Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Забравил съм..

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Забравил съм..   Нед Авг 31, 2008 2:13 am

Забравил съм как да итем билдвам някои от героите които всички до болка познавате.. старите "полу-имби" (лесни и интересни за игра).. значи спелл билда си го помня ама итем билдовете реда им обърквам... имам предвид че имам чувството че не ги развивам както трябва (говоря за реда на предметите)... моля не ми казвайте билдове които съм показал ... просто ме поправете - "да сменя мястото на еди си какво еди какво си" щото съм забраил.. не съм играл със следните герои от поне година...:
Панда

Първо прая 2 брейзъра.След това Ботуш,Доминатор ,влад,След това Ради и БоТ, след това Сатаник и ХоТ. Начи доколкото помня така се играеше добре със пандата.Брачеда обаче например ползва фюри заменяйки ради и влад ? Фюрито дава сплаш и мана реген все пак доста полезно но нз ...
Кентавър:
Начи аз му земам Дагер, Ради, ХоТ, БоТ, и после нещо да си укрепя хелта или армора (ассаулт най-често).... та поправете ме ако има нещо грешно... и във този случай брачеда ползва фюри щото както и знаем кент-а не е със много мана както във началото така и във края на играта...
Баунти Хънтър:
От този герой помня само Санга Яша и влад... никаф спомен за другите итеми...
Бруудмадър:
БКБ
Влад
ПТ
След това нищо незнам какво да напрая.... буриза или какво ? Бътър му праят някои хора ама мисса от бътъра няма да го има...
Та това са до болка познати силни и лесни герои.... да лесни но аз не съм ги играл от поне година (баунтито от повече от година) ... Фулл е със хора които още ги пикват на -аp (дам... на хляба мекото на работата лекото)... но мен не ми е кеф да ми е лесно та .... не съм ги играл отдавна.Единственото което искам отвас е да ми кажете итем билдовете правилни ли са и ако не кой предмет да сменя.Ся да не си помислите че съм нуб.... такиа герои са прекалено лесни за игра и просто не помня за предметите
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Забравил съм..   Нед Авг 31, 2008 6:41 am

Panda - 2xBracer, Boots, Kelen, така тръгвам, останалото зависи от играта
BH - 2 Tango, 5 Branch, Fast Deso, Boots и после импровизация
Brood - Зависи много дали играеш на Nuke или slow, дали си гора или не, но общо взето 2-3 Banda, Boots, BKB. После може какъвто dmg предмет искаш
http://www.warstomp.com
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Забравил съм..   Нед Сеп 07, 2008 8:39 pm

Аз я развивам на слол и трета...
Айтъм билда ми е :
Boots of travel
BF
Satanic
Евентуално С&Я, ако не - още един ХоТ
ХoT
Може и Ради
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Забравил съм..   Нед Сеп 07, 2008 9:54 pm

Имаш три героя, за BH има guide, който съм написал.
Broodmother е прекалено гъвкъв герой, има посочени репове в темата 'как да го спрем', може да се играе като dmg-diler, pusher, jungler/carry.
Panda и трябват две неща - мана и kelen's.
Ако ще ставаш semi-carry тогава най-добре да направиш 2-3 bracer-a за мана, ако ще помагаш на отбора - necronomicon.
След като си избереш тези предмети (BoT е задалжителен), следват нормалните предмети за един танк: Radiance, AC, HoT.

Уменията зависят от играта, но най-доброто и класическо е clap/haze, тъй като clap е много силно, а haze помага доста, както със забавяне, така и със свойствата си против perma-basher-и и дмг-дилъри (а освен това почти не иска мана).
Ултиматът е много полезен, ако се осавършенства ползването му, да се ползват stun/ciclon/dispel и огромният им дмг е едно смазващо превъзходство, особено ако знаеш, че пускането на ултимата не се прави СЛЕД като си на 1/10 от кръвта си, а веднага след като пуснеш (necro summons)blink/clap/haze, и по бързо пуснеш магийте на трите мечета, тогава се получава така, че отборът има не една, не две ами цели 5 полезни магий от теб, както и купища дмг.

Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Забравил съм..   Вто Яну 27, 2009 12:37 pm

Специално на пандата не и трябва да и правиш нищо.. Тя сама играе и кърти мивки
http://dota-bg.4rumer.net
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008