Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Играта, изискваща най-много micromanagement

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 7:44 pm

Ами, не, не мога да помогна, аз съм повече SC играч
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 7:45 pm

Morti написа:
Ами, не, не мога да помогна, аз съм повече SC играч
Тогава може да помогнеш на мен Twisted Evil :roll:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 8:07 pm

Еми кажи какво искаш да знаеш. (Да ти кажа, че само на теория за сега ги знам нещата)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 8:16 pm

Morti написа:
Еми кажи какво искаш да знаеш. (Да ти кажа, че само на теория за сега ги знам нещата)
Главно стратегий :) геймплей и такиа неща изобщо сичко квото знаеш на теория :D
ПС:и бих искал да знам има ли някаф сървър кадето мога да играя старкрафт бг или не.. :)
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 8:31 pm

LifeBreaker написа:
Morti написа:
ПС:и бих искал да знам има ли някаф сървър кадето мога да играя старкрафт бг или не.. :)

в хофа можеш...
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 8:32 pm

При мене противника си прави мирана.Точно като почнах Блъъдсиикърите и Берсерките и ги пуснах във боя той със 1 улт ги изби сичките до един..
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 8:56 pm

LifeBreaker написа:
Morti написа:

Еми, докато Warcraft зависи най-вече от расата, SC стратегийте зависят много и от картата. Гледай турнири в gomtv.net и ще се оправиш, ако искаш да питаш да конкретен случей казвай.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 9:23 pm

Da1337Reaper-BETA написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:

в хофа можеш...
Koffa ima 1-2 igri na den i pove4eto nemogat da igraq cent.. a az g/d moga :)
I Beyond kato si pusne ulta em stun neshto nqmash ?:) taurena ? 2-3 mu se diga :) nz za strategii bace :) az izpolzvam taz i oshte 1kat igraq s orcite :)
PS:Sry 4e ne pi6a na kirlica ne sam si v nas
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 10:04 pm

LifeBreaker написа:
Da1337Reaper-BETA написа:
LifeBreaker написа:
Morti написа:

в хофа можеш...
Koffa ima 1-2 igri na den i pove4eto nemogat da igraq cent.. a az g/d moga :)
I Beyond kato si pusne ulta em stun neshto nqmash ?:) taurena ? 2-3 mu se diga :) nz za strategii bace :) az izpolzvam taz i oshte 1kat igraq s orcite :)
PS:Sry 4e ne pi6a na kirlica ne sam si v nas
Току що играх пак Срещу Найт Елф нормал и почнах отначало повече гръндове и блейдмастър... успях да му убия 3 работника ама аз кат отидох той вече беше изкарал герой и малко трудно ама имам WW все пак.После той ми ръшна веднъж аз имах Уитч доктора за хиил и берсерк и сиикъри и тотално го премазах.КОнтраатака и му чупих няколко сгради но толкова.След това напраих тея Със поижън атаката летящите и ги изнесох със лекота.ГГ
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Сря Авг 27, 2008 10:37 pm

Emi to e taka s orcite :) ima mnogo strategii de , no vse pak YOUTUBE.COM pi6e6 WarCraft Frozen Trhone Grubby vs Moon primerno .. nai dobriq Orc vs nai-dobriq NightElf :) i gledash shou :P
PS:Oshte ne sam si v nas :D
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 9:41 am

Отначало правиш ъпгрейди за Wind rider-и, после правиш всички ъпгрейди на шаманите и докторите, изваждаш блейдмастър и много Wind rider-и и са ГГ. Също може да се направи един носорог, щото дава много дмг.
http://www.spamFORlife.com
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 11:59 am

бърз блейдмастър мн бърз и ръш на базата убиваш работниците през тва време гръндове после ВЕДНАГА бързо праиш две спирт лодж и на едната спирит уолкер а на другата упгрйд за шаман след кат напраиш2 спирит оулкера пускаш 4-5шамана и после можеш беастри и оттам кодо бийстс 3-4 за да ядеш дебели единици примерно амбонейшъните на ундеаад или пък разни таурени и такива просто един килл си имаш и евентуално после винд райдери и райдери най накрая ако още не си го изнесъл катапулти/таурени на МАКС горе долу тва е има и още ама не се сещам
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 3:32 pm

Така нз дали имам проблем но все пак ще кажа че май имам проблем :Д Начи търся аз в замунда старкрафт , има 1.13 мисля че така беше нали ДЛ .. дават ми пач за ICCup не баца.. треа дае 1.15 тегля аз 1.15 специално дамога да играя ICCup и антивирусната ми показва че Launcher.exe бил вирус еди кво си ... треа да спра антивирусната докато се свали ли ? или ако някой може да ми каже откаде да си дръпна СтарКрафт такава версия че да мога да игра Икъпа Хофа или кадето може изобщо щот вс ботс не ми е интересно вече някак си ;Д А и сори за офф-а :Д
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 3:40 pm

ot zamunda tursi Starcraft & Broodwar
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 3:52 pm

Да ви кажа, най-високото micro го искат:
1.Star Craft - средно apm - 350-450
2.Warcraft III - средно apm - 250-350
Всички останали игри са ... меко казани бавни.

Най-ниско apm - шах - между 1 до 2 хода на час ;).

Докато SC има остарял интерфейс и ужасяващ по днешни стандарти pathfinding, то WC разполага с много и още повече улесняващи играта и контрола опций, смяна на настоящата главна единица, единично пускане на магия, общо хващане на сгради, auto-cast, това намаля нуждата от микро поне 2-3 пъти.

Докато в WC лимита на единици е 100, а в SC 200, то има и още един момент, само 2 героя са 10 лимит, а и единиците рядко искат 1, затова най-големите войски са 24 до 34 единици, докато в SC често се случва в по-късен стадий се стига до 5-6 дори 7-8 групи (от 12 единици).

За самите игри, докато вие си мислите че нещата стоят по един начин, то в големите игри и турнири, играта е на съвсем друго ниво ето ви примери.
Моля да бъдат пробвани, за да видите колко всъщност е трудно да се постигне.
Star Craft
Warcraft III

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 4:32 pm

МНого странни неща ми се случват срещу ботовете на УарКрафт.Например неска Ъндед срещу Хюман нормал и нали аз си ги изнесох но като влязох във базата нямаше почти никакви войници.При положение че допреди 5-10 мин имах уардове на едни мн силни неутралки и ги видях бяха там и ги избиха .... изчезна му армията ...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 4:34 pm

Kamukag3e написа:

Докато SC има остарял интерфейс и ужасяващ по днешни стандарти pathfinding, то WC разполага с много и още повече улесняващи играта и контрола опций, смяна на настоящата главна единица, единично пускане на магия, общо хващане на сгради, auto-cast, това намаля нуждата от микро поне 2-3 пъти.

Докато в WC лимита на единици е 100, а в SC 200, то има и още един момент, само 2 героя са 10 лимит, а и единиците рядко искат 1, затова най-големите войски са 24 до 34 единици, докато в SC често се случва в по-късен стадий се стига до 5-6 дори 7-8 групи (от 12 единици).

За самите игри, докато вие си мислите че нещата стоят по един начин, то в големите игри и турнири, играта е на съвсем друго ниво ето ви примери.
Star Craft
Warcraft III
Марине вс 5 Лъркера ЛОЛОЛОЛ... :face: affraid
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 4:35 pm

LifeBreaker написа:
Kamukag3e написа:

Star Craft
Warcraft III
Марине вс 5 Лъркера ЛОЛОЛОЛ... :face: affraid
АХХАХА а тоя Моон бахти изрода има 5-6 арчерки на по червено и остави Тоя дядката герой на хюманите на червено :D:D:D PRO
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 4:40 pm

ROFL просто като видях какво представлява СтарКрафт (забраил съм покрай трейлърите на СтарКрафт 2) напрао ми се доплака.Дайте да я играем на АТАРИ :D:D:D:D
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 5:06 pm

Аз главно преди година кат гледах клипс на Муун :Д се зарибих още повече по развитие , но стар крафт ми е била винаги по интересна , и можеби малко по лесна защото нямаш герой а само войска , а за уаркрафт развитие най-важното нещо е как си оправляваш героя след което едениците ;)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 5:10 pm

А знаете ли, че Zeppelin micro-то е често ползваният reaver/tank/lurker drop, само дето там единиците умират от по-малко удари от пръстите ви на едната ръка.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 5:11 pm

LifeBreaker написа:
Аз главно преди година кат гледах клипс на Муун :Д се зарибих още повече по развитие , но стар крафт ми е била винаги по интересна , и можеби малко по лесна защото нямаш герой а само войска , а за уаркрафт развитие най-важното нещо е как си оправляваш героя след което едениците ;)
Да ама старкрафт със нейната графика на супер марио може да се играе на тези игри Дето им викахме АТАРИ (едни черни със джойстици жалко подобие на сони плейстейшън и подобни на сега)... Старкрафт съкс..просто тфа си е супер марио за мене :D:D:D
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 5:12 pm

Morti написа:
А знаете ли, че Zeppelin micro-то е често ползваният reaver/tank/lurker drop, само дето там единиците умират от по-малко удари от пръстите ви на едната ръка.
Незнаехме не , но ето че има кои да ни каже :D
ПС:Не е вярно графиката на стар крафт не е кат на супер марио , изобщо как можеш да сравняваш една от най-играните игри за 10 години тука с Супер Марио ?! :scratch: :lol:
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 6:49 pm

Много ясно, как може да ги сравняваш? На Марио графиката е 100 пъти по-добра lol!
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 6:52 pm

marto-shorto написа:
Много ясно, как може да ги сравняваш? На Марио графиката е 100 пъти по-добра lol!

Нали? Най-играната игра за 10 години, с най-голям награден фонд по турнири, съкс. Това ли искаш да кажеш?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Today at 2:33 pm

Играта, изискваща най-много micromanagement
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next