Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Meepo

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Дек 28, 2007 2:49 pm

Barathrum написа:
Admin написа:
абе като се чарджне едно прасе няма никав шанс да го фане в мрежа бам 3 бързи удара от които един баш после ултима и гг :558: :1:
Ех ама вие на мислите ли кат пишете тез коментари ? ТОЧНО ДАДОХ ЧАРДЖ НА 1МИЙПО И КАТО ГО ХИТНАХ ДРУГ МЕЕПО МЕ ФАНА В МРЕЖА И МА ОЧУКАХА СИЧКИ ! Пф :557: :558:
ми нормално... :4:

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Дек 28, 2007 4:11 pm

Ем да няма да си измислям.. и улт пуснах и 1 мийпо остана на малко ама другите 3-ма ме довършиха :lol: :1:
Върнете се в началото Go down
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Дек 28, 2007 4:20 pm

Ем значи неможеш да трепиш миипо правилно :K{ou: :K{ou: :K{ou:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Дек 28, 2007 6:18 pm

Пф... мийпо го прая на леш особено като зема Slayer ... или Razor :) ти все много знаеш Evil or Very Mad
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Дек 28, 2007 11:19 pm

Както казах. Въпрос на НАЯЖДАНЕ!!!
Айде малко поохладете стрестите :D

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Съб Дек 29, 2007 1:34 pm

Admin написа:
Както казах. Въпрос на НАЯЖДАНЕ!!!
Айде малко поохладете стрестите :D

тоя се има за някаф мн добър.. :lol:
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Съб Дек 29, 2007 11:43 pm

Ми не е слаб играч... Мани мани мен днеска ме биха 2 бота на 6.43 :558: :shame:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Нед Дек 30, 2007 7:32 pm

:lol:
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Нед Дек 30, 2007 8:56 pm

ти луд ли си. Оня секи криип му е килд или денайд а дига 2 пъти по-бързо
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Нед Дек 30, 2007 9:30 pm

Туй ми напомня кат играх за първи път дота изобщо .. вс 1 комп инсейн аз сам 3 левел той 7 хахаха
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пон Дек 31, 2007 3:00 pm

ми нещо подобно е ама аз не играя за пръв път. Те сериозно ви говоря като са двама не може те да земете и криип. Пробвайте ги на 6.43 май
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Фев 27, 2008 11:14 pm

аз му праа треадс мекансм влади ассултче скади и линкен и нема спирани стига да ги събереш 8)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Чет Апр 03, 2008 9:25 pm

Всъщнос "тайната сила" на този герой е във итемите които имат пасивни аури:
1.Vladimir
2.Assault
3.Mekasism
4.Power Threds
5.Lottar`s Edge(тва е мн полезно ако знаеш как да го ползваш със Meepo
И тва е .... накрая една Рапира ако успеете да напраите.... пък и Скади не е изобщо нужен щото те си имат слоу който никак не е малък .... ама никак и на последен левел ако сяко от Meepoтата удря слоу-а е по голям от Skadi .....
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Чет Апр 03, 2008 10:44 pm

Аве тоя герой сам го играл не е за мене.. юруш единия мийпо нялаво другия надясно третия през гората и аз с единия мийпо ги гоня да ги фана у 1 група :D ... немога да го контролирам тоя герой :D
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Апр 04, 2008 9:57 am

LifeBreaker написа:
Аве тоя герой сам го играл не е за мене.. юруш единия мийпо нялаво другия надясно третия през гората и аз с единия мийпо ги гоня да ги фана у 1 група :D ... немога да го контролирам тоя герой :D
Има си начини да се управлява лесно и бързо :P
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Апр 04, 2008 10:52 am

Я сподели :D
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Апр 04, 2008 10:58 am

Начи избираш първото във списъка Meepo ( от картинките отстрани на сичките избираш най-горното) и натискаш (Ctrl + 1) и така поред на мепотата и останалите ( следващото Ctrl + 2 и т.н.) И кат натиснеш 1 ти се пуска първото кат натиснеш 2 второто и т.н. и си настройваш 5 да ти е да хваща сички мепота ( може да ти се стори сложно ама като ти се покаже ше видиш че е много просто ) :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Апр 04, 2008 11:00 am

Ем точно така го прая и аз .. мисля че някаф ми беше казал че кат натисна таб се сменяш на друго мийпо ама не сам пробвал.. иначе веднъж кът играх имах треадс владимир мека и лотар :) туй с лотара излизаш с едини мийпо зад него пускаш мрежа и бум 2-ра и идват другите 3-ма :Д мн весело става bounce
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Пет Апр 04, 2008 11:02 am

ДА и противника го удря гръм от ясно небе lol!
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Вто Дек 16, 2008 10:59 pm

Гледал сам един от моуз когато играха вс МУМ с меепо но не с лотхар а дагер и е много добро ... но го изкара след владимира и меката а не като първи итем
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Дек 17, 2008 10:38 am

Meepo като цяло не е труден за контриране, но при липса на подходящ герой или прекалено много ескалиране на лвлите му над останалите на картата, води до тотална победа.

Уменията не са прости:
Earthbind 1, 3, 9, 13
Poof 5, 6, 7, 8
Geostrike 2, 4, 10, 12
Divided We Stand 6, 11, 16

Изглежда доста нейзрядно, но е възможно най-доброто според мен.
Eathbind намаля само CD и увеличава range, затова повече от два пъти не ви помага колкото максимизирането на другите.
Poof пък нанася добри щети и ви помага за гангване и правилна игра с него.
Geostrike е добре да имате на максимум веднага след като направите 2 клонинга, за да спирате враговете ви да бягат.

Предмети:
Mekasm - дава точки, дава аура за реген, дава 250 кръв на всички Meepo-вци. Най-добрият и задалжителен предмет.

Power Treads - дава всички бонуси и на клонингите (като им дава 12 strength), също е задалжителен.

Vladmir's, трябва да имате аурите му, но изобщо не е нужно вие да го правите (ако няма кой друг ... ще трябва), в gang не ви трябва, само в отборните битки.

Diffusal/Manta доста полезни рецепти, с предметите печелите допълнителни точки, горите мана и slow/Illusions за помощ при справянето с врага. Slow си помага за да не изтървате жертва/и, а illusions бъркат врагът, кой е клонинг и кой не е, а и теглят доста бързо маната (като вкарват доста дмг). Предметът не е задалжителен, но помага доста.

Оттам нататък ви съветвам само HoT, защото дава доста кръв на всички и ви прави трудни за убиване, ако не умирате, правите огромен дмг ... така че само ви помага.

Начин на игра:
От 1-6 лвл само помагате с мрежа и безопасни за вас удари (за slow и dmg).

6-10, заставате в две линий, (ако има човек на който МОЖЕ да разчитате може, той да ви оправлява единия коридор (при него)) за да печелите двойно повече опит и да помагате в две линий с мрежа и удари.
Gang - когато в едната линия противника изнаглее прекалено, телепорт от другата линия и двамата със съотборника (общо три героя) ги намачквате и пак се връщате в две линий.

11-15, отивате с двама в гората (главният, ако имате vlad или двата клонинга, ако нямате), а един остава в линия, пак черпите опит от две места, но и пари.
Gang - докато едини поема всичкия дмг от гората, то другия остава пълен. Този който е набит, отива до фонтана и оттам се poof-ва когато е нужен. Другият отива (през руната) на подходящо място и чака момента. А този в линията се прави, че незнае какво става, но влиза веднага когато е нужен с poof. Така може да се появите на всяко място, доста неочаквано (най-добре заедно с геройте от линията във ваша помощ).

16+ оттук играта е доста подобна на предната, освен че може да сте 3/1 или 2/2 в гора/коридор или пък може да правите постоянно gang, което в известна степен ви забавя.
Може да оставите един клонинг в линия, а с другите 3-ма да влизате за gang, така пак получавате опит от линията.
Когато вие сте 16 лвл, се очаква другите едвам да стъпват в 11 ... така, че ако не е така ... проблемът е ваш :), същото важи и ако неможе да ги оправлявате.
С практика се постига савършенство.

Tips&Tricks
Да ви подскажа, че ако 'F-1', две и три са ви удобни, може отрядите (ctrl+1 etc.), да ги ползвате за обозначаване на всички или една двойка.

Когато влизате в боя, може да ползвате Tab+E през секунда и половина, две, за да не излизат от мрежа.

Когато единият само е набит, може да го хванете със съответният 'F' (те са по ред на появяване, отгоре надолу са F-1, F-2, F-3, F4), също така може там горе да гледате кръвтта им, за да знаете кой да дърпате.
Ако сте хванали на двойки в отрядите, може да дръпнете двама към базата и после да върнете здравия в боя (няма да се отдалечи чак толкова).

React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Дек 17, 2008 11:40 am

много добре го каза камикадзето, но на тази версия за него са добри предмети kelens и guinsoo
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Дек 17, 2008 12:08 pm

Когато чукнеш 11 лвл задължиелно трябва да имаш мрежа 4 лвл за перма мрежа - другото е, че мрежа минава през аватар и блокира ww на героя :D
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Дек 17, 2008 12:13 pm

BoRn2SPAM написа:
Когато чукнеш 11 лвл задължиелно трябва да имаш мрежа 4 лвл за перма мрежа - другото е, че мрежа минава през аватар и блокира ww на героя :D
Незнам как със 3 мрежи по 2 секунди и с Cooldown 8 секунди може да е перманенто, все излизат 2 секунди отгоре ... не е там въпроса, може да се задържи чрез забавянето, НЕ спира WW, просто остава видим.

Освен това мисля, че моя build е оптимален за мен.

Максималният slow, който може да се постигне е 59%, при това се постига доста по-бавно, ако geostrike е 3-ти лвл за разлика от 4-ти, където това става по-бързо и доста се обездвижва врагът.
А poof прави значителен дмг, когато се постави добре, освен това е нужен нисък cooldown, за да може по-често да се ползва за спасяване, за gang и като nuke.

McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Сря Дек 17, 2008 12:17 pm

Единия Мипо пуска мрежа, след около 2-3 секунди пускаш втора, но дори да го правиш през 3, противника пак ще е прекалено слоунат, за да отиде някъде. Геострайк го вдигам още преди мрежата, защото нанася и дмг и така в линията само с 1 удар ще направиш 70 дмг+. Пуф го оставям на 1 лвл докато не максна другите 2. А пък билда ти е горе-долу същия като моя ;)
http://www.spamFORlife.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Meepo   Today at 2:31 pm

Meepo
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next