Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 5:17 pm

Ето го дългоочаквания реп: http://www.dota-allstars.com/replay/63243/index.html
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 6:02 pm

не е за мен много дългоочакван щото неможете с кико да губите... тоз replay моиш да го запишеш и качиш ама когат lifebreakera ва размаза( казвам вас щото си казвал ко да си зима кико) са преструаш че не си гледал и него сеивна...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 6:11 pm

Нямаше как да го сейвна, Кико излезе направо от играта. Освен това кога си играл с мен, че да кажеш, че не мога да губя? Освен това не можеш да кажеш нещо за "нас", защото не съм играл аз. По тая логика да използваш гайда на някой от форума също би бил подсказване и можеш да кажеш, че ти е помогнал.
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 6:35 pm

все пак си му подсказвал , кико е лефтнал щот неще пойче да се унжава сиг xD , и защо тогас неспоменаваш нищо за 2-та игра
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 6:49 pm

Първо - подсказах му само за предметите
И второ - това, за което говориш беше третата игра, втората беше Езалор (Кико) срещу Морф и тогава Лайфбрейкъра се отказа, когато Кико му взе ФБ на 3/2 lvl, под предлог, че Кико не е дал пауза, докато той е отивал да пикае, въпреки че когато той видя риплея се съгласи с Кико.
Третата признавам, че беше пълен обрат, в сравнение с първата. И все пак, да признаем, че всички очаквахме Кико да падне всички игри...
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 7:15 pm

лол ко да са отказва човека още не е пикнал герой и му се прихожда до WC и са връща гледа няя пауза и още не е пикнал пак ezalora е вече 3 lvl да ти са струва равностойно и чесно да се продалжава играта
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 7:57 pm

^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
лол ко да са отказва човека още не е пикнал герой и му се прихожда до WC и са връща гледа няя пауза и още не е пикнал пак ezalora е вече 3 lvl да ти са струва равностойно и чесно да се продалжава играта
Абе бях взел една вълна и той дойде бе, той дойде и взе 2 криипа от нея. Другото е, че той каза РМК, не аз ! Като той каза РМК, аз лефнах за да направя РМК не го слушай че аз съм лефтнал първи...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 9:02 pm

Тогава защо той не каза РМК още от началото? Защо го каза на четвъртата минута веднага след ФБ?
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 9:49 pm

BoRn2SPAM написа:
Тогава защо той не каза РМК още от началото? Защо го каза на четвъртата минута веднага след ФБ?
Това е един от неговите изтъркани номерца... И за втората... Ако искаше пауза да я беше дал ти !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:00 pm

Чакайте чакайте , играта с езалора ми стана кофти че не беше даул пауза но бях казал рмк преди да ми земе фб и той ми зе фб щото аз му се натиках иначе нямаше да ми земе , а реплея с скелтон показва нищо друго освен как НЕ ТРЯЯБВА ДА СЕ ИГРАЕ С СКЕЛЕТОН КИНГ :lol: :lol: :lol: Яд ме е единствено че не зех урса.. и че не зех дагер на скелетон .. дори и за лотар се сетих . но та на.. ХоТ !.. съкс.. ;) Кико чисто си ме би тая игра.. можеби ако беше тръгнал на скади както той искаше можеше аз да го бия или той даме бие но след повече игра.. така че не виждам зако се карате? гледайте репа и не правете грешките които правех аз!
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:04 pm

Gopeto написа:
Чакайте чакайте , играта с езалора ми стана кофти че не беше даул пауза но бях казал рмк преди да ми земе фб и той ми зе фб щото аз му се натиках иначе нямаше да ми земе , а реплея с скелтон показва нищо друго освен как НЕ ТРЯЯБВА ДА СЕ ИГРАЕ С СКЕЛЕТОН КИНГ :lol: :lol: :lol: Яд ме е единствено че не зех урса.. и че не зех дагер на скелетон .. дори и за лотар се сетих . но та на.. ХоТ !.. съкс.. ;) Кико чисто си ме би тая игра.. можеби ако беше тръгнал на скади както той искаше можеше аз да го бия или той даме бие но след повече игра.. така че не виждам зако се карате? гледайте репа и не правете грешките които правех аз!
С лотар можех да взема уардове с дагер - НЕ... И със Скади да бях пак щях да те бия..
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:09 pm

Аз затва не зех дагер.. ако бях урса и бях зел даггер тогава щях да те бия на 100% сам сигурен :) важното е че не зех урса и не те бих lol!
ПС:Бай да уей ника ти така написан няма грам смисал :П тоя път ти си с тапия ник :lol: lol!
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:18 pm

Е как да го напиша ника ?? Че да прозвуци Роден за Дота ?? И то в Дотата се мисли тфа че не си взел Урса не е ничий проблем освен твой .
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:20 pm

BoRn2DOTA написа:
Е как да го напиша ника ?? Че да прозвуци Роден за Дота ?? И то в Дотата се мисли тфа че не си взел Урса не е ничий проблем освен твой .
Аа роден за дота.. пфф аз си го преведох дота.. и затва не схванах ;Д
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:21 pm

Gopeto написа:
BoRn2DOTA написа:
Ще ми отговориш ли на въпроса ?
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:23 pm

BoRn2DOTA написа:
Gopeto написа:
BoRn2DOTA написа:
Ще ми отговориш ли на въпроса ?
Я го задай пак:>
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:23 pm

Как да го напиша за да звучи като (Роден за Дота) ??
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:24 pm

Иба ли го .. остай го така кат искаш , чей влене морти той знае английски :lol:
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:27 pm

Айде кажи де пък не ми пука за Мортито.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:27 pm

Ми незнам и аз .. май .. може и да се сетя по късно ама ся не :scratch:
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:29 pm

Утре искам да си ми намислил ник :D Ама сериозно ти говоря !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:30 pm

BoRn2DOTA написа:
Утре искам да си ми намислил ник :D Ама сериозно ти говоря !
ПравяРадиансЗаГъзария - ето един ник :lol: :lol:
Sniperman
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:32 pm

Казах утре и искам як ник !
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:33 pm

:#:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 10:38 pm

BoRn4DOTA значи роден за дота.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Today at 5:24 am

Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next