Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Sniperman
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 11:09 pm

ЕВАЛА някой да се сети за ник който ми подхожда :lol:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Съб Сеп 20, 2008 11:22 pm

indeed lol!
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Нед Сеп 21, 2008 12:14 am

BoRn4DOTA написа:
ЕВАЛА някой да се сети за ник който ми подхожда :lol:

хаххаха подхождал ти ако е така аз съм камила из египет (ааа ма аз съм си у нас ясно явно грешиш )
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Нед Сеп 21, 2008 5:33 am

BoRn2SPAM написа:
BoRn4DOTA значи роден за дота.

Born to DotA е роден, за да играе DotA
http://www.warstomp.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 4:34 pm

Кво става е не ви виждам мненията , виждам че сте постанли а не виждам нищо написано .. :554:
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 5:05 pm

сайта нещо вчера вечерта, неска сутринта и след обяд го нямаше сиг са е бъгнал и мненията от вчера са тъи
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 6:04 pm

И 2мата са слаби и се чудят със какви номерца да изиграят другия.Във игра със 2ма що годе добри играчи нямаше да има толкова спорове обрати простотии.Лайфбрейкър му се пикало,Кико пък лефтнал и неможели да запишат репа.2мата братя пускат репа само където кико печели,На кико му подсказват предметите,Не дават пауза като са се разбрали ? Кви са тея простотии ??
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 6:17 pm

beyOnd-BETA написа:
И 2мата са слаби и се чудят със какви номерца да изиграят другия.Във игра със 2ма що годе добри играчи нямаше да има толкова спорове обрати простотии.Лайфбрейкър му се пикало,Кико пък лефтнал и неможели да запишат репа.2мата братя пускат репа само където кико печели,На кико му подсказват предметите,Не дават пауза като са се разбрали ? Кви са тея простотии ??
Простотий ще , няма нужда да наливаш масло в огъня Evil or Very Mad
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 6:19 pm

"Има само две безкрайни неща, вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен"
http://www.warstomp.com
Sniperman
Форумен маниак

Registration date : 30.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 7:57 pm

beyOnd-BETA написа:
Бейонд брат ми ми подсказа само за Дезото и Блейд Мейла.
Arcanum
Форумен маниак

Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Пон Сеп 22, 2008 8:51 pm

и двамата сте верно зле :lol: , а аз не виждам лошо като му е подсказвал брат му, смисъл не може от 10 годишен да очакваш нещо повече от заучени итем и скилл билдове. аз примерно започнах да играя прилично на 16, след като изоставих хофф и се преместих в дота лигата, а сега като почнах във ВИП игрите 8) мога страшно много да се развия, защото нивото е уникално и като отделни играчи и като тиимплеи :!: :arrow:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker   Today at 9:18 pm

Sniperman (or kikopk) > Lifebreaker
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2