Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Вашия най-голям кошмар от ДОТА

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Сря Мар 25, 2009 5:00 pm

Пробвал съм. Не могат да я бият.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Сря Мар 25, 2009 8:49 pm

McMarto написа:
Според теб,ако се сбият lion и ench на 6 лвл с пълна мана,дали ще бие ench ?
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Сря Мар 25, 2009 9:02 pm

Ще бие една битка, но overall козата бие :/ Единствения начин да я спреш е mass gank
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Сря Мар 25, 2009 9:12 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Според теб,ако се сбият lion и ench на 6 лвл с пълна мана,дали ще бие ench ?
Ето какво ще стане. Енч вижда Лион да идва, пуска си heal-a, той я дига, после пуска улт. Прави всичко на всичко 650 дмг някъде. Тя го побеждава само с един хууд или с 2 брейсъра направо.
Trivium
Новак

Брой мнения : 3
Registration date : 03.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 8:26 pm

McMarto написа:
Да, прав си, някои герои са прекалено имба :) Магината няма равен. Нищо не може да го свали. Ни ганг, ни магии, а той си килва преспокойно. А оставен да се наяде (което не е особено трудно, тъй като се държи прекалено добре на линия) вече сваля всякакви видове герои. Виж, от вълчо наистина няма спасение. Единствената ти надежда е да чакаш улта му да свърши, иначе си долу. Откакто му направиха улта по четвърт минута обаче по-лесно се справям с него. Тайнито не ми е такъв проблем. Разора също, даже си е много слаб в начална игра. Паячето също си има контра, ходи с джем и с някой съотборник и винаги ще го килвате. За Левиатана си прав - много е имбав, много дебел, много дмг може да вкара отрано (с въртене), на всичкото отгоре спира магии като Shadow strike, слийпа на Бейна и други такива, а като спре Doom е направо отвратително. Улта му обхваща прекалено голяма AoE според мен и също е имбавичък. Тъпия Бейн, и той е супер корав, преспокойно сваля наяден бийстмастър примерно, а когато си пусне Некроминиончетата става направо безсмъртен. Друга имба според мен е Хаос Найта. Не може един герой да е толкова бърз, да има блинк, да прави такъв огромен дмг (крит и улт), и на всичкото отгоре да има стън 2-4 секунди. На Войд втория скил е прекалено имбав според мен - как така ще го прокуска улт на Лина примерно - така е небалансирано. Ами Empower-a на Магнус? Та той го прави с повече дмг от всички ДД-та. На Yurnero улта е прекалено имба, за да е истина. Той го прави непобедим в битка 1в1. Най-големия кошмар за мен обаче е Clockwerk Goblin-a - супер имба в правилните ръце. Добре че всички, които съм виждал да играят с него вдигат ракети, вместо ког и накрая нищо не правят ;)
КОТЛ. Истински кошмар за всеки кастър. Тоя втория му скил е мнооооооого имбав, а има и безкрайна мана. Но пък е по-балансиран, защото улта му е скапан.

Леле професореее лелел май не усещаш какви глупости си написал, особено тва за магнуса хахах. Абе майна ДД - дава +100 % на твоя сегашен дмг а емпауър само +60% ама със сигурност не е повече от ДД.
1 е само имбата в дота - гоблинчето. Ако е умен и знае как да залага мини , да лъже противника и тн. майнд геймс дет се вика , ще те разпори като куче. Тъпото е че тряя целия тийм да се нагруха с уардс за да не гърмят :). Иначе за останалите герой е лесно да направиш каунтър с нещо, все пак знаете каква им е силата и слабоста така че тия неща тряя да се взимат в предвид. А за гоблинчето просто каунтъра му е адски скъп (уардс) или ако земеш гем тряя да не умираш, което при добри играчи е невъзможно.
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 8:38 pm

Trivium написа:
Леле професореее лелел май не усещаш какви глупости си написал, особено тва за магнуса хахах. Абе майна ДД - дава +100 % на твоя сегашен дмг а емпауър само +60% ама със сигурност не е повече от ДД.
1 е само имбата в дота - гоблинчето. Ако е умен и знае как да залага мини , да лъже противника и тн. майнд геймс дет се вика , ще те разпори като куче. Тъпото е че тряя целия тийм да се нагруха с уардс за да не гърмят :). Иначе за останалите герой е лесно да направиш каунтър с нещо, все пак знаете каква им е силата и слабоста така че тия неща тряя да се взимат в предвид. А за гоблинчето просто каунтъра му е адски скъп (уардс) или ако земеш гем тряя да не умираш, което при добри играчи е невъзможно.
Значи Ето колко голям ретард си хаха ЧОвека казва "Със емпауър става със повече дмг от повечето ДД-та" ДД НЕ ЗНАЧИ ДАБЪЛ ДМГ А ДЕМИДЖ ДИИЛЪР !!!! ГОблина бил имба... ми естествено герой който се контрира със ГЕМ + РЕйндж герой да го носи е супер имба а ? ГЕма го зема нещо което няма да умира много или лесно бяга от ганк... Гоблин = ИМБА ... ми не... ахха
ГО ТАРДОС ГОО...
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 9:28 pm

Да имба е ,когато играеш с бавно развиващи.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 9:42 pm

То си има небалансирани герои, за това си има и 4 bana за отбор
http://www.warstomp.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 10:04 pm

Morti написа:
То си има небалансирани герои, за това си има и 4 bana за отбор
и ми кажи колко пъти гоблин е банван досега ? 0
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 10:22 pm

Marto от тия герои дето си изброил само беина е гаден... магина въобще не е толко имба колкото я изкара не може да бяга толко мн колкото ти си мислиш един стънър или някъв дисеибъл ,че даже и слоу и умира... На магнуса емпоуер е наистина мн добър. Ам джъгър улта на 1-ви лв е само три скока което почти нищо не прави освен ако героя не е на малко и не го гониш за да го довършиш или не е някои хилав инт на 2-ри лв 5 скока вече сам герои си го убиваш обаче ако са 2 героя ... И на 16 лв вече можеш да напраив и доубле с улт,освен това ако човека зад клавиатурата умее да играе срещу джъг трудно се хваща с улт наи-простото седиш около криипа и ако пусне криипа измре тичаш към неутралните кампове и в сянката. вълчо е мн як ма ако го фанеш някаде на светло иначе се въртиш в гората докато не му свърши улта , като цяло гора>алл. Левиатана има проблеми с ИАС и мс в началото и не се върти особено често, макар въртенето има слаб леин в сравнение с доста други герои и освен тва е мн голям като size иам предвид и тва е дразнещо :D , шелла не спира доома маи не сам 100% сиг де ма мисля ,че не го спира. Хаос наита е балансиран щото има наистина як стън обаче пък не е с мн дмг а и не винаги връзва по много секунди, критикала пък е с 11% шанс т.е може ако те стънне за 4 секунди шанса да критне е малък, в началото тои има мана за не повече от 2 стъна + блинк след като ти пусне първия стън ако не умреш докато мине цд ще си вече на кулата или ще е дошъл твои съотборник... А по късно когато вече имаш мана а те нямат кули или и да имат не те интересува особено героите рядко седят по линиите особено сами . За езалора няма да кажа нищо освен,че трябва да си ретард за да наречеш улта му тъп.

Последната промяна е направена от user*-*BETA на Съб Апр 04, 2009 10:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 10:37 pm

user*-*BETA написа:
Тривиум от тия герои дето си изброил само беина е гаден... магина въобще не е толко имба колкото я изкара не може да бяга толко мн колкото ти си мислиш един стънър или някъв дисеибъл ,че даже и слоу и умира... На магнуса емпоуер е наистина мн добър. Ам джъгър улта на 1-ви лв е само три скока което почти нищо не прави освен ако героя не е на малко и не го гониш за да го довършиш или не е някои хилав инт на 2-ри лв 5 скока вече сам герои си го убиваш обаче ако са 2 героя ... И на 16 лв вече можеш да напраив и доубле с улт,освен това ако човека зад клавиатурата умее да играе срещу джъг трудно се хваща с улт наи-простото седиш около криипа и ако пусне криипа измре тичаш към неутралните кампове и в сянката. вълчо е мн як ма ако го фанеш някаде на светло иначе се въртиш в гората докато не му свърши улта , като цяло гора>алл. Левиатана има проблеми с ИАС и мс в началото и не се върти особено често, макар въртенето има слаб леин в сравнение с доста други герои и освен тва е мн голям като size иам предвид и тва е дразнещо :D , шелла не спира доома маи не сам 100% сиг де ма мисля ,че не го спира. Хаос наита е балансиран щото има наистина як стън обаче пък не е с мн дмг а и не винаги връзва по много секунди, критикала пък е с 11% шанс т.е може ако те стънне за 4 секунди шанса да критне е малък, в началото тои има мана за не повече от 2 стъна + блинк след като ти пусне първия стън ако не умреш докато мине цд ще си вече на кулата или ще е дошъл твои съотборник... А по късно когато вече имаш мана а те нямат кули или и да имат не те интересува особено героите рядко седят по линиите особено сами . За езалора няма да кажа нищо освен,че трябва да си ретард за да наречеш улта му тъп.
всичко това го каза марто а не тругия тард..
Trivium
Новак

Брой мнения : 3
Registration date : 03.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 10:53 pm

beyOnd-BETA написа:
Trivium написа:
Значи Ето колко голям ретард си хаха ЧОвека казва "Със емпауър става със повече дмг от повечето ДД-та" ДД НЕ ЗНАЧИ ДАБЪЛ ДМГ А ДЕМИДЖ ДИИЛЪР !!!! ГОблина бил имба... ми естествено герой който се контрира със ГЕМ + РЕйндж герой да го носи е супер имба а ? ГЕма го зема нещо което няма да умира много или лесно бяга от ганк... Гоблин = ИМБА ... ми не... ахха
ГО ТАРДОС ГОО...
Пуберче на теория може да ми ги говориш квито си искаш ама на практика е друго. Тва за Дд-то е моя грешка , недовиждам , ама нема герой каде да избяга от правилен ганк, така и с мирана да си и с акаша и тн. няма 100 % шанс че ще избягаш. Мини на хълмчето през ноща не се виждат така че и с гем да си и рейндж пак лягаш , ма кво съм тръгнал да обенявам на некво пъпчиво WoW-джия. Я кажи колко и кой левел герой имаш малко поне да си дигнеш самочувствието :)
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 03, 2009 11:33 pm

Единственото пуберче си ти . Мама и тати не са те научили на добри маниери май?
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 04, 2009 12:09 am

Banana power 4e me nervi
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 04, 2009 12:56 pm

Защо, ще го банваш, защото няма маниери и не разбира от DotA ?!
Че тогава всички да са баннати от форума ;)

Просто го дай насам за 1:1 и да спре да мрънка.

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 05, 2009 12:55 pm

Kamukag3e написа:

Не ми се занимава със идиоти.. същата история като при Черкезов 3-4 дена безспирни спорове аджеба дали на левиатан се прави лотарс... Не не.. такива ги махам (бтв баннах го за 1 седмица)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 05, 2009 2:48 pm

Trivium написа:
McMarto написа:
Да, прав си, някои герои са прекалено имба :) Магината няма равен. Нищо не може да го свали. Ни ганг, ни магии, а той си килва преспокойно. А оставен да се наяде (което не е особено трудно, тъй като се държи прекалено добре на линия) вече сваля всякакви видове герои. Виж, от вълчо наистина няма спасение. Единствената ти надежда е да чакаш улта му да свърши, иначе си долу. Откакто му направиха улта по четвърт минута обаче по-лесно се справям с него. Тайнито не ми е такъв проблем. Разора също, даже си е много слаб в начална игра. Паячето също си има контра, ходи с джем и с някой съотборник и винаги ще го килвате. За Левиатана си прав - много е имбав, много дебел, много дмг може да вкара отрано (с въртене), на всичкото отгоре спира магии като Shadow strike, слийпа на Бейна и други такива, а като спре Doom е направо отвратително. Улта му обхваща прекалено голяма AoE според мен и също е имбавичък. Тъпия Бейн, и той е супер корав, преспокойно сваля наяден бийстмастър примерно, а когато си пусне Некроминиончетата става направо безсмъртен. Друга имба според мен е Хаос Найта. Не може един герой да е толкова бърз, да има блинк, да прави такъв огромен дмг (крит и улт), и на всичкото отгоре да има стън 2-4 секунди. На Войд втория скил е прекалено имбав според мен - как така ще го прокуска улт на Лина примерно - така е небалансирано. Ами Empower-a на Магнус? Та той го прави с повече дмг от всички ДД-та. На Yurnero улта е прекалено имба, за да е истина. Той го прави непобедим в битка 1в1. Най-големия кошмар за мен обаче е Clockwerk Goblin-a - супер имба в правилните ръце. Добре че всички, които съм виждал да играят с него вдигат ракети, вместо ког и накрая нищо не правят ;)
КОТЛ. Истински кошмар за всеки кастър. Тоя втория му скил е мнооооооого имбав, а има и безкрайна мана. Но пък е по-балансиран, защото улта му е скапан.

Аз отдавна не мисля така ;) Това е пост от 1 година.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Нед Апр 05, 2009 5:30 pm

beyOnd-BETA написа:
Kamukag3e написа:

Не ми се занимава със идиоти.. същата история като при Черкезов 3-4 дена безспирни спорове аджеба дали на левиатан се прави лотарс... Не не.. такива ги махам (бтв баннах го за 1 седмица)
Не съм казал,че се прави lothar's не си измисляй.Казвам,че не се прави dagger.Не съм пробвал с lothar's,за да твърдя става или не става.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 10, 2009 12:20 pm

Cherkezov написа:
beyOnd-BETA написа:
Kamukag3e написа:

Не съм казал,че се прави lothar's не си измисляй.Казвам,че не се прави dagger.Не съм пробвал с lothar's,за да твърдя става или не става.
Кой ти каза, че не се прави дагер?
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 10, 2009 3:20 pm

А така банвай шото форума е много пълен.И да дагер се взима на Тайд.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Пет Апр 10, 2009 6:29 pm

IVANotLUKOVIT написа:
Cherkezov написа:
beyOnd-BETA написа:
Kamukag3e написа:

Кой ти каза, че не се прави дагер?
А на теб кой ти каза,че се прави ? Видял си го от прочутите MYM,който се затискат сами с ward-овете си или от SK,който на 40-тата минутa имат по 2 брейсъра и не са ward whores.Продължавайте да се водите по акъла на други (особено ако са тъпи) и до никъде няма да я докарате.
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 11, 2009 10:57 am

Хахаха цепиш черкез, а бтв вече няма ск и мум дота отбори.
NicerQ
Новак

Брой мнения : 38
Registration date : 16.03.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 11, 2009 11:36 am

Тоя пич не знам как ги вади тея умопомръчително заключения. А за даггера, зависи от ситуацията :) Все пак улта е цял екран, друг е въпроса какви са героите им и дали ще ти позволят да го пуснеш без блинк.
IVANotLUKOVIT
Зарибен

Брой мнения : 202
Registration date : 04.04.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 11, 2009 2:45 pm

Cherkezov написа:

А на теб кой ти каза,че се прави ? Видял си го от прочутите MYM,който се затискат сами с ward-овете си или от SK,който на 40-тата минутa имат по 2 брейсъра и не са ward whores.Продължавайте да се водите по акъла на други (особено ако са тъпи) и до никъде няма да я докарате.
И ти като камикадзе_ си по-добър и по-умен от тях? Защо не отидеш и ти да ги биеш тия дето са с по 2 брейсъра?
Бил ли си някой силен отбор? (от твойте любими - мъм,ск..)
Имаш ли успех на някой турнир който е повече от 2в2/3в3?
Спри да обиждаш хора който поне някой ги знае (нищо че са с по 2 брейсъра :lol: ) - когато ти си слаб и никой не те знае и няма да те знае
Ако се мислиш и ти за по-добър от тях казах: записваш се на някой онлайн турнир с жалкия си отбор(да жалък ще е като те чета какво пишеш) и да се надяваме да ги биеш (лесно ще е все пак са с по 2 брейсъра в 40-та минута :oops: )

@NicerQ ти си се насочил правилно жалко че винаги ще има такива като тоя дето няма да те разберат никога
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Съб Апр 11, 2009 9:51 pm

Интелигентността няма нищо общо,макар че съм сигурен,че съм по-напред от тях в това отношение (170 IQ).И нямам нищо против да отида да ги бия само дето не играят вече.Не съм бил силен отбор, тъй като играех сам доскоро.Сега сме 2ма само и в dota rooms 1 падаме веднъж на 20 игри,така че ако събера още 3ма толкова добри,бъди сигурен че ще ме видиш на турнир,който е повече от 2в2/3в3.Ти като си отчаян,че никога няма да им стигнеш нивото не значи,че никой друг няма да може.Така че жалкия отбор май е твоя.Ако си толкова навит викни си приятелките и да направим 10 игри,ако ни биете и 1 игра ще те позлатя.

Тwix-, сериозно, гледал съм такива техни риплеи,че ми се плаче.Цялата им сила е в сработеността,но като отделни умения са много много зле.И знам,че ги няма вече,просто съм им гледал доста риплеи в началото,за да се уча,но след наколко плачевни гледки се отказах.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Вашия най-голям кошмар от ДОТА   Today at 5:21 am

Вашия най-голям кошмар от ДОТА
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next