Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Сря Дек 03, 2008 8:54 pm

тъндъра е фен :D и е един от малкото хора, които НЕ спамят в тоя форум :!:
Върнете се в началото Go down
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Дек 05, 2008 12:18 am

ае гледам аз нови мнения във форума и са гледам аз във заглавието на тема :Д
кво пак злословите бе простосмъртни :P

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Дек 05, 2008 2:59 pm

Thunder-a ..
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 06, 2008 11:51 pm

тъндур нямам обосновано мнение за него щото тои доста...доста рядко влиза ма доколкото съм чел разни пич изглежда а реактив не знам колко играе ма мн такъв странен, квото не му харесва е "тъпо" то така не става :D
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Дек 07, 2008 2:36 am

аз сам мега тъп affraid
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Дек 07, 2008 10:19 am

Кажи нещо ново afro
http://www.spamFORlife.com
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Дек 07, 2008 3:19 pm

React1ve- написа:
аз сам мега тъп affraid

и ти като мен имаш самочувствие :lol:
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 5:24 pm

BeyOnd-кво да кажа свестен е човека преди яко чатехме беше яко ама ''уж съм му краднал гайдоветв и ме намрази'' от тогава изобщо не ми харесва щото се държи позатворен и нагло
арканум- НО КОМЕНТ lol!
морти-незнам как играя горе долу добри мнения но се държи леко заядливо но кат цяло ме кефи :elephant:

пс: арканум супер яко ме кефи ЛОЛ мога да коментирам поеми за него :K{ou:
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 6:18 pm

можеш да ми гледаш replays lol
http://www.warstomp.com
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 6:36 pm

beyond свестен е lol! Arcanum нз нищо за него ма забавен е xD Morti... критик и остроумник хх
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 8:37 pm

bey0nd се прави на върл враг на спама, но The Spam side of the Force is invincible
Арканум е пич.
Морти е най-арогантното говедо, което съм виждал.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 9:14 pm

BoRn2SPAM написа:
Морти е най-арогантното говедо, което съм виждал.

Ще го приема за комплимент

Иначе Арканум е свестен, а bey0nd дразни на моменти
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 9:52 pm

vseob6to mnenie e 4e arcanum rulira sry za latinica btw az sam posleden za desert lol!
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 11:07 pm

bey0nd:
Странен, не играе зле, взима си бележки, но чак след като десет човека му кажат, че е така.
В личен план е пекан и малко отнесен (да не говорим че играе WoW).

arcanum:
Само като чета постовете му, разбирам че мисли, пробва и не говори глупости като цяло. Общо зето готин тип :)
Гледа да не спами ... (само незнам що не му харесват шегите, мен си ме кефят).

Cyborg Pirate Ninja Jesus (aka Mortician):
1-во Той играе много добре.
2-ро Не е глупак.
3-то Незнам защо, но се заяжда със по-слабите от него, сигурно е на основа 'слаба нервна система'. Което не е добре според мен.

Трябва да прави като мен, когато един човек не разбира от една дума, да му обеснява като на олигофрен, дума по-дума и да аргументира всяко нещо с по два факта :D

McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 13, 2008 11:38 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Ще го приема за комплимент
То си беше комплимент
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Дек 14, 2008 12:51 am

Kamukag3e написа:
Cyborg Pirate Ninja Jesus (aka Mortician):
3-то Незнам защо, но се заяжда със по-слабите от него, сигурно е на основа 'слаба нервна система'. Което не е добре според мен.

Не е до слаби нерви, а до липсва на интерес да обяснявам на загубеняци :/
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Нед Дек 14, 2008 7:45 pm

bey0nd е пич, още чака да му разяснавам стратегията с роуг :lol:
arcanum- еми... кво да кажа :lol: shock не го познавам много добре, че оценка да му давам :arrow:
morti- много е арогантен, само това ми е впучатлението от него :roll: и играе CoD 5 8) 8)

ПП фрезисте, а ти що но коммент за мен :?: изръси някоя простотия по мой адрес бе :D
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 16, 2008 9:57 am

алекс-добре е човека рядко влиза пък и ми е горе долу земляк люлин пауаа :Д
инойед-рофл човека откъде да го знам "/ не съм играл с него ама ми изглежда слаб :д

пс арканум ако трябва да пиша нещо по твой адрес напрао си отделя 3-4 часа за да може да напиша квото мръсно се сещам lol! lol!

не вие прсосто не знаете истинската му същност :lol: :lol:

арка време е да те видиме колко си ''грозен'' щото от разказите дет ми ги казваш едва ли приличаш на мене :Д
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Вто Дек 16, 2008 8:59 pm

frezist написа:
алекс-добре е човека рядко влиза пък и ми е горе долу земляк люлин пауаа :Д
инойед-рофл човека откъде да го знам "/ не съм играл с него ама ми изглежда слаб :д

пс арканум ако трябва да пиша нещо по твой адрес напрао си отделя 3-4 часа за да може да напиша квото мръсно се сещам lol! lol!

не вие прсосто не знаете истинската му същност :lol: :lol:

арка време е да те видиме колко си ''грозен'' щото от разказите дет ми ги казваш едва ли приличаш на мене :Д

ок ей ся ще ми пратят снимки от един рожден ден- коч компания бяхме :lol: и ще постна някоя
frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Чет Дек 18, 2008 10:22 pm

ккАТО гледам последните двама са мн скучни затва ще разнообразя КРАЯ-!!!!!ФРЕЗИСТ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ!!!!!!! за мене само уави нещ :Д а бтв утре иам само 4 часа lol!
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Чет Дек 18, 2008 10:36 pm

Пълен идиот на дота... не бе, бъзикам се lol! още по-зле е шшшшт
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Пет Дек 19, 2008 8:52 pm

frezist написа:
ккАТО гледам последните двама са мн скучни затва ще разнообразя КРАЯ-!!!!!ФРЕЗИСТ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯ!!!!!!! за мене само уави нещ :Д а бтв утре иам само 4 часа lol!

е ти се набута м\у шамарите :D на дота си много зле, а иначе 70% от времето си кошмарно неадекватен :lol: или просто разликата в годините си казва думата 8) 8)
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 20, 2008 3:09 am

фрезист е пич е макар скоро да не сме писали , не му зн дота способностите xD (няя са задълбочавам в отговорите си xD)
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 20, 2008 11:33 am

Ми на фрезист не му разбирам ко пише lol!
А да ма светне оназ картинка дето MYM|MaNia пуска First blood, той ли е LQmmel-_- ? :scratch:
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Съб Дек 20, 2008 12:40 pm

Да, а да ти кажа ли как може да направиш ти да вземеш FB на когото и да било?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>   Today at 1:10 pm

Потребителски оценки <<ФРЕЗИСТ ! n00b ИС ХИЪР>>
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next