Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

КОЙ герой е най-голямата имба?

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 8:40 pm

За мен е Езалора. Такава имба няма. Днес играя с него... и на 3 минута правя ФБ (дабъл кил) на Рики и Войд. И продължавам да правя такива мизерии. Докато си пускам Illuminate-a Войда се катае в най-дълбоките места на горичките до кулата, а аз седя и се хиля. Лолз.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:09 pm

за мене са Treant, Moon, Axe и Omni. Може би Акс е най-голямата имба... В коридор срещу Езалор може да се справи като му скочи директно. Тогава крийпа почва да бие по него, а ако езалора е толкоз глупав да седи и да каства 1ва ше си умре... Даже и да я кастне тъй както е до него Акса може и да не го удари... Игран правилно Акса е най-добия в публичните игри ;)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:16 pm

Axe... е тоя герой 1в1 2в2 3в3 4в4 5в5 до 10-15 мин ОУЛНИ БЕЗ ПРОБЛЕМНО !!! след това ако го развиете правилно , става АДСКАТА МАШИНА.. доста слаб 1в1 примерно един спирит ако те фане в реката.. набас че няма да се врътнеш повече от 1-2 пъти.. но за тийм плей такф да се набута на 15 чоека... и кат се развърти .. Пудж ве! той е голяма имба! Урса... МИЙПО !!! :ДД спиритбрейкър също .. хммм .. Скелетон ..
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:20 pm

Езалор ще гърчи Акс отначало, това означава че Акс няма да се уяде, това означава че Езалор Win !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:21 pm

ОМФГ .. добре добре .. езалор бие акс ... к*р* ми пенко :lol:
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:24 pm

Pudge ЪъЪъ Fresh Meat написа:
ОМФГ .. добре добре .. езалор бие акс ... к*р* ми пенко :lol:
Помисли логично бе... Езалор е Рендж, не меле !!! Това означава много. Първото което означава е, че няма да го остави да се уяде... Всички знаем че ако двамата са уядени ще бие Акс - ЯСНО, НОРМАЛНО !!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:25 pm

Вапроса е дали Езалор ще успее да спре Акс да се уяде ? И ако не успее акс изкарва даггер набутва се между негови крийпс пуска 1-ва врутка се 3-4 пъти улт - гг
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:29 pm

Лесно е да го кажеш, човек който умее да играе с Езалор бие Акс задължително ама задължително !!! За 1в1 говорим
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:30 pm

Вапроса е дали Езалор ще успее да спре Акс да се уяде ? И ако не успее акс изкарва даггер набутва се между негови крийпс пуска 1-ва врутка се 3-4 пъти улт - гг
НАПЪЛНО ПРАВИЛНА

а относно най-голямата имба -The imba (luna)

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:31 pm

Admin написа:
НАПЪЛНО ПРАВИЛНА

а относно най-голямата имба -The imba (luna)
ОМГ - Mortred is imba Никой друг !!!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:34 pm

Акс ! :) героя гърти нищо че е малко ламе .. ама с 1 дагер става мн фън !! :)така аз гласувам :Д за най-голяма имба Акс :Д
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:35 pm

Акс ! :) героя гърти нищо че е малко ламе .. ама с 1 дагер става мн фън !! :)така аз гласувам :Д за най-голяма имба Акс :Д
Мортред цепи бе, нищо няма да му направи Акс, 2 крита - ДОЛO
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:41 pm

Sniperman написа:
Мортред цепи бе, нищо няма да му направи Акс, 2 крита - ДОЛO
Точно пък сам бил с ояден морт вс ояден акс .. и без помоща на моя тийм немога да го сваля сам , и знаеш ли що щото секи пък кат изпишеше 1200 в червено ми връщаше 400 дмг сигурно ебати 2-ата блейд мейла Evil or Very Mad
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:45 pm

Оф кфо да спориш, Мортред кърти така че...
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 9:46 pm

ОФ ми кво да спориш .. не цепи и толкоз .. с бътър сатаник и мкб едва му отлепях на тъпото копеле
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 10:04 pm

Мортред така уяден прави всички герои на нищо :
- Не й трябва атк. спд. а пък така може да го догони...
- Задължително...
- За малко армор и атк. спд.
- Абсолютно задължително, крит 2000, връща поне 500-1000
-...
- Тфа ти трябва ест... Значи може Вангард, БФ не ти трябва за 1в1, ми и още една рапира може, абе с тоя билд с картинките, няма как да не победите какъвто и да е Акс...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 10:23 pm

Само да уточня, че през БКБ не може да мине refleted dmg.
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Пон Сеп 15, 2008 11:03 pm

Поне не може да влезе през БКБ-то Culling Blade
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 2:15 pm

добре бе смешно ми е сичко това за мортред кажи ми там снайпермен ли беше просто ми кажи как мортред ще се развие кажи е тва мн ама мнннн ме дразни сички почвате да сравнявате геройте с сички итеми мортред няма най малък шанс вс акс тва е най голямата имба на света просто беее дееба относно езалора.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 2:17 pm

Знам бе човек. Затова казвам, че Езалор е имба... защото още в началото на играта започва невероятно, като продължава чак до късната игра. Докато Мортред е балансиран защото се развива доста трудно. Екс пък в края не прави почти нищо на стр герои. Докато с Езалор съм сигурен, че ще се справя и с Екс, и с Морт 2в1 на линия. Питам за имби, не за герои които къртят с избрани предмети на последен лвл.
iNzAnE
Новак

Брой мнения : 24
Registration date : 10.09.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 2:25 pm

phantom lancer ;)
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 2:54 pm

На Мортред му трябва предмети, а няма шанс да събере солидно пари срещу Фантом Лансер, Акс или Езалор, тъй че го пренебрегваме.
Езалор... каства си той топката 5 секунди за да направи макс демидж (500).
1. Първата на Акс ще му прекрати каста.
2. Крийпа започва да бие по този, който се опитва да удари приятелски герой. Демек докато "МЕГА ИМБАВИЯ" Езалор каства смешната си топка, Акса ще му направи 400+ демидж даже и без да пуска 1вата си.
3. Тези, които са близо до Езалор не поемат демидж от вълната.
4. На Езалора не му остава нищо да направи след като си използва вълната освен да бяга... тогава Акс може да го задържи за още 3 сек.
5. Ултимата на Езалор е наистина добър за пуш, но срещу Акс няма никакъв шанс.
6. Единственото защита на Езалор е Mana Leak, чрез който няма да позволи на Акса да си ползва улта. Но само със защита как ще спечели...

Лансер срещу Езалор е по-балансирано и зависи от това точно какви магии дигат играчита и какви премети си праят. Залагам на Лансъра, щото е Нинджа :P

Лансер срещу Акс - Акса ще е без мана, Лансера трудно ще събира илюзии. Общо зето развостойно, но Акса има пак голяма приимущество в началото ;)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 4:38 pm

Имам отговор на въпросът ви за KotL срещу Axe (това е той).

Sniperman - НЯМА кой да убие този Mortred, освен Luna с Lothar's, Refresher и Aghanim (не броя другите дмг предмети Butterfly/Boriza etc.)
Ще ти кажа и защо е така,
Mortred с посочените предмети на 25 ниво има точно 2449 кръв.
А Luna с ултимат и два Lucent Beam-a прави 1750 дмг, което се умножава по две и прави идеалното в случеят 3500 дмг.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 8:55 pm

БКБ?
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Вто Сеп 16, 2008 9:53 pm

oмг снаипер мен ти си като един мои фр в един герои има 6 слота за итеми а твоита фантазия е неограничена глеи са

според мен нито акс нито морт нито езалор са имби щото сички си имат техните недостатъци да кажем да мортред с уния итеми доста трудно 1в1 ще го бутнат ма глеи са въпроса не е там според тебе морта как се уяжда морта е един от героите които наи трудно се ояжда така че шанса да имаш и 2-3 три от тия итеми в про геим е малка а и да не говорим че секи нyкър мачка мортред поне до 8-11 лв също така морта има малко кръв в началото и не може да криипва секи един по хубав агилити реингж примерно не го уставя да пипа криипа ако може да цъка примерно тракс пушка е.т.с. не може да барне криипа шанса му е да влезе гора ма там вече зависи от героите а и едни лардове на спауновете на неутралите и 2-3 ганга и на мортреда развитието пада и от там кво праи...

колкото до акса тои е силен мн в еарли геим обаче ако знаеш как да играеш вс него се оправят нещата ако ти играе на хънгар си зимаш малко повечко рег и готоо ако щи играе на първа просто се пазиш повечко и няма кво да ти направи а да не говорим ако земеш нещо реиднж а пък ако е реинж със слоу още повече примерно тракс акса няма кво да му напраи като отначало събере бързо примерно за пръстен за рег и има запас от дърва контрира акс на пълно щото акса
няма как да го стигне за първа а ако играе на хънгар нищо не му праи и така тракса го точи точи и накрая трябва да бакне тои и така ако не го убива а и доколкото знам маи шиелда стоут редусва дмг от въртележката на акс и за тва ако акс играе на шиелдове играи и ти :D

а езалора верно че зима сичкия криип на 5-6 лв но пък за сметка на тва няма никва офензивна магия освен първа която трябва да я чакаш 5 сек и няма кои знае колко дмг на хит контрира се лесно пазиш се повечко просто докато качиш малко лв примерно с мн герои да кажем с левиатан,тракс,джъгар,луна някви с повече дмг или нукър чакаш 6-ти лв и го килл и така го убиваш постоянно и няма време да ти избива вълните с криип а ако ти играе на мана леак зимаш една колба от 600 пари зима ти маната от там си я пълниш причакваш го да се приближи и му се изсипваш с сички магии които имаш става и малка потионка де ма с нея мн експ губиш докато чакаш в гората да ти регне маната

а и като си с бкб и го пуснеш нали не ти деиства дмг ретърна

а и по темата според мене имби няма има по силни герои в определени етапи на играта ма няма имби е освен ако не вкарат моя шадоул хънтър в дотата тогава може и да има
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ герой е най-голямата имба?   Today at 3:11 am

КОЙ герой е най-голямата имба?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next