе си.....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 6:51 pm

Като направиш Скади и Дезо получаваш безкрай ЧАРДЖОВЕ affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid Тфа пък не го знаех :) Да съпортва себе си :D:D:D:D
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 6:54 pm

beyOnd-BETA написа:
бляблябля

Aba е tank, а магийте му го правят автоматично фокусиран, което той иска
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 8:02 pm

И един мармот завиваше шоколада в станьол.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Авг 30, 2008 8:07 pm

marto-shorto написа:
И един мармот завиваше шоколада в станьол.
спрете с тоя изтъркан лаф и във стомпа мн го използват...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Авг 31, 2008 3:44 pm

А каде е Rhasta , аз съм за него
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Авг 31, 2008 3:56 pm

Няма го, отиде да си храни змиите.
Bloodcount
Новак

Брой мнения : 13
Registration date : 31.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Яну 31, 2009 11:50 pm

Откога Abbadon се превърна във съпорт? С него съм зимал 5 човека на дуел пък бил съпорт.....
http://www.calnmapz.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Яну 31, 2009 11:53 pm

Slow, Shield, Heal, голяма продължителност на живота, заради което рядко бива фокусиран първи.
Това, комбинирано с ниския ЦД на скиловете му, Влад и дори понякога мека го превръща в имба съпорт.
Bloodcount
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Яну 31, 2009 11:55 pm

BoRn2SPAM написа:
Slow, Shield, Heal, голяма продължителност на живота, заради което рядко бива фокусиран първи.
Това, комбинирано с ниския ЦД на скиловете му, Влад и дори понякога мека го превръща в имба съпорт.

Все пак, ако е развит като Assasin върши по-добра работа, именно заради своят ултимат и щит, но наистина.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Съб Яну 31, 2009 11:58 pm

Bloodcount написа:
BoRn2SPAM написа:

Все пак, ако е развит като Assasin върши по-добра работа, именно заради своят ултимат и щит, но наистина.

Ако е развит като Assassin не върши по-добра работа, ако е развит като танк върши по-добра работа, но ако има друг танк, предпочитам да го направя съпорт.
Bloodcount
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 12:03 am

BoRn2SPAM написа:
Bloodcount написа:
BoRn2SPAM написа:

Ако е развит като Assassin не върши по-добра работа, ако е развит като танк върши по-добра работа, но ако има друг танк, предпочитам да го направя съпорт.

Зависи от стилът на игра. Единствените пъти когато аз умирам са когато ме ганкват. Аз ходя сам, развивам се сам, бутам сам, събирам се със оттборът ми само за важни битки. Затова предпочитам да мога да се защитавам сам отколкото да съпортвам. Колкото до въпросът с танкването, всеки герой който е на str става силен ако е развит на танк. Единици като Сладар и зомбито не се подчиняват на правилото.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 12:13 am

Има много стр герои, които най-често се развиват като съпорти, дд-та, нюкери, дисейблъри...
Примери колкото щеш: Slardar и зомбито, както каза ти, а също и Sand King, Earthshaker, Omniknight, Huskar
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 1:44 am

Така аз гласувам за Чен ... причината на 5 лвл имам 2 животинки с полезни умения и слоу да речем е на линия с мортред ... фокусирания унит със сигорност пада а след 1-2 минути отново идва този път евентуално с 3 животини и унита пада ... има дмг магия която портва герои и крееп за креепае инстант а има и улт с хеал за алл теам ... да не говорим че може да отдели пар за мека влад и евентуално гуинзо акоп нещата са добре ... наи добрия за мене след това много добар е и омни а след това поставям сички дисеблари раста , лион , бане ...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 2:29 am

И аз мисля като теб :) Да не говорим, че може да се държи добре и в линията като тормози с Test of faith, която освен всичко друго нанася и pure damage.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 10:59 am

Хубаво де, но...чен не е на линия..., а на 1 lvl има 1 ивотно, и дори да не е сигурен FB, то поне е доста голям тормоз на линията

Bloodcount написа:
Колкото до въпросът с танкването, всеки герой който е на str става силен ако е развит на танк. Единици като Сладар и зомбито не се подчиняват на правилото.

То да бяха само те...

И Omni е най-добрия, има си причина да е в ban на всяко cw. Последния път, когато имахме omni в отбор играта свърши на 20 минута...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Нед Фев 01, 2009 2:46 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Triple post > double post

Напълно прав си.
Все пак, ако няма друг подходящ герой за соло мид... Чен тормози адски много, дори без животно.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Фев 20, 2009 3:26 am

Bloodcount написа:
Откога Abbadon се превърна във съпорт? С него съм зимал 5 човека на дуел пък бил съпорт.....
Все пак имало един умен в тоя форум.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Фев 20, 2009 9:32 am

Cherkezov написа:

Да-а ... сигурно е carry а ?
Може би прави повече дмг от LR за секунда ?
Може би е 'танк' ?
Но чакай, може би има две магий с който вдига кръвта на съотборниците с общо 400 кръв и се презареждат и двете под 10 секунди, като има и slow, на всичкото отгоре няма кой да го фокусира в битка ?

Ако в интерес на истината се поровите малко във форума, може да научите едно-две неща за дота, вместо само да мислите колко сте добри ...

Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Фев 23, 2009 7:20 am

Kamukag3e написа:
Cherkezov написа:

Да-а ... сигурно е carry а ?
Може би прави повече дмг от LR за секунда ?
Може би е 'танк' ?
Но чакай, може би има две магий с който вдига кръвта на съотборниците с общо 400 кръв и се презареждат и двете под 10 секунди, като има и slow, на всичкото отгоре няма кой да го фокусира в битка ?

Ако в интерес на истината се поровите малко във форума, може да научите едно-две неща за дота, вместо само да мислите колко сте добри ...
В интерес на истината прота са тези които мислят стратегиите за развитие на героите,добри са тези ,които ги копират, и нуубове са тези които приемат всичко,което протата са написали за единствено и неуспоримо.Не искам да те обидя,но не може да категоризираш всички герои като един или друг вид.Има герои,с които е еднакво възможно да играеш и carry и танк или каквото и да е било.Въпрос на умения на самия играч със съответния клас герои.Аз например,както повечето хора , съм по-добър като carry и досега никога не съм се разочаровал от резултатите,когато развия абадон като такъв.Освен това се замисли колко бързо би умрял абадон без щита и койла си.Особено в ранна игра.Уменията му са по-скоро за селф дифенс+доп.дмг.Другият плюс е,че с билда за carry става еднакво добре и за танк и ако се наложи може да съпортне,а иначе би станал почти безполезен в късна игра и никой не би го таргетнал,докато с carry билда нямат избор.А и не е сигурно дали прави по-малко дмг от LR , но вземи предвид и slowa,определено един LR не може да се инициализира боя и да започне да бие директно по най-опасния.Докато абадон влиза,танква, и едновременно обезврежда чуждото carry,разваля формацията им и вкарва дмг от щита.В крайна сметка всеки говори от опит.От моя опит и от видяното от абадони срещу мен,които са били съпорт,винаги бих предпочел да съм carry,но не се знае , ти може да ми покажеш някой път твоя стил :)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Фев 23, 2009 10:14 am

Хубавото е че имаш точна мисъл :), може и да си слаб, но дота се учи, докато мозък не се присажда :D.

При carry е важно само и единствено едно нещо, дали след като направи 1-2 добри dps предмети може да омете в рамките на 6-8 секунди поне 3-ма противници.
Според мен Abbadon дори с повече предмети неможе да го направи, докато LR, Void, SF, Spectre, Troll Warlord и други се вписват в рамките.

Когато един Abbadon направи Radiance става достатъчно добър танк, като при това може да направи значително дмг в битка, това не го прави carry.

OnYx
Новак

Брой мнения : 14
Registration date : 18.01.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пон Фев 23, 2009 7:31 pm

dazzle естествено
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 7:35 am

Kamukag3e написа:
Хубавото е че имаш точна мисъл :), може и да си слаб, но дота се учи, докато мозък не се присажда :D.

При carry е важно само и единствено едно нещо, дали след като направи 1-2 добри dps предмети може да омете в рамките на 6-8 секунди поне 3-ма противници.
Според мен Abbadon дори с повече предмети неможе да го направи, докато LR, Void, SF, Spectre, Troll Warlord и други се вписват в рамките.

Когато един Abbadon направи Radiance става достатъчно добър танк, като при това може да направи значително дмг в битка, това не го прави carry.
Абадон ми е любимия герой,така че точно с него не съм слаб :) Иначе има герои, с които съм слаб,но може би всеки е,понеже не са домислени и ще бъдат бъфнати в следващите версии.Прав си,че най-доброто carry трябва да омита бързо,проблема е че тея които си изброил далеч нямат останалите плюсове на абадон.Именно затова че съчетава характеристики от друг клас герои го прави доста полезен tank-support,a carry приноса му идва просто като бонус,понеже не губи нищо от другите си качества,дори и да се развие на carry.Със един АC например пак си е съпорт,пак си е танк, и пак си е carry.Много от айтъмите му са универсални.Изобщо не говоря за рейдиънс-не това ми е представата за дпс-ер.Макар,че в тиим битките може и да има малко смисъл,ако са в обхвата му поне 4 човека.И бтв не знам защо спомена spectre.Мислиш,че има по-висок дпс от аба ?Не бих се съгласил.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Today at 9:47 am

Любим съпорт...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next