Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 6:38 pm

Става въпрос за ЛУна
[6:32:57 PM] DeadSilence каза: mn e krehka
[6:32:58 PM] beyOnd-BETA каза: taka e nai 4esto
[6:33:01 PM] beyOnd-BETA каза: nem
[6:33:02 PM] DeadSilence каза: edin udar i 100 hp down
[6:33:05 PM] beyOnd-BETA каза: lol
[6:33:07 PM] beyOnd-BETA каза: ne e to4no taka
[6:33:11 PM] beyOnd-BETA каза: ima6 li BKB
[6:33:14 PM] DeadSilence каза: omg
[6:33:15 PM] beyOnd-BETA каза: pada6 trudno
[6:33:17 PM] beyOnd-BETA каза: i satanic
[6:33:19 PM] beyOnd-BETA каза: i stava mn lo6o
[6:33:19 PM] DeadSilence каза: govrq v na4aloto we omg
[6:33:22 PM] beyOnd-BETA каза: e est
[6:33:24 PM] DeadSilence каза: OMGZ
[6:33:25 PM] beyOnd-BETA каза: 4e e krehak
[6:33:28 PM] beyOnd-BETA каза: ima mnogo geroi det sa
[6:33:31 PM] beyOnd-BETA каза: ko mi OMGva6
[6:33:32 PM] beyOnd-BETA каза: be
[6:33:32 PM] DeadSilence каза: ima6 si satanic i bkb na4aloto
[6:33:33 PM] beyOnd-BETA каза: lamer
[6:33:40 PM] beyOnd-BETA каза: nikoi ne ti e govoril
[6:33:42 PM] beyOnd-BETA каза: 4e otna4alo
[6:33:45 PM] beyOnd-BETA каза: LOL
[6:33:50 PM] beyOnd-BETA каза: ti dori ne kaza koga e krehka
[6:33:50 PM] DeadSilence каза: to3no taka si e ima6 satanci i bkb v na4aloto
[6:33:52 PM] beyOnd-BETA каза: prosto kaza
[6:33:58 PM] beyOnd-BETA каза: OMG
[6:34:00 PM] beyOnd-BETA каза: ZLE
[6:34:06 PM] beyOnd-BETA каза: 4ak koga uto4ni
[6:34:16 PM] beyOnd-BETA каза: AMI DA
[6:34:20 PM] beyOnd-BETA каза: 4AK NAKRAQ SPOMENA
[6:34:25 PM] beyOnd-BETA каза: 4E GOVORIM ZA NA4ALOTO ?
[6:34:25 PM] DeadSilence каза: emi da
[6:34:27 PM] beyOnd-BETA каза: NALI ?
[6:34:28 PM] beyOnd-BETA каза: togava ?
[6:34:33 PM] DeadSilence каза: koga iam6 ssatanic v na54alot?
[6:34:37 PM] beyOnd-BETA каза: OMG
[6:34:39 PM] beyOnd-BETA каза: ZLE si be
[6:34:45 PM] beyOnd-BETA каза: off
[6:34:47 PM] beyOnd-BETA каза: Napisah
[6:34:53 PM] beyOnd-BETA каза: Kato ima6 satanic i BKB
[6:34:57 PM] beyOnd-BETA каза: ne si krehak izob6to
[6:35:00 PM] beyOnd-BETA каза: i ti 4ak sled tova
[6:35:01 PM] DeadSilence каза: a dotogava?>
[6:35:04 PM] beyOnd-BETA каза: uto4ni 4e stava vapros
[6:35:06 PM] beyOnd-BETA каза: za na4aloto ?
[6:35:10 PM] beyOnd-BETA каза: predi tova ne si kazval nikade
[6:35:15 PM] beyOnd-BETA каза: dali stava vapros za na4aloto
[6:35:16 PM] beyOnd-BETA каза: !

КОй прав кой крив ???? ахАХХА фън тема Тфа спор във скайп....
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 6:53 pm

Егати ламерите, как спорите като 7-годишни lol! lol!
Иначе отначало Луна е супер крехка, освен ако не я играеш на брейсъри и вангард, както съм виждал някои хора. В лейт гейм маже наред, когато вземе сатаника и бътъра.
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 7:30 pm

Всеки я развива на дмг-дилър, как по-точно е по-добра от всеки герой със Satanic и butterfly, освен слабият Glaive и смешно слабият Lunar Blessing, тя не се различава като дмг-дилър от всеки герой с над 3 agi на левел.

Докато с предмети като Agha/Refresher ще може да направи комбо с чист 6000 дмг ... в рамките на 4-5 секунди.

Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 7:32 pm

Аз пък я играя на Diffusal
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 7:48 pm

Мдаа, Камикадзе, и аз я играех така преди да разбера истината. Луна с рефрешър съкс. Слабите Glaive и Lunar хич не са слаби и да не разчиташ на тях, а да правиш рефрешър е все едно да правиш гуйнсо на дроу, щото да може да спами със сайлънс и стрели. Ти сам го каза - тъпо е да имаш умение и да не го използваш.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 8:10 pm

Ако погледнеш тук, ще видиш до кой лвл и предмет продължават игрите. Ще го обясня така.
Няма най-важна част от играта, но ако не направиш нищо първите 15 лвл, то не очаквай че ще стигнеш 16.

Ако Luna изгуби цялото си време да изфарми Butter/Satanic, то тя ще загуби играта. Докато когато играе като nuker, няма да има нужда от предмети, ще помага на отбора, ще има лесна игра в по-ниските лвл. След като помогне на отбора си и вече има осигурена късна игра, може да се насочи към тези предмети.

Blessing, Glave са смешни умения, който немогат да се сравняват с други на други дмг-дилъри. Те са нереално слаби и помагат на героя толкова малко, че спокойно може да се мине без тях.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 8:16 pm

Луна се наяжда не от гората, а от киловете само с улт и Lucent beam :roll: Така вади големите си и страшни предмети. Мога да ти кажа, че лейт гейм никой танк или поне по-дебел стр герой няма да падне от 1 улт, пък даже и от 2 понякога. И не прави чист 6000 дмг, няма магия, която да прави толкова дмг.
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 8:59 pm

Ето че пак не разбираш играта, не ти говоря за jungling, а за стоене в линията.
Убийства с ултимата трябва врагът да е изключително глупав или да имаш невероятен късмет.
Тези феноменално полезни предмети влизат в употреба далеч след 16 лвл. Когато играта е решена преди 15 минути ...

Нека сметнем колко дмг вкарва, имаш два пъти да пуснеш ултимат 2х12, успяваш да пуснеш 3 пъти Lucas Beam, стават 27 луни, всяка прави 300 (или 250 след намаляне) дмг или общо 6750 дмг разпределен между получилите го. И от тях 3 са насочени което не е чак маловажно. Искам да ти кажа, че тъй като танковете никога не правят bkb, означава че ще паднат. Ако сам успееш да събориш 2ма стр герой (или 1 и 2ма други), за първите 3-4 секунди, значи ще победите в оставащата битка.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 9:21 pm

Първо: Не знам как стават 3 Lucent beam-a след като имаш 1 рефрешър. ЦД не е 5 секунди 100%.
Второ: Аз също не ти говоря за jungling, къде го видя това?
Трето: 12 става, чак когато направиш аганима, а ако ще стоиш на бустери до средата на играта, значи си много отчаян.
И четвърто: 6750 дмг... наяден на макс и по щастливи случайноси! Никога няма да събереш 3-ма души, които любезно ще те изчакат да си пуснеш 2 пъти улта върху тях, за да ги убиеш.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 9:24 pm

marto-shorto написа:
Луна се наяжда не от гората, а от киловете само с улт и Lucent beam
Ето къде говориш за гора
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 9:29 pm

marto-shorto написа:
Първо: Не знам как стават 3 Lucent beam-a след като имаш 1 рефрешър. ЦД не е 5 секунди 100%.
Трето: 12 става, чак когато направиш аганима, а ако ще стоиш на бустери до средата на играта, значи си много отчаян.
И четвърто: 6750 дмг... наяден на макс и по щастливи случайноси! Никога няма да събереш 3-ма души, които любезно ще те изчакат да си пуснеш 2 пъти улта върху тях, за да ги убиеш.
1) cooldown - 6 secunds
2) ...
3) Тръгва се с point booster за точки, след това се прави kelen's, refresher и чак тогава се досглобява aghanim. Да ти кажа идеално си върви цяла игра.
4) Ти ако влизаш сам на трима, съжелявам те, когато влезеш с отбора няма да умреш, а и не е нужно да те чакат, магийте се пускат една след друга и дори да умреш остават активни.

Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 9:50 pm

С Manta може да избие трима!
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Чет Авг 28, 2008 10:25 pm

Morti написа:
С Manta може да избие трима!
Стига с твоята тъпа манта.... на луна орб който се праи 100% тряя да е лайфстиил....
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Пет Авг 29, 2008 9:56 am

Kamukag3e написа:
marto-shorto написа:
1) cooldown - 6 secunds
2) ...
3) Тръгва се с point booster за точки, след това се прави kelen's, refresher и чак тогава се досглобява aghanim. Да ти кажа идеално си върви цяла игра.
4) Ти ако влизаш сам на трима, съжелявам те, когато влезеш с отбора няма да умреш, а и не е нужно да те чакат, магийте се пускат една след друга и дори да умреш остават активни.

Не влизам сам на трима, но дори с отбор, ако противниците се разбягат в различни посоки ще си си изхабил улта.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Пет Авг 29, 2008 9:17 pm

хахах темата рулира!!
http://dota-bg.4rumer.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.   Today at 2:29 pm

КОй прав кой крив ? Аз или Фрезист.Спор доживот.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1