Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

За стоп спама

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: За стоп спама   Нед Авг 10, 2008 7:44 pm

офф бейонд знам че е спам и аз си го сложих във спам ленд ко не беше яидял тцтцт ениуей ся не са прави на защитник на НЕ СПАМЕНЕТО щото ти и лайфбрейкър сте спамили наи много недей ся се прави на антиспамер 916 мнения ама си дошъл половин година след мене айде ся....
Върнете се в началото Go down
dirt_irlandski_hui
Новак

Брой мнения : 54
Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Нед Авг 10, 2008 7:52 pm

true true...
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Нед Авг 10, 2008 7:56 pm

LQmmel-_- написа:
офф бейонд знам че е спам и аз си го сложих във спам ленд ко не беше яидял тцтцт ениуей ся не са прави на защитник на НЕ СПАМЕНЕТО щото ти и лайфбрейкър сте спамили наи много недей ся се прави на антиспамер 916 мнения ама си дошъл половин година след мене айде ся....

хаха 916 значи SCAM. Щото 916 е кода на държавата, родина на скама (убачи ся ни са сещам коя беше точно :scratch: )
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Нед Авг 10, 2008 8:01 pm

Da1337Do_OD написа:
LQmmel-_- написа:

хаха 916 значи SCAM. Щото 916 е кода на държавата, родина на скама (убачи ся ни са сещам коя беше точно :scratch: )
Едно е да пускаш тема за някфа обеца на елун и простотии във общо друго е да отговаряш на сяка тема и т.н. имало е и спамерски коментари също но са супер малко ! И моля ти се не се прави на Keeper of the Spam а ? :D:D Темата която пуснах беше наистина осонователна.Аз да не казвам ти какви тъпотии правеше.Преди да станеш мод секи коментар ти беше на латиница макар админа да те беше предупредил над 10000 пати.Кой бил спамер а ?
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Пон Авг 11, 2008 8:25 am

beyOnd написа:
Da1337Do_OD написа:
LQmmel-_- написа:

Едно е да пускаш тема за някфа обеца на елун и простотии във общо друго е да отговаряш на сяка тема и т.н. имало е и спамерски коментари също но са супер малко ! И моля ти се не се прави на Keeper of the Spam а ? :D:D Темата която пуснах беше наистина осонователна.Аз да не казвам ти какви тъпотии правеше.Преди да станеш мод секи коментар ти беше на латиница макар админа да те беше предупредил над 10000 пати.Кой бил спамер а ?

ако не знаеш писането на латиница не е спам Т.Т все пак беше тъпо да напраиш тема за стоп спам кат самия ти пишеш като луд кви ли не глупости а тва за обицата си беше в спам ленд а пък и никой не го беше видял ?? още нещо че мисля имената у нас(странните) чче си е яка тема да се посмеем малко сичко на сериозно го зимаш
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Пон Авг 11, 2008 2:05 pm

Не можах да разбера кое му е спамерското на темата за имената? Ако тя не е за "общо", тогава кое??? shock
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Вто Авг 12, 2008 11:40 am

Спам Спам Спам ... ;)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: За стоп спама   Today at 1:02 am

За стоп спама
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото