Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Любим съпорт...

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Кого бихте водили зад гърба си, докато вие мажете наред?
Shadow priest
18%
 18% [ 6 ]
Omniknight
38%
 38% [ 13 ]
Witch doctor
3%
 3% [ 1 ]
Holy knight
9%
 9% [ 3 ]
Treant protector
18%
 18% [ 6 ]
Enchantress
3%
 3% [ 1 ]
Necrolyte
3%
 3% [ 1 ]
Lord of Avernus
8%
 8% [ 3 ]
Общо гласове : 34

АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 10:13 am

Е ти много неща може да не мислиш правилно, което незначи че не са верни.
В момента НЯМА слаби герои, особено в обща игра, там има само небалансирани.
Всеки от посочените няма плюсовете на абадон, никой герой ги няма, но те далече го превъзхождат октъм dps, в което и да е време в играта. Ако вземеш AC на аба, то ти няма да правиш достатъчно дмг, въпреки че ще продължиш да си tank, все пак 50% IAS без допълнителен дмг, всеки agi герой има най-малко 50 точки агилити отгоре, а предмет за 6к злато може да вкара в нещо за доста дмг.
Най-добрият дмг предмет за някой str герой е и ще продължи да бъде armlet.

Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 10:46 am

Това си е чиста проба демагогия да кажеш,че няма слаби герои.Сравни един pit със един pudge.Или един nortrom със един lich.Изобщо сравни ги с останалите герои,не с конкретни,понеже знам че ще кажеш,че срещу едни са силни, срещу други не.В сравнение с останалите някои герои просто бледнеят.Може дори, ако си гледал риплеи на MYM,ще забележиш,че дори в такива игри не могат да намерят силните страни на такива герои.Мога да ти пратя риплеи и ми кажи с ръка на сърцето има ли полза от тях в играта.AC на аба взимам накрая разбира се.Така,че спокойно ,той дмг си прави.Просто добавям аспд и още дмг+съпорт с аурите.За армлета лоша дума не мога кажа и аз го харесвам, но не став за всеки стр герой.
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 10:59 am

Всеки герой има СИЛНИ и СЛАБИ страни, посочените от теб с изключение на Pudge са много ценни и силни герои.
Незнам защо мислиш че Lich и Nortrom са по някакъв начин слаби, Sillencer-а е един от най-добрите carry-та в играта, а Lich e такъв support/wardhore/babysitter, че никой не се съмнява в уменията му. Pit-а е невероятно добър съпорт, а Pudge е един от най-добрите gang-ери и танк, но му липсва сила след 13 лвл и само заради това не се среща чесно по турнирите.

Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 11:45 am

Не си ме разбрал.Точно обратното твърдя.Че lich и pudge са в пъти по-ефективни от nortrom и pit.Nortrom изобщо не може да се сравнява с останалите carry-та.Необходими са му изключително скъпи айтъми,за да стане ефективен,но пък тогава той остава фреш мийт за противниковия отбор.Не казвам,че за нищо не стават,просто в сравнение с останалите герои изостават и то значително,ако ги сравниш с pudge,sw или другите небалансирани.Аз досега честно казано не съм видял пит да прави нещо.Винаги лефтват в първите 5 минути.Някой се опитват да го играят pure int и има някакъв ефект, но е просто незначителен на фона на останалите герои.
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 12:29 pm

И кои са страшно скъпите айтъме за нортром?Хекс със него може да се изкара до 25мин,а от там нататука от правилно използване на улта печели играта.Не случайно улта на нортом обръща игри.За пит щом лефтват до 5-тата минута , начи не играйш където трябва... Early game на линия да не говорим че с непрестанния спам на магийте не можеш да фармиш изобщо, а пит до 5 мин е 25/5.
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 1:04 pm

Цитат :
Nortrom изобщо не може да се сравнява с останалите carry-та.Необходими са му изключително скъпи айтъми,за да стане ефективен,но пък тогава той остава фреш мийт за противниковия отбор

В голяма грешка си, за да смяташ Silencer за слабо кери.
Той е ranged carry, което тормози с лекота на линията. Също така е абсолютна контра на всички герои с channelig skills. Събира гуйнсо за отрицателно време в сравнение с другите carry.
Pit Lord пък е в пъти по-силен от Butcher. Той събира пари с лекота, контролира линията по-добре от почти всички други герои и е дебеееел. Butcher пък е силен само срещу един единствен герой, да не говорим, че срещу стр герой няма никакъв шанс и трябва да не бъде прекъсван. Не си виждал Пит да прави нещо? Ами как ще видиш когато всички го играят на БФ?

Колкото до Абадон. Как ще е и кери, и танк? Танка трябва да бъде фокусиран първи в битка, а керито последно. Е? Ако нанася много дмг ще бъде пребит първи и отбора остава без кери. Чудесно.
http://www.spamFORlife.com
AvV
Зарибен

Брой мнения : 268
Registration date : 03.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 1:30 pm

Дам доста се изписа.Абадона ли?В повечето игри наистина трябва да е танк.Парво влиза с щита в ТеамБ и започва да бие с слоу, който е доста сериозен, а ултимата му го прави точно танк защото като се активира може да остане по дълго в битката и да тормози повече.Искам да питам луната какъв герой е?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 1:32 pm

Може да се развие на carry и на heavy nuker. Камикадзето я обича по втория начин, но аз си падам по пипируда и сатаник.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Вто Фев 24, 2009 6:49 pm

Черкезов, първо да те помоля да не спориш с Kamukag3e, защото едва ли имаш знанията, за да го обориш, единствено аз мога, защото me > him.

Няма да се впускам да обяснявам кое грешиш, защото не ми се занимава, но ако дадеш skype на лично да ти ги обясня говерейки, че ще ми е по-лесно
http://www.warstomp.com
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 1:00 am

Пфф Пит Лорд С БФ не играете дет трябва ПТ за мен има само 1 разеитие Хекс меин итем После БоТ след тва Шивас и ако ен играеш с олита трябва да побеждаваш8/10 игри
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 1:17 am

slav_17 написа:
Пфф Пит Лорд С БФ не играете дет трябва ПТ за мен има само 1 разеитие Хекс меин итем После БоТ след тва Шивас и ако ен играеш с олита трябва да побеждаваш8/10 игри

Прав си, само че не моа разбера за къф чеп ти е тоя BoT? :scratch:
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 1:36 am

Toq така наречен от теб чепски БоТ е за Леин контрол а тоя чепски улт го ползваш за ТеамПорт а не кога си ти е кеф ... са разбра ли за кво е тоя чепски БоТ щото кат ти трябва Пуш от доло а от твоя теам има 2-3 героя които имат ПТ/ПБ а трябва барзо се слезе до доло ПЛ е транспорта !
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 2:28 am

Май нямате опита,който аз имам с nortrom.Един хекс не му стига за нищо.На него му трябва аспд,за да има полза и за по-лесен orbwalk.Освен това изобщо не може да контролира лейн-а.Повечето герои си правят фб с него.Изключително крехък и нестабилен е, с много слаб стат гейн.Пробвай например да си на лейн срещу doom.Ако вземеш и 1 крийп кил пак ще е късмет.А ако не му станеш ФБ-още по-голям.А улта му има единствено значение в големите клаш-ове.Иначе просто бягат до теб няколко секунди и пак те довършват.
А колкото до абадона-carry и танк е,защото първо-той не е единствения carry,така че отбора няма да остане без такъв,ако умре.А танкването му ще е само на база скиловете му и статовете.Освен това няма опастност да умре първи.Печели много време с улта и щитовете си,през което твоя тийм би трябвало да е нанесъл сериозни щети.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 7:59 am

Не му трябва ТОЛКОВА ias, а animation cancelling, tardos
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 9:34 am

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Май изобщо не си наясно с термините.Питай бате google какво е orbwalking , tardos.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 12:21 pm

На линия с дуум трябва да му ебеш майката, особено ако имаш съотборник.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 12:24 pm

slav_17 написа:
Toq така наречен от теб чепски БоТ е за Леин контрол а тоя чепски улт го ползваш за ТеамПорт а не кога си ти е кеф ... са разбра ли за кво е тоя чепски БоТ щото кат ти трябва Пуш от доло а от твоя теам има 2-3 героя които имат ПТ/ПБ а трябва барзо се слезе до доло ПЛ е транспорта !

тогава освен БоТ земи и рефрешър и дагър и са телепортвай през 10 сек като толкова та кефи !!!!!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 12:25 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
slav_17 написа:

тогава освен БоТ земи и рефрешър и дагър и са телепортвай през 10 сек като толкова та кефи !!!!!

Точно БоТ му трябва, щото улта му е с 243987432 ЦД
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 12:52 pm

aKaM_B_ycTu4Ka написа:
slav_17 написа:

Явно не разбираш че в теам меле Пит Лорд почти не удря ... следователно ПБ И ПТ са изключително ненужни ... ПЛ каства 1... 3 Хекс Шива и стън след това спокоино може да умре ... !
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 5:37 pm

Cherkezov написа:
Май изобщо не си наясно с термините.Питай бате google какво е orbwalking , tardos.

tardos, първо, не ми кради лафовете, второ ias, ням нищо общо с orb-walkinga
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 6:19 pm

Cherkezov написа:

tardos, първо, не ми кради лафовете, второ ias, ням нищо общо с orb-walkinga
Не думай,бях се уплашил,че означава ias :lol: И второ tardos означава "късно" на испански.Така че е време да си смениш лафовете.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 6:21 pm

Черкез, искам само да те питам, относно твоят 'опит',
в кой турнир сме се засичали ... mYm-prime ?

Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Фев 25, 2009 6:42 pm

Kamukag3e написа:
Черкез, искам само да те питам, относно твоят 'опит',
в кой турнир сме се засичали ... mYm-prime ?
Едва ли , освен ако ника ти не е Еzalor_FTW.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Пет Апр 10, 2009 11:12 pm

хе мога да разбера защо повечето хора го мразят толкова тоя саилънсър тои си е супер як, сега прав си от една страна за това ,че ще пада от дуум на линия обаче определено не си прав ,че няма да зима криип, аз го играя по малко по различен начин събирам му мека и после шива и така си ми е добре понеже героят не може да гони шивата му осигорява и слоу и армор които му е доста нужен с меката +шива умира доста трудно и налива доста дмг + много важният му улт го прави един от наи - важните в теам битка.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Сря Апр 15, 2009 12:31 pm

Ларлок ми е любимия съпорт. С един мекансм и рефрешър след това кърти. Пуска 2 инфернала пуска меканзама маната му свършва и умира, но отбора ти вече се е възползвал от двете секунди масов стън и две ходище изродчета и износвате дори и ракса

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Любим съпорт...   Today at 7:52 am

Любим съпорт...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next