Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Ное 09, 2008 6:22 pm

Стар Скрийм... ми нищо не знам за него.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Ное 09, 2008 6:25 pm

и аз нз мн за него, даваите следващия lol! базик е , знам че гокефи наруто :)
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Чет Ное 13, 2008 11:26 pm

ами за стар скриим нищо не знам освен че не се заяжда а за скилла му на дота ептен нищо аз на никои не знам освен на наит елф и малко на беЪонд когато играхме една игра в европа и тои беше с сторм и тогава мн не разбрах как играе щото аз в моя теам играх с двама дето играт по веднъж месечно фр-та други двама дето горе долу играеха и един хускар им изнесе играта на тях беЪонд ходеше и сабираше покраи хускара :D
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Чет Ное 13, 2008 11:54 pm

ами аз как играя :? xD
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Чет Ное 13, 2008 11:55 pm

зле :D
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 14, 2008 12:03 am

пропусна кавичките xD
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 14, 2008 12:07 am

хаха базик е не играеш зле ма последния път не можах мн ти вида скилла щото ги отказах прекалено бързо с оня сеекер :P
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 14, 2008 7:12 pm

KIKO - Има си време за всичко, неговото време за ДотА Гозю не е дошло, макар че му се иска
Born2Spam - От малкото хора, които всъщност четат и разбират това, което аз и Kamukag3e пишем.
Akam_v_Usti4ka - Не се сещам кой е :/
Gopeto - Има хляб в него
StarScream - Зле е, ама ке го прежалим
http://www.warstomp.com
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 14, 2008 11:30 pm

Kamukag3e - Знаем се с него от известно време, свестен, ама нещо вкуса му в музиката не ми допада. На DotA малко нубле, но ще се научи
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 14, 2008 11:37 pm

за камикадзето не знам нищо почти но чувам че е доста добър играч и ми изглежда свестен тип
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 15, 2008 12:02 am

Камикадзето... сигурно над половината смислени и обосновани мнения във форума са негови. Струва ми се добър, но не съм играл с него.. и няма и да играя, щото сигурно пак ше се налага после да сменям клавиатура :lol:
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 15, 2008 12:04 am

ами и аз мисля че е мн добър играч ''усеща'' играта голям пич и се разбира по мненията му и по самия него (Wentworth Miller xD) без него щяхме тука да си останем пустиняци xD киборга също мн знае ма мн рядко зе да влиза..
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 15, 2008 12:05 am

още не е наред киборга
пс: а колкото до киборга знае ма е малко така "келещ" :D
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 15, 2008 9:18 am

а btw да знаете че аз ги сменям щото бейонд е мн аут от форума но не пиша зарад флекстайпа ААРГГХ старсцреам металче е и наруто фенче нит го знам нито сам играл с него а камикад3е-GOD lol! ми не провъзнясате го като бог но и той си играе доста доста добре а и свестен пич
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Ное 21, 2008 7:42 pm

frezist prodyljavai da gi smenq6 redovno 6toto az sam aut zarad kompa... ina4e za kamikadzeto ko da kaja osven hubavi ne6ta... slab si e 4oeka na dota ama pone si go priznava :D
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 29, 2008 9:54 am

админа не е лош, пич е xD ама мисля че няма почти никакво време или просто нему се занимава със нас (хората от форума), доли е пич имаме почти еднакав вкус и така xD ест за мене оставям вии да ме оцените xD
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Ное 29, 2008 1:35 pm

Admin - баси ретарда

NiGhT_eLf - и той малко ретард си пада, ама... абе прави, това дето му кажа, значи не е "баси ретарда" за сега

Doli - Малко инфантилно се държи за 22 годишен, но е свестен тип
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Ное 30, 2008 8:32 pm

админ-верно е ретард :Д не админа ме кефи мдам..запомнил съм го стефан пред компа яде баничка в едната ръка у хофа :Д иначе ддз колко е силен
найт елф-много свестен тенис на маса пич :Д ама найта е добре той чатихме си отдавна често тоя е имба про lol!
доли-мн странен човек lol!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пон Дек 01, 2008 6:17 pm

Прай ги и двамата админи да е по весело :lol:
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пон Дек 01, 2008 8:09 pm

Найта слуша ЛП :king:
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 02, 2008 11:28 am

начи нови хора са

реактив-де да го знам къв преди беше нууб ама ся е дръпнал доста много и е добър но се държи лошо във форума
тъндър-добър е ама е някъф негативен..и отрицателен lol!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 02, 2008 4:20 pm

Тъндъра добре играее, ма нъ мъ кефи.
Реактива не го знам колко може, ма и той нъ мъ кефи :/
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 02, 2008 6:01 pm

Reactive не го знам, Thunderseeker бива
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 02, 2008 7:17 pm

Скоро някакъв тип в гарен, след като беше брутално смачкан, ме плашеше с React1ve- и се смееше, че съм правил Vladmir's (chen) ... ника му беше ZooM или нещо такова :)

А иначе Reactive е готин и ме кефи, дори не играе зле :D,
а thunder има вкус за анимета, пича има вкус и за музика, освен това ми е земляк :)
няма как да не ме радва.
Само треа се свърже с мен да ме черпи на Drums един чай ;)

Последната промяна е направена от Kamukag3e на Сря Дек 03, 2008 10:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 02, 2008 10:00 pm

ми тъндъра лошо се държи ма нз как играе xD , реактива обратното хах туа са държи добре пък кат играхме 1 път беше сериозен и със лошо отношение към мене xD , камикадзе а за мене, доли и админа що некажеш нещо :(
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Today at 1:09 pm

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next