Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Вашия най-голям кошмар от ДОТА

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 12:43 am

Хаха черкез ,а знаеш ли че Maelk беше на първо място в в мумум по игри 1в1 ,а ти ми приказваш че като солисти нямали скил .Друго доказателство е например като лода се премести в мум , те не бяха сработени но пак биеха който фанат. А всъщност какви глупости приказваш?Колкото и сработен да е тима ,няма ли скил можеш да продължиш да си мажеш нообовете в дота роомс 1...
Върнете се в началото Go down
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 2:51 am

Cherkezov написа:
думички..думички
Ако намериш още 3ма? Ако станете по силни? Ако стане това - ако стане онова? Искам да стане ???? Намери си още 3ма и вземи бг турнир
Не си и помисляй че си добър и че имаш какъвто и да е шанс да вземеш турнир само защото биеш в пуб 19/20
+ това всеки от тия които ти казваш че нямат скиллс за 1в1 ще те бие
Един въпрос на който не искам да ми отговаряш - ако наистина се смяташ за по-добър от тях защо не си на тяхно място?
С камикадзе сте едно към едно пишете си пишете си без никакви резултати (даже не бих се очудил ако той е този с който играете)

аа и "И нямам нищо против да отида да ги бия само дето не играят вече" mym играят - отивай :)
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 10:04 am

Това ,че няма мум дота тийм не означава ,че играчите не играта . А за камикадзе си в грешка мой човек.
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 10:31 am

TwiX- написа:
Хаха черкез ,а знаеш ли че Maelk беше на първо място в в мумум по игри 1в1 ,а ти ми приказваш че като солисти нямали скил .Друго доказателство е например като лода се премести в мум , те не бяха сработени но пак биеха който фанат. А всъщност какви глупости приказваш?Колкото и сработен да е тима ,няма ли скил можеш да продължиш да си мажеш нообовете в дота роомс 1...
Не помня какви ми са наблюденията за Maelk , но Merlini беше жив зян.Помня ,че само от 1 бях доволен как играе,но не знам кой.Кажи ми в кой руум са протата,че да ги видя.Вие каквото и да кажа все казвате,че са нуубове.И не си прав,ако е сработен тима,ако щеш си соловай колкото искаш пак ще те неутрализират и победят.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 11:01 am

Тук се съгласявам с Черкеза, в mYm имаше само един играч, другите бяха плънка, но добрият отбор е повече от единичният играч, добри герои, последвани от добри гангове и правилно поставени магий могат да бият дори по-добрите играчи.
Така е и във всички отборни спортове, да вземе за пример един футбол, ако единият отбор има 8 добри играчи, всеки от които се надпреварва ДА ИГРАЕ САМ. а противникът да има само 2-ма първокласни, обаче с много добра отборна игра и всеки да си знае задачите, макар да не ги върши като майстор. Това е нужното за да спре атака или да направи пас напред етц. то отборът с по-добра игра като цяло ще победи ...

А това е DotA, тук всеки с малко повече акъл може да научи за 2 седмици как да играе начална игра в линия и как да пуска магий на правилното място, оттам нататък е само правилна преценка за нещата ...

IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 1:53 pm

Cherkezov написа:

Не помня какви ми са наблюденията за Maelk , но Merlini беше жив зян.Помня ,че само от 1 бях доволен как играе,но не знам кой.Кажи ми в кой руум са протата,че да ги видя.Вие каквото и да кажа все казвате,че са нуубове.И не си прав,ако е сработен тима,ако щеш си соловай колкото искаш пак ще те неутрализират и победят.
Merlini зян? Сигурно най-добрия зевс? И да колкото и невероятно да ти звучи зевс хич не се играе лесно на cw
Fear едно от най-добрите carry
PusheR пак невероятен играч
slahser - http://www.youtube.com/watch?v=1tvsgasvrow&feature=channel_page

MaNiA най-добрия санд в света ?

всичките са слаби?
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 2:04 pm

Не искам да взимам страна, но да кажеш, че топ отборите са слаби е меко казано смехотворно. Сигурен съм, че ако ще 2в5 да играят разликата ще е главоломна :). За да достигнеш такъв начин на игра се изисква години игра + добра преценка и т.н :). Ти хубаво, имайте си теамплей-а, но като са класи над вас и не можете дори да направите 1 успешен ганг къде си тръгнал :).
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 2:37 pm

Мене сичките от MYM и SK ме кефят с изключение на H4nni. Колкото и да се опитва, просто не го владее чена и тва си е :lol:
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 5:32 pm

Приказваийте ми каквото искате , че имало само един играч а другите били плънка и че мерлини бил зян. Хората се доказаха не 1 път, и за това имат хиляди фенове и са идоли на хиляди играчи ,нещо което ти в дотата няма да го имаш черкез, а може би и в истинския живот ако си толкова твърдоглав и отворен без да имаш никакъв гръб.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 8:21 pm

TwiX- написа:
Приказваийте ми каквото искате , че имало само един играч а другите били плънка и че мерлини бил зян. Хората се доказаха не 1 път, и за това имат хиляди фенове и са идоли на хиляди играчи ,нещо което ти в дотата няма да го имаш черкез, а може би и в истинския живот ако си толкова твърдоглав и отворен без да имаш никакъв гръб.
Иии мани,мани, направо им завиждам :lol: Оползотвориха си живота с това,че някой ги бил признал за добри на дота :lol: Имат си спонсори и време,доказват се.И са се доказали срещу нуубове,да вземат да пробват да се докажат срещу тея в топa в класацията на гарена или в northrend.Срещу SK ли са се доказали,дето цяла игра не могат да пуснат един точен торент,или срещу vp,които не знаят как се използва slow-а на warlock.Айде не на мен тия.Психолигията на масовия избор изобщо не ме интересува,от риплеите много ясно се вижда,че са зле,откъдето следва,че за да станали най-добри са играли с още по-големи злетаци ( или поне с по-слаб тиймплей).

@NicerQ ,времето игра няма нищо общо.Като си малоумен,може и години да ти трябват,на мен ми стигат 3 месеца.И нещо пак си обърнал логиката-как хем ние сме имали тиймплей,а те не,хем те ни ганкват ? :lol: :lol: Не се оплитай в собствените си глупости поне.

@IVANotLUKOVIT, браво браво , значи могат поне един герой да играят ,това обяснява как са ги вкарали в отбора :lol:
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 9:05 pm

Ти ме уби честно, колко глупости изговори за отрицателно време :))))). СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ.
VP са най-добрия клан в историята на дотата, ти ми говориш, че били слаби и играели с нообове аххахахахааххааххаха СМЕХ.
SK по едно време доминираха дота сцената също, хвани се поинтересувай преди да пишеш. АХАХАХААХХАХА VP СЛАБ ОТБОР, КЪЦИ КЪДЕ СИ БЕ.
И коя е топ класацията на гарена? ROFL?! Ти не знаеш къде се намираш братле, не знаели какво прави slowa на лока :)))))
Винаги можем да уредим 5в5, 1в1, 2в2 :)). Сам ще видиш, че няма да е нужно много време преди да се убедиш сам колко си слаб всъщност и какви небивалици говориш.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 12, 2009 9:17 pm

аз не споря по темата защото не съм гледал реплеи на мум,вп,ск обаче се пак щом са обявени за наи-добрите в света надали не могат да играят.

ПС: защо спорите дали са добри или не нали важното е ,че бият па доколко могат да играят си е тяхна работа.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Апр 13, 2009 11:41 am

Рофл и за тебе кой е топ клана в гарена , този в ладдера ? хахаха . Които имат 100 играча за да си поддържат експ да са първи в ладдер ? МОже да са първи по експ ,но за дота да не приказваме.
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Апр 13, 2009 11:58 am

Cherkezov написа:
TwiX- написа:
Иии мани,мани, направо им завиждам :lol: Оползотвориха си живота с това,че някой ги бил признал за добри на дота :lol: Имат си спонсори и време,доказват се.И са се доказали срещу нуубове,да вземат да пробват да се докажат срещу тея в топa в класацията на гарена или в northrend.Срещу SK ли са се доказали,дето цяла игра не могат да пуснат един точен торент,или срещу vp,които не знаят как се използва slow-а на warlock.Айде не на мен тия.Психолигията на масовия избор изобщо не ме интересува,от риплеите много ясно се вижда,че са зле,откъдето следва,че за да станали най-добри са играли с още по-големи злетаци ( или поне с по-слаб тиймплей).

@NicerQ ,времето игра няма нищо общо.Като си малоумен,може и години да ти трябват,на мен ми стигат 3 месеца.И нещо пак си обърнал логиката-как хем ние сме имали тиймплей,а те не,хем те ни ганкват ? :lol: :lol: Не се оплитай в собствените си глупости поне.

@IVANotLUKOVIT, браво браво , значи могат поне един герой да играят ,това обяснява как са ги вкарали в отбора :lol:
хахахахахахахахаххаа ти не си добре :(
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Вто Апр 14, 2009 12:02 am

React1ve- написа:
Cherkezov написа:
TwiX- написа:

хахахахахахахахаххаа ти не си добре :(
Да , настинал съм :(
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Вто Апр 14, 2009 9:00 pm

В Черкезов виждам себе си преди 2 години :lol:
http://www.spamFORlife.com
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Май 10, 2009 2:17 pm

Overdose , не знам за какъв се мислиш ама доста дразниш със смислените си коментари от типа глупак , тапак етц... Нз дали те тормозят в училище , но плс избивай си комплексите някъде другаде. Тука не сме се събрали да се правим на кой съм аз , колко съм добър и колко много знам . Всеки е почнал отнякъде и никой не се е родил научен.
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Май 10, 2009 2:23 pm

TwiX- написа:
Overdose , не знам за какъв се мислиш ама доста дразниш със смислените си коментари от типа глупак , тапак етц... Нз дали те тормозят в училище , но плс избивай си комплексите някъде другаде. Тука не сме се събрали да се правим на кой съм аз , колко съм добър и колко много знам . Всеки е почнал отнякъде и никой не се е родил научен.
Напълно съм съгласен на всеки негов коментар е глупак ти си много глупав бахти нооба... и т.н.
Smile
Новак

Брой мнения : 50
Registration date : 10.04.2009

ПисанеЗаглавие: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Май 10, 2009 3:10 pm

Постарах се да бъда колкото се може по-любезен а кажете майкаму да е*а как да му че е глупав и мисли играчи който играят с пъти повечето от него за нообове
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Май 10, 2009 9:46 pm

Ти ли си играча, който е с пъти по-добър от него?
Smile
Новак

Брой мнения : 50
Registration date : 10.04.2009

ПисанеЗаглавие: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Май 11, 2009 1:17 am

Мерлини слахсер и т.н. за тези играчи става въпрос
StarScream
Зарибен

Брой мнения : 272
Registration date : 04.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Май 11, 2009 3:35 pm

вие тая тема я обърнахте на личен чат affraid толкова сте я омазали че няма на къде повече :x
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Май 11, 2009 7:24 pm

Предлагам Lock
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Май 11, 2009 7:46 pm

По-скоро почистване на глупавите мнения ^^
Мразя Мийпо е Спектре
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пон Май 11, 2009 9:00 pm

StarScream, ти си мод, изтрий ненужните мнения.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Today at 9:13 pm

Вашия най-голям кошмар от ДОТА
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next