Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Какво в DotA според вас трябва да се промени?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Съб Юли 19, 2008 6:19 pm

Да ..... ама кастерите бият бейна много лошо щото дори да им махне дмг-а .... няма значение.... ето според мен огре ще го бие ?
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Нед Юли 20, 2008 8:16 am

e да кастър може и да го бие ма се пак не е чак толко възможно щото на 6-ти лв беина като пусне улт + 2-ра кастъра деад
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Нед Юли 20, 2008 9:00 am

Alex_95 написа:
e да кастър може и да го бие ма се пак не е чак толко възможно щото на 6-ти лв беина като пусне улт + 2-ра кастъра деад
Lina пуска 1ва 2ра улт.. бейн деад .... Или пък сайлънсър напрао ше го пре**е..... Той бейна си пуска улта аиииде 4 сек сайлънс от 3тата..... магията Спира .... то за тва сайлънсъра е силен срещу герои със чейнелинг ултове....
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Нед Юли 20, 2008 11:46 am

А огрето не съм сигурен, че ще умре на 1 комбо ;)
http://www.spamFORlife.com
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Юли 21, 2008 8:04 am

да саиласа го бие огрето и аз не съм сигорен дали умира от едно комбо а колкото до лината там вече зависи щото реинжа на магиите на беина е голям и на лината е голям ако беина и пусне улт докато е в сянка и после втора лина мре а ако лината си набие магиите докато е в сянка беин мре то тва си е и до скилл на играча
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Чет Юли 31, 2008 2:25 pm

Imba herotata :pale:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 9:08 pm

Alex_95 написа:
да саиласа го бие огрето и аз не съм сигорен дали умира от едно комбо а колкото до лината там вече зависи щото реинжа на магиите на беина е голям и на лината е голям ако беина и пусне улт докато е в сянка и после втора лина мре а ако лината си набие магиите докато е в сянка беин мре то тва си е и до скилл на играча

Bane бие всеки герой без KotL 1v1
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 9:14 pm

Morti написа:
Alex_95 написа:

Нем... Пъдж,ДК,Омни,Абадон,Дуум Брингър,Сайлънсър (100% ше му спре чейнлинг улта със 3та магия) Нерубиан Ассасин ше го бият според мен.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 9:28 pm

И грешиш както винаги.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 9:54 pm

Morti написа:
И грешиш както винаги.
Не .. този път ти грешиш.Сайлънсър > Бейн
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 10:16 pm

Доста малко вероятно.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 10:27 pm

beyOnd написа:
Morti написа:
Alex_95 написа:

Нем... Пъдж,ДК,Омни,Абадон,Дуум Брингър,Сайлънсър (100% ше му спре чейнлинг улта със 3та магия) Нерубиан Ассасин ше го бият според мен.

Изпусна Медузата :D С пърдж ще си махне "имбавата" 1ва на "имбавия" бейн. Освен това ще издържи на ултимат + брейн не-знам-кво-си ако има достатъчно мана...
Не е чак толкоз имбав тоя герой... Ако играе срещу PhAs бкб няма да успее да се слийпне даже...
А и още един 1в1 който ще го изкърти... Clockwerk :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Вто Авг 19, 2008 11:12 pm

Bane e имбав 1v1 не толкова, че ще прави убийства, а заради ненормалният Lanecontrol и Sleep, който се използва за escape meka.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Чет Авг 21, 2008 9:42 pm

ИСКАМ ДАГГЕР КОСТ НЪРФ, ИСКАМ ДА НЕ ГАНГВАТ АЛХИМИК ДОКАТО ФАРМИ РАДИ, ИСКАМ СС ДА НЕ ПРАВИ ДОТ. ИСКАМ ХУУКА ДА ИМА 1400 РЕЙНДЖ. ИСКАМ ЛАНСЪР ДА НЕ ВАДИ ИЛЮЗИИ КАТО НАСРАН.
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Чет Авг 21, 2008 10:26 pm

Гост написа:
ИСКАМ ДАГГЕР КОСТ НЪРФ, ИСКАМ ДА НЕ ГАНГВАТ АЛХИМИК ДОКАТО ФАРМИ РАДИ, ИСКАМ СС ДА НЕ ПРАВИ ДОТ. ИСКАМ ХУУКА ДА ИМА 1400 РЕЙНДЖ. ИСКАМ ЛАНСЪР ДА НЕ ВАДИ ИЛЮЗИИ КАТО НАСРАН.

момче погледни горе в ляво на клавиатурата има едно копче "Caps Lock". Намира се до буквичката "А"("ь"). Съветвам те да не го натискаш преди да пишеш ;)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Чет Авг 21, 2008 10:44 pm

В голяма грешка сте, че да мислите така за игрите 1:1, там има други важни неща и мога да ви гарантирам че ще бия всеки и с всеки 1:1 ако аз съм с Bane, играта не е само да убиеш противника, а и да го оставиш без пари и опит.

По темата ...
В момента единствените неща които НЕ харесвам са ефекта на Radiance's burning aura и ултиматът на Lighning Revenant-а над Kelen's и другото е уменията на новият гоблин трябва малко да се балансират като дмг/мана и ефекти. Разбира се преди смятах Alchemist-a за много силен и го отслабиха.

Пак извън топика, заради забележката на @marto-shorto относно ползването на чужди предмети, виждам че нищо не си разбрал, вече е НЕВЪЗМОЖНО да ползваш чужди предмети ЗА да ги сглобиш в рецепта, за да получаваш бонусите им, ОСВЕН ако не са вид регенерация и струват ПОД 900 пари ... пише си го черно на бяло, а ги обозначава чуждите предмети които можеш да ползваш с две стрелки в инвентара над самият предмет. Освен това има мод в който ти позволява да го правиш както преди ...

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пет Авг 22, 2008 4:42 pm

Е, да, ама примерно виж, някой е лефтнал и отбора може да си раздели предметите му, а така не бачкат вече. Dagger-a е преебан, че не може да се ползва вече за бягане. А пък Алхемиста пак си е имба. Много див герой - няколко минути крийпва и излиза от гората с БФ/Satanic/Heart.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пет Авг 22, 2008 5:19 pm

Ако някой излезе, може да се ползват предметите му.
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Сеп 01, 2008 10:58 am

нЕ може ... (вече) ! И Марто дагера ако не е така щеше да е доста имба !
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Сеп 01, 2008 11:09 am

DupE написа:
нЕ може ... (вече) ! И Марто дагера ако не е така щеше да е доста имба !

Може и винаги е можело и винаги ще може.
http://www.warstomp.com
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Сеп 01, 2008 5:08 pm

Абе момче, коя версия дота играеш бе ?? Само да ти кажа, че не може да ползваш предметите на лийвъра ! И другото е, че ще е доста не честно като ги крадеш а не ги дадеш за Тиймсел ...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Сеп 01, 2008 5:10 pm

DupE написа:
Абе момче, коя версия дота играеш бе ?? Само да ти кажа, че не може да ползваш предметите на лийвъра ! И другото е, че ще е доста не честно като ги крадеш а не ги дадеш за Тиймсел ...
Можеш бе.... ОМГ като някой лиивне можеш да продадеш предметите му или да си ги земеш за себе си (което е гадно и егоистично) винаги може и ще може щото това компенсира отбора заради лиива..... Друго е че неможеш да ползваш предмети оставени на земята от някой или да ги продаваш ....
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Пон Сеп 01, 2008 5:13 pm

Именно това казах и аз... И защо според теб като джугам в ггц-то не ми бачат айтъмите на лиивърите?? И другото е че като ги продадеш те НЕ дават пари само на теб, а и на отбора (на всички по равно)
iNzAnE
Новак

Брой мнения : 24
Registration date : 10.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Сря Сеп 10, 2008 2:40 pm

Da1337Reaper-BETA написа:
beyOnd написа:
Morti написа:
Alex_95 написа:

Изпусна Медузата :D С пърдж ще си махне "имбавата" 1ва на "имбавия" бейн. Освен това ще издържи на ултимат + брейн не-знам-кво-си ако има достатъчно мана...
Не е чак толкоз имбав тоя герой... Ако играе срещу PhAs бкб няма да успее да се слийпне даже...
А и още един 1в1 който ще го изкърти... Clockwerk :lol:

да затфа bane elemеntal е забранен на 1v1 и 2v2

:D :D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Сря Сеп 10, 2008 2:45 pm

What the... :O
Silencer < Bane за мен.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво в DotA според вас трябва да се промени?   Today at 1:08 pm

Какво в DotA според вас трябва да се промени?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next