Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Мнението си за себе си

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 1:25 pm

тук моля всеки да запише искренно и истинско без бъзици подбробно обяснено мнение за самия себе си дали е силен или слаб среден..какво не му достига какво му е в минус кое според него трябва да се засили и какъв е големия проблем и два риплейа който показват проблема естествено сичко тва за дота :)

така аз съм първи!!
Според мен аз съм казано просто непостоянен играч мога да играя наистина като някой много добър играч но понякога мога да бъдя първия нууб зависи от отбора и настроението и това ме води към следващия проблем следващия проблем е че твърде ама твърде много разчитам на отбора си а в повечето случай той не чак толкова за мен и таак се получава кофти..другото е че не мога да лейн контрол мн добре добре си се развивам в линията но един ганк примерно в мид е достатъчен да даде експ и голд на др играч и вече да не мога да се държа при него и напускам линията...тъй като отбора и често не иска ганкне ..другото нещо което смятам да споделя е че не умея да зимам дабъл демидж незнам просто си казвам ще го зема ама ако се усера? и ми стаа тъпо ако няя някой на близо я убивам руната естествено освен ако не съм в голяма битка тогава я зимам обикновено винаги мам ботилка така че служи за хеал поняккога обаче имам страшен лук скилл или лук незнам но един риплей ще го докаже лично като го гледах си казахче съм мапхакер но понякога имам някфо усещане..незнам докато понякога имам лук та се късам..просто толкова шибан лук понякога имам че не знам хД..горе долу тва е главния проблем е че мн се съпбразявам за съотборниците а те не за мен и се получава разминаване неска примерно колко пъти спасих вайпер нито едно тенкс после имаше шанс да ме спаси но не поиска реши да не рискува пък и кво некфо шибано пуджи дето и без тва е нууб не ме спасявал и ведъж та да го спася haah говореха действията му..
ето един жесток риплей с пудж- http://www.dota-allstars.com/replay/62405/index.html гордея се с него хД просто знам че играх вс нуубс наистина ама пак хооковете не зависят от играчите(енемито) а от самия който го играе! гледайте само мене щото мое да изпуснете кука бтв мега нуубс бяха ама куките са жестоки.но съм имал и игри 0-11 хД а тая тука и мн други са жестоки
Върнете се в началото Go down
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 2:32 pm

не зависят от играчите my ass

а по темата- голям съм козоебец на дота :lol: по късно ще пусна некви реплеи от ДЛ дето ми се намират
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 5:24 pm

Не съм от най-добрите, но имам доста опит у дотътъ и си се справям :P
И аз разчитам на отбора. Обичам да съм съпортър/дизармър. Добър съм и при Carry hero-тата, но много се страхувам да не ги осера и после да ми лепнат някой прякор от сорта на "noob yurnero" etc... :lol:
Руните и аз предпочитам друг да ги зема че ме е страх да не са усера, но ако имам колба си я вземам квато и да е...
Много съм дефанзивен. В една игра 50%+ от написаното ми е "b" :lol: Ето например играх с един авер 1в1 sh с мирана. Не му докоснах 1ва кула, а той ми беше бутнал на 1/2 втората кула shock Но бях съобразителен и като си сабрах предметите, за които той очевидно не се беше сетил му бутнах двете кули на веднъж и след това ме дискънектна щото BTK ROX cheers
Съдя за играчите по предметите, което не е много добре, но примерно кат вида Пугна или Лич с Power Treads на аджилити ми стаа ясно no
За Lane Control-a ко да кажа... опитвам се да правя най-доброто и понякога успявам.
Умея да се сработвам добре само с един човек. Загубена игра 2в2 с него нямаме, ама той ся са зариби да си играй с паладина на WoW и изгуби форма crybitch Когато играя с други хора и съм на кеф се спуквам да пиша кога, по кой, какво точно да се прави, но понякога просто казвам "b" и ако не ме послушат следва " retards -.-' "
ето 1 реп със Shaker: http://www.dota-allstars.com/replay/62436/index.html играта става 4v4 от начало още, но има своите интересни моменти. Например как едно дърво скри един, който беше на малко, аз го залъгах че тръгвам към гората да го гоня и след тва заправих стъна си през дърветата и го убих 8)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 7:26 pm

Аз съм хипер нууб, не ми се смейте.
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 9:19 pm

BoRn2SPAM написа:
Аз съм хипер нууб, не ми се смейте.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

И ся ко ши ми напраш? :P
Sniperman
Форумен маниак

Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 9:38 pm

Еми ето моето мнение за мен :
Аз съм СТРАШНО добър за възраста си...
Пич съм...8)
Комп Маняк...
Ко да ти кажа бе брат, сичко е нормално
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 9:47 pm

Снайперман ме депресира и сега немога да напиша какво мисля за себе си ..

Edit:А иначе цъкам си дота доста добре , като имаш предвид че не играя от нас когато си поискам , повечето игри обичам да играя самичак смисал с герой като Спирит урса и пъдж да обикалям мапа и да килвам и не само с тях де , но ако има някаф кретен от моя тийм дет ги храни ми се проваля настроението и донякаде играта.. ;) в днешно време започвам да играя все повече и повече на ласт хит и денай което е добре ;) остава да си земем комп и да заиграем мощтно в било гг или европа :)
Edit: Ако някой рече аре тийм плей не отказвам :Д
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 10:09 pm

Еми да, много ми е гадно на мене (както и на теб) че нямам як комп за яки игри ;) Моят комп стаа само за форума и Скайп :D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 10:29 pm

Сега ме депресирахте :557:
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 10:59 pm

ето ако някай не га мързи да гледа :lol:
http://4storing.com/70k8u/a88707b4c09cf0d0900d8df694fb96b1.html
http://4storing.com/aso2l/b79b976c87c82e5b7dd13f8244dd8a69.html

единият е с огре, другия с бейн само това знам shock така де на лаптопа нямам Украфт и няма как да ги изгледам предварително
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Пон Сеп 15, 2008 11:11 pm

Нали по - нагоре казах че не мога да правя нищо освен някои ограничени сайтове и Дота форума, а и Скайп, друго не мога да правя :557: :557: :557: :557: :557: :557: :557: :557: Не мога и линк да отворя :lol:
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 2:05 pm

така кико дразниш ме дразниш ме ама така си е добре накарахте ме да го направя !!!! начи кико кво казваш страшно добър за възрастта си?? на 10-11 както казах играя дота от 2-3 години а сега съм на 13 години НЕ СЕ БЪЗИМАК ХД А СЪМ МН АМА МН ПО СИЛЕН ОТ ТЕБЕ АМА МНН ТАКА ЧЕ СТРАШНО СИЛЕН ИЗМИСЛИЦИ ПЪК И СЪМ УСТАНОВИЛ ЧЕ ДЕЦАТА НА ТВОЙТА ВЪЗРАСТ ОБИЧАТ ДЕ СЕ ИЗТЪКВАТ НА МН ГОЛЕМИ ДОБРИ ''ПИЧОВЕ'' И ПОДОБНИ ТАКА ЧЕ ЧОВЕК НЕ МЕ ДРАЗНИ ДОПЪЛНИТЕЛНОшото хич не си силен за възрастта си ама хич! аз тогава ираех дота на 10 години и бях как да ти кажа мн по добър от теб поне знаех горе долу нешо да ластхитвам и да денайвам пък имах малко задръжки не се праех на МНН СИЛЕН ПРОО възрастта няя значение аз съм вижия пример :))) е ся гадното е че съм непостоянен сами вижте с риплейа на пудж кви куки прая че бях вс нооб вс нообс бях ама са добри куките и без тва :)0
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 2:21 pm

За да спра Кико да се заяде ще ти кажа Фрезист, че ти направи темата. Няма да пиша мнение за себе си, защото според мен е по-добре другите да ме видят как играя няколко игри и тогава да кажат нещо за мен, вместо да ви кажа за какво про се мисля. Така че сега не се карайте, защото темата е за вашето мнение, не си се подигравайте.
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 3:19 pm

LQmmel-_-BETA написа:
така кико дразниш ме дразниш ме ама така си е добре накарахте ме да го направя !!!! начи кико кво казваш страшно добър за възрастта си?? на 10-11 както казах играя дота от 2-3 години а сега съм на 13 години НЕ СЕ БЪЗИМАК ХД А СЪМ МН АМА МН ПО СИЛЕН ОТ ТЕБЕ АМА МНН ТАКА ЧЕ СТРАШНО СИЛЕН ИЗМИСЛИЦИ ПЪК И СЪМ УСТАНОВИЛ ЧЕ ДЕЦАТА НА ТВОЙТА ВЪЗРАСТ ОБИЧАТ ДЕ СЕ ИЗТЪКВАТ НА МН ГОЛЕМИ ДОБРИ ''ПИЧОВЕ'' И ПОДОБНИ ТАКА ЧЕ ЧОВЕК НЕ МЕ ДРАЗНИ ДОПЪЛНИТЕЛНОшото хич не си силен за възрастта си ама хич! аз тогава ираех дота на 10 години и бях как да ти кажа мн по добър от теб поне знаех горе долу нешо да ластхитвам и да денайвам пък имах малко задръжки не се праех на МНН СИЛЕН ПРОО възрастта няя значение аз съм вижия пример :))) е ся гадното е че съм непостоянен сами вижте с риплейа на пудж кви куки прая че бях вс нооб вс нообс бях ама са добри куките и без тва :)0
Сега щете бия, пък като си бил на 10 няма да те бия :D :D :D :D WoW, Може да ми направи ФБ, ама тфа не означава че си ме победил !
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 8:51 pm

Аз сам си говоря.
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 9:40 pm

стига сте се джафкали по целия форум :!: :!: :!: играйте 2 от 3 и мирясваите
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 10:27 pm

кико не те знам колко играеш по принцип или за възраста ти но почти загубих надежда в тебе като не знаеше как се прави вангард :D
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Вто Сеп 16, 2008 10:43 pm

Кога не съм знаел ??
Поинт Боостер - 1100
Ринг оф Хеалт - 875
Стаут шиелд - 300
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Сря Сеп 24, 2008 9:00 pm

Sniperman написа:
Кога не съм знаел ??
Поинт Боостер - 1100
Ринг оф Хеалт - 875
Стаут шиелд - 300
от кога поинт бустера е 1100 и от кога за ванг му трябва ПБ?

колкото по темата други коментари освен "Аз на пътва минута вече съм <годлайк>" не видях като изкючим този на фрезист

Аз ли? Аз съм си Нопче.. когато направих форума знаех за ластхита само на теория ::: на последно време може да се каже че играя добре. Доста бързо се "развих :)" .
лочите ми страни са че някой път се лакомя много тъпо.. повечето пъти зимам фраг ама и аз умирам и в тези случаи обвинявам тийма че не са хелп което е нуубскои т1по. Рядко "лийввам" смао когато някой много много ме издразни и така..

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Сря Сеп 24, 2008 9:08 pm

Аз още взимам герой и противниковия отбор се отказва, защото няма шанс
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Съб Сеп 27, 2008 3:10 pm

То така се прави.
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Съб Сеп 27, 2008 8:20 pm

чоек ти си милиони пъти по слаб от мен пък и фб беше трагичен :/ най накрая те изтормозих кат се остаих на 100 хп ти си ме гониш стигнах до реката пуснах мечка рабид на себе си и фб и после викаш ГГ пък и се бяхме уговорили до фб щото арка ни чака6е пък ти си си нооб кво да ти казвам просто не знам ти ли си изклучение така са те възпитали ама имаш огромно самочувствие и гордост към себе си ама нямаш покритие(тефлоново)
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението си за себе си   Today at 12:58 am

Мнението си за себе си
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1