Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Писмо към софтуерна компания...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Писмо към софтуерна компания...   Пон Сеп 29, 2008 9:33 pm

Уважаема Софтуерна компания,

Преди около година смених продукта ГАДЖЕ 7.0 с продукта СЪПРУГА 1.0, която произведе без мое знание веднага продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска. Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се намесва когато отварям който и да е друг продукт, като го блокира. Така че продукти като БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ 10.3, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ 5.0 повече не функционират. Понякога се появява вирус ТЪЩА 1.0, който разбива цялата система. Даже и натискането CTRL ALT DEL не става!! Още по-тежко е, че не успявам вече да отворя продукта НЕДЕЛЯ_СЕКС_НОЩЕМ 3.0.1, защото изглежда, че файлове като СЕКС_СЪБОТА_СУТРИН.ЕХЕ са повредени. Бих искал да мога да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0 или пък някоя по-нова версия, но ми се струва твърде сложно и не бих искал да рискувам много, също и защото ДЕТЕ 1.0 ми харесва много.

ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ

Уважаеми Клиент,

Вашият проблем е често срещан сред потребителите. Но ръководството за употреба предупреждаваше (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ Х.0 към СЪПРУГА 1.0 носи рискове: СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение както ГАДЖЕ Х.0, а е Завършена Оперативна Система, направена за контрол на всички останали продукти. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ Х.0. Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който носи проблеми за съвместимостта с почти всички системи (това е установено!). Така че да го деинсталирате означава също и деинсталация на СЪПРУГА 1.0 (който между другото е роден от ТЪЩА 1.0). Винаги е по-добре да се изчака ТЪЩА 1.0 да се деинсталира от само себе си автоматично. Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са огромни: ако случайно в този момент се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата ще откачи, създавайки вируса ИЗДРЪЖКА_ДЕТЕ.ЕХЕ и СИГУРНО_УНИЩОЖЕНИЕ.ЕХЕ. Ако се стигнете до този момент и инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0 повече не опитвайте да минете на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат по-големи. Горещо препоръчваме ЕРГЕН 2.0 и всички версии на ГАДЖЕТА Х.0. Ако не сте го направили ТРЯБВА ДА БЪДЕТЕ ГОТОВИ всеки момент да отворите продукта ИЗВИНЕНИЯ.ЕХЕ в комбинация с ЦВЕТЯ.ЕХЕ. Съветваме Ви да закупите пакета БИЖУТА с всички негови най-скъпи версии, пакетът НОВИ_ДРЕХИ, но само последните версии и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ, защото помагат за по-доброто функциониране на СЪПРУГА 1.0. При всяка намеса на СЪПРУГА 1.0 веднага да се отварят ДА_СКЪПА.ЕХЕ и ИМАШ_ПРАВО_СКЪПА.ЕХЕ. Да се внимава с евентуално отваряне на РУСАТА_СЕКРЕТАРКА_С_МИНИПОЛАТА_НЕ_ОТГОВАРЯ_НА_ТЕЛЕФОНА, защото са несъвместими със СЪПРУГА 1.0 и могат да причинят необратими щети. Прилагането на СЕКС_СЪБОТА_СУТРИН Х.0 започва само заедно с ДИАМАНТИ Х.0 всеки път с нова версия.

Благодарим Ви, че избрахте нашия продукт.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Пон Сеп 29, 2008 9:41 pm

Смейте са да не го повтори :lol: :joker: :cherry: :K{ou: :haxa: :1:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Пон Сеп 29, 2008 9:42 pm

-Спира ми нета и пинга навсякаде през около 10-15 мин. Давам enable/disable и всичко си трагва или давам repair мрежата. Смених лан карта - не се оправи, смених windows, пак не се оправи, 2 седмици не го правеше и пак почна. Идеи??
-Говори със интернет доставчика и му обясни обстойно проблема. Ако не стане има друга възможност- да смениш интернет доставчика. Но това е ако си сигурен че проблема не е във теб.
-Аз съм интернет доставчика и това става само в нас и само на моето ПЦ, при всеки мой клиент няма проблеми
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Пон Сеп 29, 2008 11:47 pm

Gopeto написа:
Тоз израз мислех че от форума само аз го знам, или си го чул от мене :D , ама тва е доста яко бр
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Вто Сеп 30, 2008 3:47 am

^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
Gopeto написа:
Тоз израз мислех че от форума само аз го знам, или си го чул от мене :D , ама тва е доста яко бр

на баба златка шуренайката. събудете се тея лафове са от преди да се родим повечето . на мен лично баща ми ми го каза като бях 3-4 клас :lol:
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Вто Сеп 30, 2008 5:09 pm

Марто другия път напиши нещо по малко , че ме домързя да го прочета първото :cherry:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Вто Сеп 30, 2008 5:25 pm

Това да не ти е концерт по желание :lol:
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Вто Сеп 30, 2008 7:31 pm

BoRn2SPAM написа:
Това да не ти е концерт по желание :lol:

ами да :confused:
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Съб Окт 04, 2008 2:10 am

рлззззз мн ме изкефи
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Съб Окт 04, 2008 11:30 pm

BoRn2SPAM написа:
-Спира ми нета и пинга навсякаде през около 10-15 мин. Давам enable/disable и всичко си трагва или давам repair мрежата. Смених лан карта - не се оправи, смених windows, пак не се оправи, 2 седмици не го правеше и пак почна. Идеи??
-Говори със интернет доставчика и му обясни обстойно проблема. Ако не стане има друга възможност- да смениш интернет доставчика. Но това е ако си сигурен че проблема не е във теб.
-Аз съм интернет доставчика и това става само в нас и само на моето ПЦ, при всеки мой клиент няма проблеми

suicide solves lol! Абе ти на бтк ли си?? Че аз съм и имах същия проблем, но поразбърпах малко кабелите и са оправи 8)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Нед Окт 05, 2008 11:26 am

:lol: :lol: Ех най-накрая го прочетох :lol: :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Писмо към софтуерна компания...   Нед Окт 05, 2008 3:01 pm

Е? Кажи хареса ли ти? :lol: