Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Какво в DotA според вас трябва да се промени?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
SteAl7h
Новак

Брой мнения : 15
Registration date : 25.10.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Окт 25, 2011 8:59 pm

Nariv написа:
Мееро е добър,но е много труден :|

Напротив, лесен е.
Върнете се в началото Go down
SteAl7h
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Окт 25, 2011 9:08 pm

McMarto написа:
Много тъпо направиха, че вече не можеш да ползваш предметите на другарчето. Например, ако поискаш Ring of health от човека на една линия с теб, за да се хелнеш и не става..

Приятел бъркаш се айтем от вида на Ring of Regeneration, Sobi Mask, Void Stone, Ring of Health могат да ти регенват mana/hp, това че ти показва стрелки това показва , че предмета не е твой, но ти върши работа :)
SteAl7h
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Сря Окт 26, 2011 7:08 pm

iNzAnE написа:
да върнат на balanar degen aura
да сменят улта на новия няйкс с този на стария
huskar е малко имбав с тфа inner vitality по малко hp да регенва
на barathrum атаката му е малко комична - бие с некфо кандило а всъщност в другата си ръка има истинско оръжие
да намалят рецептата на refresher orb

съгласен съм с последното :) неприемлива е тази цена 5025 голд (мисля), е че Refresher-a за Zeus е много важен след Aghanim-a, а тази цена би трябвало да се промени поне на 4000 голд (най-малко) :) :)
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Сря Окт 26, 2011 7:41 pm

Мога ли да попитам защо никой не знае как да играе Зевс? И за него ли да правя гайд?!
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Сря Окт 26, 2011 8:45 pm

SteAl7h написа:
iNzAnE написа:
да върнат на balanar degen aura
да сменят улта на новия няйкс с този на стария
huskar е малко имбав с тфа inner vitality по малко hp да регенва
на barathrum атаката му е малко комична - бие с некфо кандило а всъщност в другата си ръка има истинско оръжие
да намалят рецептата на refresher orb

съгласен съм с последното :) неприемлива е тази цена 5025 голд (мисля), е че Refresher-a за Zeus е много важен след Aghanim-a, а тази цена би трябвало да се промени поне на 4000 голд (най-малко) :) :)
Значи, виж, според мене трябва 3000 най-малко да се направи.
Тишо, ти не се обаждай. С твоите дезолатори само ще се изложиш!
http://www.spamFORlife.com
SteAl7h
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Съб Ное 19, 2011 7:38 pm

Cannibal написа:
Мога ли да попитам защо никой не знае как да играе Зевс? И за него ли да правя гайд?!

Извинявай, и как се играе с "Zeus" и защо мислиш, че не знам. Извини ме обаче има няколко начина за игра с "Zeus" :))
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Съб Ное 19, 2011 8:33 pm

SteAl7h написа:
Извинявай, и как се играе с "Zeus" и защо мислиш, че не знам. Извини ме обаче има няколко начина за игра с "Zeus" :))

Начини няколко...хиляди. Иначе си извинен.

Нито Refresher е толкова важен, че да се вземе след Aghanim, нито рецептата му е скъпа.
Отделно от това, само заради един ултимат Refresher рядко си струва да се прави.
Конкретно на Зевс преди 20тина версии може и да е бил оферта - в момента не е.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Today at 1:08 pm

Какво в DotA според вас трябва да се промени?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5