Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Играта, изискваща най-много micromanagement

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 6:57 pm

[quote="beyOnd-BETA"]
LifeBreaker написа:
AТАРИ (едни черни със джойстици жалко подобие на сони плейстейшън и подобни на сега)

а недей ги хвали тия китайски или корейски нови ''изгазарий'' щото ако не са атари няма да ги има и недей викай подобия щото те са подобия айде моля ти се смятаи атари са един от най старите а сони плейстейшън хм не мога да кажа същото
Върнете се в началото Go down
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:04 pm

[quote="LQmmel-_-BETA"]
beyOnd-BETA написа:
LifeBreaker написа:
AТАРИ (едни черни със джойстици жалко подобие на сони плейстейшън и подобни на сега)

а недей ги хвали тия китайски или корейски нови ''изгазарий'' щото ако не са атари няма да ги има и недей викай подобия щото те са подобия айде моля ти се смятаи атари са един от най старите а сони плейстейшън хм не мога да кажа същото
Спрете да се възхищавате на традициите.Старкрафт щото била много играна.Играта е от миналия век и буквално от каменната ера.За 2008ма година игра със такава графика е жалка.А за АТАРИ техните боклуци са колкото да забавляват предучилищна деца.Плейстейшън са къде къде по-добри
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:05 pm

Една игра, за да е добра не трябва да има революционна графика
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:10 pm

Morti написа:
Една игра, за да е добра не трябва да има революционна графика
СтарКрафт 2 я създадоха точно заради това.че старкрафт може би има хубав геймплей и е интересна и т.н.Ама 2008ма година да се играе игра със такава графика... за да е добра играта трябва да е добра във сички отношения.СтарКрафт 2 ще е във пъти по-играна...Не само щото е продължение.Ще се играе от старите фенове.Ще се играе отхора които не са пипвали старкрафт заради отвратителната и графика..
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:25 pm

Morti написа:
marto-shorto написа:
Много ясно, как може да ги сравняваш? На Марио графиката е 100 пъти по-добра lol!

Нали? Най-играната игра за 10 години, с най-голям награден фонд по турнири, съкс. Това ли искаш да кажеш?

АБСОЛЮТНО!!! SUPER MARIO RULLZ!
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:50 pm

Помня как един фр превърташе супер марио за 8 мин .. поне тази дет играеше аз не сам играл и нз как са игрите супер марио .. но СтарКРАФТ рулз .. след тва Ларкрафт рулз!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 7:52 pm

л

Последната промяна е направена от marto-shorto на Чет Авг 28, 2008 8:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 8:08 pm

[quote="beyOnd-BETA"]
LQmmel-_-BETA написа:
beyOnd-BETA написа:
LifeBreaker написа:

Спрете да се възхищавате на традициите.Старкрафт щото била много играна.Играта е от миналия век и буквално от каменната ера.За 2008ма година игра със такава графика е жалка.А за АТАРИ техните боклуци са колкото да забавляват предучилищна деца.Плейстейшън са къде къде по-добри

хаха моля те недей ме разсмивай кво казваш че плейстейшъните са по добре?а да ти напомня ли чче атари са един от първите производители на конзоли игри и тем подобни милиаредери са и са завалдели света по онова време не е имало изгъзиците плейстейшън(койот се бъгва на 2 часа) така че китайските газарий под името плейстеъшън могат да лижат обръснатите топки на ДЖИМ от американ пай 2 и на атари също не ме карай да ти обяснявам историята на тари и техната кариера има документален филм даже за тях пък и по онова време само тва е имало и е било хит тва че сега има хиляда модерни копия не означава че са по добри
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 8:09 pm

marto-shorto написа:
Спамер, объркал си темата lol!
:haxa: :K{ou: няма да спамя обещавам :oops: no :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 8:13 pm

Аз съм се объркал lol!

Та по темата: Атари наистина владееха света преди около 7-8 годинки, отлично го помня ;) Мога да ти кажа, че удоволствието от PS2 изобщо не може да се сравни с душевния оргазъм, който всички "предучилищни деца" са изпитвали, играейки на Атари. Моля те, мисли преди да пишеш.
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 8:17 pm

marto-shorto написа:
Аз съм се объркал lol!

Та по темата: Атари наистина владееха света преди около 7-8 годинки, отлично го помня ;) Мога да ти кажа, че удоволствието от PS2 изобщо не може да се сравни с душевния оргазъм, който всички "предучилищни деца" са изпитвали, играейки на Атари. Моля те, мисли преди да пишеш.

да точно така та даже и мн мн мн по отдавна и не стаа въпрос само за един продукт има твърде много продукти та като казваш предучлищни не съм мн сигурен но ако мислиш че хора който са на по 40 години са предучилищни Т. моля ти се рано стурин кат стана има документални филми за тетриса как е въникнал и баща ми разказва акто малък кво е било атари са били грите колкото и символични да ни изглеждат сега мъжете не са спали а са играели пък ако знаеш колко фирми сас се опитвали да открадната правата на атари по кви ли не начини прсото ако тряя да сравняваме кой има по голям успех..
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 8:20 pm

Освен това ако Атари ги нямаше... мислиш ли, че щеше да съществува PS? lol!
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Чет Авг 28, 2008 11:33 pm

Morti написа:
А знаете ли, че Zeppelin micro-то е често ползваният reaver/tank/lurker drop, само дето там единиците умират от по-малко удари от пръстите ви на едната ръка.
Zeppelin тва кучетата на старкрафт ли са ? Аз наскоро се зарибих по старкрафт и ся цъкам от време на време у коффа мноо е добро :D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 9:54 am

Zeppelin e онова хвъркатото, дето носи единици на Warcraft
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 1:49 pm

marto-shorto написа:
Освен това ако Атари ги нямаше... мислиш ли, че щеше да съществува PS? lol!

точно така така е и аз тва му казвам
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 3:02 pm

ся понеже не съм чел всичките коментари (което означава да трия 60% от тях) като човек който се е интересувал от старкрафт про сцената и е играл старкрафт както и съм следил и варкрафта и съм го играл мога с чиста съвест да ви кажа и ако се помъча мога и репове да извадя, че старкрафта не иска по голям микромениджъмн от вара ми че дори 2 ПЪТИ повече иска - за сведение намерете си из ютуба игри на кореици от 1во лице от неговия монитор и после гледайте 1 реп на вар и сами вижте истината, щото аз в игра на вар не съм виждал обзървъра да пише в чата "Whoa... terran is spamming 800 apm in this battle" gg

Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 3:16 pm

Thunderseeker написа:
ся понеже не съм чел всичките коментари (което означава да трия 60% от тях) като човек който се е интересувал от старкрафт про сцената и е играл старкрафт както и съм следил и варкрафта и съм го играл мога с чиста съвест да ви кажа и ако се помъча мога и репове да извадя, че старкрафта не иска по голям микромениджъмн от вара ми че дори 2 ПЪТИ повече иска - за сведение намерете си из ютуба игри на кореици от 1во лице от неговия монитор и после гледайте 1 реп на вар и сами вижте истината, щото аз в игра на вар не съм виждал обзървъра да пише в чата "Whoa... terran is spamming 800 apm in this battle" gg
Като човек играещ далеч повече от теб и SC, и WC мога с чиста съвест да се изсмея ... SC иска далеч повече apm и оттам micro поради най-простата причина, че повечето единици умират на 2-3 удар, а се иска след като изядът един да се дръпнат, след това те реагират значително по-бавно от тези в WC, затова се иска да дадеш да се дръпнат често ПРЕДИ даже да са ударени.
И да, като човек гледащ всички pro серий в WC и SC, виждам разликата в apm-то и нуждата от него.

В предният пост сложих доста неща описващи всичко по случеят, моля да се прочете, за да не се повтарям.

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 3:32 pm

Моля ви се не се прейте на големи прота че дразните не само мене а и останалите....
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 4:29 pm

Kamukag3e написа:
Thunderseeker написа:
Като човек играещ далеч повече от теб и SC, и WC мога с чиста съвест да се изсмея ... SC иска далеч повече apm и оттам micro поради най-простата причина, че повечето единици умират на 2-3 удар, а се иска след като изядът един да се дръпнат, след това те реагират значително по-бавно от тези в WC, затова се иска да дадеш да се дръпнат често ПРЕДИ даже да са ударени.
И да, като човек гледащ всички pro серий в WC и SC, виждам разликата в apm-то и нуждата от него.

В предният пост сложих доста неща описващи всичко по случеят, моля да се прочете, за да не се повтарям.

камикад3е зами прочети малко коментара ве той казва че старкрафт иска повече микро а не вара омг...недей спори преди да си чел бтв по темата(до ся не съм отговарял :Д) и аз мисля че СЦ иска повече микро
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 6:41 pm

kamikadze незнам кво има да се смееш... ся прав си че в старкрафта дори и 20 единици нямат значение ама точно за апм и контрол съм гледал репове и на варкрафт и на старкрафт и просто си мисля тея дет играят варкрафт мързи ли ги ??? нещо ръцете ли им са бавни щот съм виждал "прота" на варкрафт такъв "про" контрол да вкарват на малкото си 6 единици от които никоя не трябва да умира, че да фана 1 лапе от детската градина да ги гледа няма си поеме дъх от смях...

Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 7:05 pm

LQmmel-_-BETA написа:
Kamukag3e написа:
Thunderseeker написа:

камикад3е зами прочети малко коментара ве той казва че старкрафт иска повече микро а не вара омг...недей спори преди да си чел бтв по темата(до ся не съм отговарял :Д) и аз мисля че СЦ иска повече микро

Извинете го, че не може да разбере неграмотно написаните постове.
http://www.warstomp.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 8:58 pm

Thunderseeker написа:
kamikadze незнам кво има да се смееш... ся прав си че в старкрафта дори и 20 единици нямат значение ама точно за апм и контрол съм гледал репове и на варкрафт и на старкрафт и просто си мисля тея дет играят варкрафт мързи ли ги ??? нещо ръцете ли им са бавни щот съм виждал "прота" на варкрафт такъв "про" контрол да вкарват на малкото си 6 единици от които никоя не трябва да умира, че да фана 1 лапе от детската градина да ги гледа няма си поеме дъх от смях...
Както каза Morti, моля да бъда извинен.
А да ти обясня, защо в WC няма толкова apm причината е просто, при олесненият интерфейс и изпълняване на командите при натискането им, не се налага да припомваш като наркоман, освен това само пускането на единици в 6 сгради иска 50 натискания само за да пуснеш по една единица.

Докато в WC микрото се изисква единствено в битка, където apm-то скача до 350 без проблем, докато в SC има много войска, битка на много места. Има нужда от висока скорост на игра през всичкото време.
Проста равносметка е всичко до тук, но има и много други неща който един Ентелигентен човек би съобразил, особено ако мисли че разбира от тези неща.

Според теб защо в дота няма микро ?
Дори с Chen и три единици не вдигам над 100 apm, докато други с един Ligning Revenant е цъкал с по 150 ... абсолютно ненужни кликове, докато всеки един от мойте е нужно действие. Задай си някои въпроси, тогава ще можеш да избързваш с глупавите въпроси.

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Пет Авг 29, 2008 9:32 pm

загледал съм се във реповете които ме има мене от съботите които играем и забелязвам някои работи малко странни.Начи аз и брачеда от 5 репа имаме на секи реп апм между 98 и 110.И 2мата цъкаме еднакво и незнам нужни ли са тези кликове но аз не съм свикнал да цъквам по веднъж някаде и да гледам просто картинката после.Играя активно и т.н.Начи виждал съм и със много повече апм (със по 200 и се чудя какво толкова са цъкали) но и общо взето играчите които вадят по малко апм не са толкова добри играчи.... например във реповете гледам апм-то на марто кико и на дефейсър и то е средно 50 във игра във която обърнахме тотално играта и супер активна постояно със битки и т.н..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Играта, изискваща най-много micromanagement   Today at 9:06 pm

Играта, изискваща най-много micromanagement
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3