Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Windrunner Guide ???

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Окт 13, 2008 8:18 pm

Лошото е, че с буризата дори с намалението бонус дмг излиза 150+ :lol:
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Окт 13, 2008 8:35 pm

Никога, ама в много теми при това, не смятате че от 'criticle' само половината е бонусът.
Вие смятате, че 300 дмг е много ... не е, това е само +150 допълнителен дмг.
Защото вашият дмг е основният (или половината от изписаното), докато едно MKB, би вкарало вашият (150) и още 100 (което е само с 50 под критикъла).
Точно за това всеки предмет му се смята цената и кога и защо е полезен.

Ето това показва, че MKB е в пъти по-добър от Boriza (особено за посоченият герой).

Искам да допълня, че колкото и да ви изглежда, този герой НЕ е carry, нито пък добър дмг-дилър.
Той прави пари и убийства най-вече с много мана, допълнително чрез stun, polymorph ще имате богат арсенал с disable, ще може да вкарате повече дмг, отколкото при някакъв дмг от предмет към атаката ви.

Ползите от едно Guinsoo винаги са повече, отколкото от чист дмг, за всеки герой с магий взимащи много кръв.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Окт 13, 2008 8:39 pm

Взел съм в предвид това, но с качването на нива и ояждане бонус дмг става все повече и повече... Въпреки, че и аз съм съгласен за МКБ-то, а и шанса за министън е в пъти по-голям. Обаче ми е чудно как ще прави пари с точно 1 нюк, който даже му се намаля дмг ако бие повече хора?
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Окт 20, 2008 12:17 am

Аз я играх само веднъж тази новата мацка справих се прилично по мое мнение сглобих и гуинзо ( hex ) мкб и Бот за времето което успях в играта преди да свърши ... прилично се държи с тези итеми ... моето лично мнение рюе че улта и е безполезен в ранните етапи на играта и можеби е наи добре да се дигне на 14-15-16 лвл а преди това да макснеме другите магии и да качиме някои друг полезен бонус :) ( лично мое мнение )
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Окт 20, 2008 3:22 pm

slav_17 написа:
Аз я играх само веднъж тази новата мацка справих се прилично по мое мнение сглобих и гуинзо ( hex ) мкб и Бот за времето което успях в играта преди да свърши ... прилично се държи с тези итеми ... моето лично мнение рюе че улта и е безполезен в ранните етапи на играта и можеби е наи добре да се дигне на 14-15-16 лвл а преди това да макснеме другите магии и да качиме някои друг полезен бонус :) ( лично мое мнение )
прав си но ако поотначало имаш 2 джавелина или което е МАЛКО вероятно МКБ може и на 11, 12 лвл да се дигнат

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Сря Окт 22, 2008 2:53 pm

omfg всеки нормален човек знае че се прави ГУИНСУУ ОМФГ не че нещо ама камикад3ето поне тоя път е мн прав играх с добри играчи кат наиксчо и дик и те напраиха гуинсоо..
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Сря Окт 22, 2008 5:24 pm

Admin написа:
slav_17 написа:
прав си но ако поотначало имаш 2 джавелина или което е МАЛКО вероятно МКБ може и на 11, 12 лвл да се дигнат

Попринцип всичко в дота може да се каже че е константа (която аз не твардя че разбирам перфектно) ,но всичко зависи от определената игра и написах че мнението си е лично мое и че така сам решил аз .
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 10, 2008 9:45 pm

Днес цъках с него и съм много впечатлен :) много много хубав герой, който с приличен играч може да направи твърде много. Втората магия е много хубава, с бърз анимейшън, така че не е трудно да нацелваш с нея. Първата не е схванах изцяло, но пък и играта не беше толкова продължителна. Третата е уникална :!: :!: на 4ти лвл 30% слоу в 300 реиндж. отделно от това твоят собствен МС става 518 с обикновен ботуш. Ултимеита не съм го ползвал, но както казах играта не беше много дълга и нямах възможност да натрупам геар за него. Фарми се сравнително лесно. Стрелата е спам магия, но въпреки това не е лошо още в началото да се запасите- или със соби маск или с кларити. Днес направих хекс, но итеми с прок не са лоша идея. гледайки улта наум ми идва владмир, но имам дълбоки лични съмнения :lol: shock , за това ще го пробвам и отнови ще напиша.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 10, 2008 10:45 pm

Първата стънва за много време, ако противника ти е много близо до дърво.
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 10, 2008 11:57 pm

BoRn2SPAM написа:
Първата стънва за много време, ако противника ти е много близо до дърво.

или unit :)
DRUG573R
Новак

Брой мнения : 4
Registration date : 08.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пет Окт 08, 2010 11:22 pm

OMG ..... Как че е тъп тоя герой е ..
Аз му права понякога линкен 1вии итем и после пт Хекс по някое врвме и Мкб може.
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Съб Окт 09, 2010 9:38 am

мен winda ми е от любимите герои поради няколко причини
1:Наистина забавен геймплей.
2:Има имбава анимация.
3:Доста е полезен ако се играе като хората.
Аз обикновенно тръгвам на коко + 4 бранча + 6 тангота мид примерно в нуб гейм ако не някаде на линия та готиното на уинда е,че има неистов харас в началото и мн добър ласт хит + deny качвам магиите ; 2,1,2,3,2,1,2,1,1,4... после събирам сфера и натам зависи как ще се играе ако е съпорт зимам хекс ако е нещо от сорта на керри зимам мджолнир макар че аз рядко го играя като керри
ПС: след основните предмети дагер е мн забавно
ПС2: оо Гошка ти си почнал да пишеш ли е :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 01, 2010 4:54 pm

Гледам, че вече доста често, да не кажа винаги, Aleria е бан/пик. И наистина, тя има супер контрол над линията, изключително добро умение за фарм, тормоз, убийство(и имба госу килове във фога). Също така разполага с много дълъг стън, който може да хване 2 опонента с правилно насочване. 100% evasion + 50% ms bonus за 5 секунди в едно умение (+ слоу за близки опоненти) пък е върховната гавра. Въобще не споменаваме и добрия damage, имбавия BAT (за сведение само Magina я превъзхожда в това отношение) и перфектната анимация. Може да се противопоставя на двойна, дори тройна линия и пак да успява да фарми. Какво мислите за героя като competitive pick?
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 01, 2010 6:13 pm

Първото ти изречение изключва последното.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 01, 2010 8:50 pm

Прав си, мненията на останалите в тоя форум нямат значение xD
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Ное 01, 2010 9:24 pm

извинявай, но когато видя бан/пик и си помислям за competitive. my bad
s7eal7h
Редовен

Брой мнения : 143
Registration date : 14.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Вто Ное 02, 2010 12:32 pm

Mjolnir е добър предмет за рънера.Той е уникален герой и може да се играе по всякакъв начин.Изключително съм очарован от него и ми е една от любимките :)
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Вто Ное 02, 2010 2:45 pm

всъщност Mjolnir е относително безперспективен спрямо Maelstrom, тъй като основното което ти дава е скорост на атаката която имаш в изобилие от Focus Fire(чиито cooldown слеза на 15 секунди с Aghanim).
Примерен core: PB, Urn, Stick, PBooster, Maelstrom, Aghanim
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Вто Ное 02, 2010 3:39 pm

Аз пък предпочитам core: PT, Stick/Wand, в зависимост от играта - Guinsoo/Linken/Orchid -> Maelstorm
Cannibal
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Вто Ное 02, 2010 3:49 pm

Просто ако ще правиш Malestrom трябва да е с Aghanim(в противен случай има далеч по-добри инвестиции). С други билдове иначе е пълно
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Вто Ное 02, 2010 7:39 pm

Еми WR е бан/пик от половин година, основната причина за това е че е почти непобедин в линия 1в1. В момента 90% от игрите са с пик 1/1/3 и wr е може би най-добрата опция за странично соло. Тъй като когато пикваш герой за някоя линия различна от среда, трябва да имаш едно на ум, че може да се падне срещу 3-ма противници. Основните герои които карат срещу 3-ма опоненти са:
WR/WL/Necro/Puck/Enigma/Potm/QOP/DS
Ако ръннъра се падне срещу някой от горните герои, той доминира линията (може би само WL и Enigma имат реален шанс) поради силния си ласт хит + спам магията и невероятния начален дмж, може често да видите WR 65/20 cs --- Puck 20/3 cs на 10 минута.

Основните предмети към които се стреми рънъра са:
Meka, Orchid - това е азиатски билд събира се лесно и има максимална полезност за отбора
Lothar, Linken - това е масовия агресивен билд, лотар събран около 12-15 минути позволява възможност за соло убийства на low hp герои, а и lothar, windrun, linken са 3 защитни умения които те правят почти не гангваем
Guinsoo - също доста предпочитан предмет винаги можеш да го направиш без да сгрешиш

Това са основните предмети към който се стреми героя, естествено те се правят в различна комбинация и не се взимат всички, а когато играта стигне късна етап и имате нужда от дмж предмет MKB е вашия предмет :)
Anto
Новак

Брой мнения : 6
Registration date : 09.01.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Нед Яну 09, 2011 4:27 pm

Аз правя PB,BASHER,MAELSTORM(по късно мога да го вдигна)S&Y(за да си закърпя HP)
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пон Яну 10, 2011 6:43 pm

1ви пост, слаб билд и два орба.
Мисля че си много много слаб.

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Сря Яну 12, 2011 6:51 pm

Киро как садва новите ^_^
Dead_Support
Новак

Брой мнения : 56
Registration date : 04.02.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Пет Фев 04, 2011 10:06 pm

Във момента го играя така : Phase boots / Deso/Dominator -Satanic / Hex / Assault / Bloodstone / Aganim
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Windrunner Guide ???   Today at 3:24 pm

Windrunner Guide ???
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next