Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Играта, изискваща най-много micromanagement

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 8:54 pm

Коя мислете, че е тази игра? Според мен е StarCraft, като една от най-трудните игри за усвояване на високо ниво, където apm падне ли под 350 късна игра, губиш
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 9:25 pm

Morti написа:
Коя мислете, че е тази игра? Според мен е StarCraft, като една от най-трудните игри за усвояване на високо ниво, където apm падне ли под 350 късна игра, губиш
И аз мисля че е старкрафт..... но и уаркрафт развитие се иска много цъкане например..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 9:29 pm

на мене Warcraft (развитие) ми се струва по-трудно от SC. Щото героя и единиците имат много скилове, трябва да се защитаваш и да помагаш на тийма, а на сичкото отгоре трябва и да внимаваш да не закъснееш с развитието на героя, щото в по-късна игра почти сичко зависи от него...
Докато SC или пушваш третата минута и квото стане, или си прайш хубава защита, развиваш се на доста места по картата прай армия и ги пускаш на мелето... Не са толкова сложни скиловете на единиците... Просто трябва повечко опит, който аз не притежавам :D
Друга интересна игра е Kinghts of Honor, само дето е много лесна ако си я играйш сам, но ако се играе срещу истинки хора ще доста сложничко :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 10:04 pm

Развитието не ми е по - интересно от ДОТАТА, а тфа че нямаш опит ... Развитието е по - скучно, но пък за сметка на това по - трудно ...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 10:33 pm

Sniperman написа:
Развитието не ми е по - интересно от ДОТАТА, а тфа че нямаш опит ... Развитието е по - скучно, но пък за сметка на това по - трудно ...
Голяма глупост написа.. развитието било по скучно , осъзнай се тва че тебе не те кефи незначи 4е е по скучно!
ПС:Някой може ли да намери статистика колко хора играят Развитие и колко Дота :) интересно ще ми е да разбера дали са повече тези дет играят развитие.. ама едва ли :Д
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 10:35 pm

Ако на теб ти е по - интересно развитието, не значи че на другите им е по - интересно (мисля по твоята логика :lol:) И второ ако ти е по - интересно се махай от този форум и тфа е Alien
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 10:50 pm

Sniperman написа:

Някой да преведе :scratch:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Вто Авг 26, 2008 10:53 pm

Da1337Reaper-BETA написа:
на мене Warcraft (развитие) ми се струва по-трудно от SC. Щото героя и единиците имат много скилове, трябва да се защитаваш и да помагаш на тийма, а на сичкото отгоре трябва и да внимаваш да не закъснееш с развитието на героя, щото в по-късна игра почти сичко зависи от него...
Докато SC или пушваш третата минута и квото стане, или си прайш хубава защита, развиваш се на доста места по картата прай армия и ги пускаш на мелето... Не са толкова сложни скиловете на единиците... Просто трябва повечко опит, който аз не притежавам :D
Друга интересна игра е Kinghts of Honor, само дето е много лесна ако си я играйш сам, но ако се играе срещу истинки хора ще доста сложничко :)

Явно нищо не разбираш от StarCraft. Нека ти обясня. При StarCraft имаш 200 limit, което е 2 пъти повече от warcraft, войниците умират от 2 до 3 пъти по-бързо, което ги прави по-труди за спасяване. Гледай някой друг replay и тогава говори.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 11:46 am

Морти какво мислиш за СтарКрафт 2 , ако си гледал клиповете в ютуб :)
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 12:22 pm

WarCraft развитие ме зариби малко да играя.Искам да се науча поне със една раса що годе да цъкам.Всъщност може да направим ПодФорум за игри като СтарКрафт Уаркрафт и т.н. нещо като във стомпа..
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 12:38 pm

Не всичко зависи от героя в късна игра на Warcraft (не важи, ако имаш Blademaster 10 lvl с Gloves of haste и предмети за аги, и ако си водиш един шаман).
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:40 pm

LifeBreaker написа:

Аз съм фен на StarCraft, от когато ти си можел прав да вървиш под масата
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:44 pm

Morti написа:
LifeBreaker написа:

Ахм , само че аз не те питах от кога си фен на Старкрафт нали ?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:44 pm

LifeBreaker написа:
Morti написа:
LifeBreaker написа:

Дам.... старкрафт 2 > старкрафт... стократно
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:45 pm

beyOnd-BETA написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:
LifeBreaker написа:

Да но графиката е направена като анимация..
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:47 pm

LifeBreaker написа:
beyOnd-BETA написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:
LifeBreaker написа:

Да но графиката е направена като анимация..
Изобщо не е вярно.Графиката е сто пъти по-добра от на старкрафт и не е като анимация.Геймплейа си остава но има и нови единици.
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 1:58 pm

Tzar също е сложничка. Има си единици със магии. Всеки юнит дига левел и трябва да си пазиш по-силните. Има и предмети по земята, както и таверни, които произвеждат предмети... Въобще доста е сложничка. Юнит лимита е 50-250 (зависи какви опции избере хоста)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 2:20 pm

Warcraft III >>> Starcraft II
http://www.spamFORlife.com
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 3:13 pm

преди много цъках C & C red allert, yuri's revenge, zero hour мн яка поредичка сиг ги знаите....
MelatroN
Новак

Брой мнения : 33
Registration date : 25.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 3:25 pm

1. Starcraft 2.Warcraft - zaradi geroite malko namalqva micro-to.
http://www.myspace.com/ig_melatron
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 3:38 pm

LifeBreaker написа:
Morti написа:
LifeBreaker написа:

Извинявай, не съм прочел хубаво, доста работи не ми харесват за сега, но първо да излезе, пък после критиката.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 3:41 pm

Morti написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:
LifeBreaker написа:

Извинявай, не съм прочел хубаво, доста работи не ми харесват за сега, но първо да излезе, пък после критиката.
Някой да даде съвети как да играя със орк вс Найт Елф.Мене едно ийзи ме разби :D Та аз почнах да правя масово берсерки (тея троловете) и няколко шамани такива дет приличат на блъъдсиикъри и кат ги комбинирам (тея шаманите пускат 3тата магия нещо като подивявка и троловете си пускат берсерк) стават супер машини обаче умират супер лесно.Та пробвах да танквам със нещо ама.... нз дайте съвети :D
П.П. Скоро май наистина ше напраим такъв под форум за УарКрафт развитие
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 6:11 pm

Орк вс найт.. ам има мн стратегий чакай да звънна на Grubby и да го питам :D :D Начи парво прайш блейдмастър докато се строи тва за героя пускаш да се строи за място и шопа а не бараката за тия войници :) кат ти стане героя зимаш от шопа едно за крав едно за мана колбичка и едно дет ти дава макс спийд ти ще прочетеш ше видиш после отиваш до неговата база влизаш Уинд и му трепиш работниците ако можеш , тормоз! през тва време си пуснал тва за войниците и ъбгрейда на базата :) после правиш там едно за шамани .. не им знам имената щот не ги гледам :Д праиш 3-4 блуудсийкъра :) не се казват така но ти казвам да познайш кви да правиш , но първо ъпгрейда им :) и докато се строят тия глупости ти треа имаш вече 4-5 грънта :) и пускаш 2-ри герой тва прасето :Д и 2-ри ъпгрейд на базата и още 1 барака дет пускаш 1 летящи дет имат ъпгрейд да слоуват ( какво обеснение :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
става ъгпрейда на базата имаш 2-ри герой и 4-5 грънта и 3-4 блуудсийкъра пускаш 2-ри ъпгрейд на тия блуудсийкърите :Д и даваш да се върти тва дет кат влязат в битка им дава аттак спийд и мув спийд и дигаш аурата и стъна на свинята а на блейд мастър 1-3 :Д
и треа напрайш такиа летящи дет слоуват :Д:Д абе сичко си го знам кат седна да играя ама така нищо незнам , надявам се да не си разбрал нищо , но няма нищо се някога ще ти обесни някой :Д:Д пък и виж в www.blizzard.com там потърси вар крафт фрозен троне раси даи на орк и ще разбереш за кои сгради сам прикаал lol! lol! аре успех от мен и GRUBBY xhahxahxahxahhx bounce :1:
ДАНО Морти успее да ти помогне повече от мене аххахаа cheers
HeyKiwey
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 7:28 pm

LifeBreaker, тва съм го пробвал съвсем точно няколко пъти срещу компютри, но все не успявам... Щото докато направиш героя и таверната с предметите, компютъра ще си е направил герой и таверна с войници. Докато си пратиш героя до чуждата база, той ше те очаква с най-малко два войника (независимо ква раса е) и герой... още по-неприятното е, че ако е найт елф, компа винаги си прави първи герой Leshrac(забрайх как са казваше) и му дига корени crybitch
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 7:44 pm

Da1337Reaper-BETA написа:
LifeBreaker, тва съм го пробвал съвсем точно няколко пъти срещу компютри, но все не успявам... Щото докато направиш героя и таверната с предметите, компютъра ще си е направил герой и таверна с войници. Докато си пратиш героя до чуждата база, той ше те очаква с най-малко два войника (независимо ква раса е) и герой... още по-неприятното е, че ако е найт елф, компа винаги си прави първи герой Leshrac(забрайх как са казваше) и му дига корени crybitch
Пич в грешка си компа си прави Хънтъра ( магина ) и повярвай ако играе Орк - НЕ когато отиде с героя оня ще има герой някаде из картата 5 работника за дърва който ти поне 1-2 ще гледаш да убиеш , а ако можеш и сичките , след кат му излезе арчърката нападаш нея умира от 3-4 удара :) а и все пак трябва да си доста бърз , аз само тази стратегия и още 1 с орк мога да ги осъщесвявам доста бързо :) и все пак не сам добар на развитие , но всичко иска практика :)
ПС:Доволен сам че си разбрал какви глупости сам написал lol!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Today at 11:25 pm

Играта, изискваща най-много micromanagement
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next