Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Тема за WOW

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:04 pm

Диабло > ЛоЛ :)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:06 pm

Lineage > Diablo > WoW
Gope, как е Syllabear-a :D
http://www.spamFORlife.com
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:09 pm

Оу брат много слаб ;) ма направих 1 Паладин дет размахва 1 чукове напрао кърти мивки ся и барбериана да си оправя и кат се врътне ще се чува ХООУЛИ ШИТ :lol: QKO OFF TOPIC :D
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:10 pm

Барбериъна е тъп бее ;( Много е еднообразен и лесен. Елементалния друид и пойзън некрото са мойте фаворити.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:11 pm

Какво му е елементарното ? аре развий ми 1 барб - щом е елементарен. Друйда на Елементал е як - да ама нали знаеш кви айтъми му трябват.. :) Некро на Пойзън е достатъчно 1 потионка да глътнеш в дуел и му спираш пойзъна :) + тва има резисти ..
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:15 pm

То има и магии срещу резистите ;)
Барбериъна моля ти се не ми го изкарвай някъф сложен, всеки новак ще се справи с него.
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:16 pm

Хахаха личи си Марто че цент не разбираш от диабло :)
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 10:41 pm

темата е за УоУ не диабло... направете си тема за диабло
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 11:05 pm

btw я кажете за роуг главно на ассасинейшън и 3тото (забраих му името) добре ли е да вдигна таланта за Sinister Strike
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 18, 2008 11:30 pm

beyOnd глеи са начи първо че талантите от лич-а са същите като в тбц само че има и нови лол! ам кажи ип на тоя блакдевилбг а и начи роуг на ассасинатион е мега тъп тва отдавна е отминало или на комбат или сублтити на сублтити си с чукове(меис) на комбат с дагери и мечове на сублтити е по яко ма на комбат пак става
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 10:14 am

user[x] написа:
beyOnd глеи са начи първо че талантите от лич-а са същите като в тбц само че има и нови лол! ам кажи ип на тоя блакдевилбг а и начи роуг на ассасинатион е мега тъп тва отдавна е отминало или на комбат или сублтити на сублтити си с чукове(меис) на комбат с дагери и мечове на сублтити е по яко ма на комбат пак става

без да се обиждаш ама говориш страшно посредствено :!: не схващам изцяло мнението ти поради липсата на препинателни знаци, но да твърдиш, че на ассасинейшън роуга е тъп, е същото като да кажеш, че на чукове е по- добър от колкото на дуал дагери или дагер меч- АДСКИ ТЪПО :!: иам тренировка след малко, но довечера ще пробвам да вляза и да драсна подробно за роуга
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 11:51 am

ами арканум мога 100% да ти кажа че на чукове роуга е 5 пъти по добър от колкото на мечове и дагери. и да на ассасинатион е мн тъп
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 2:12 pm

а на мене са ми казвали че за ПвП се вдига ассасинейшън и 3тото и малко комбат... а за роуг на мейс нз ама доколкото съм гледал на клипове много дмг вкарва... ей на на клипа на Грим той играе и със 3те вида роугове гледайте последния е тоя със мейсове
http://www.zazz.bg/play:06f52d54
бтв някой ше ми обясни ли как да си зема отровите щото като отида при треньора са ми във червено имам дагер и ми иска някакви като подправки за тях някакви растения които незнам откъде да ги измъкна....
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 5:42 pm

в крайна сметка някой ше ме упъти ли със линк или да ми обясни как точно да го играя роуг-а ? Щото то ебаси и класа има голямо значение точно какъв вид оръжие ше носиш и дори във коя ръка ше ти е .... сложно е ...
tallents:
http://thottbot.com/rogue/t#jxj1/rp80E8/oNZIA
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 7:13 pm

user[x] написа:
ами арканум мога 100% да ти кажа че на чукове роуга е 5 пъти по добър от колкото на мечове и дагери. и да на ассасинатион е мн тъп

и кое му е якото на мейса :?: може би невероятният ИАС, който позволява често прокване на поизъни и спек :?: или факта, че преебава някои от най важните умения на роуга :?: а колкото до асасинеишъна найстина ще да е тъп- Hunger for blood, cut to the chase, master poisoner, cold blood са страшни таланти и задължително трябва да ги има един роуг моему. Естествено не става дума за фулл ассасинеишън, но за мен той така или иначе е най- доброто според мен щото бууства и без това имбавите поизъни. Може да напишеш как ТИ развиваш роуга, а аз понеже само съм гледал, а никога не съм играл давам ето това, което моему е прилично и НЕ развива ассасинеишъна

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/rogue/talents.html?2050030050000000000003200550100540000000000000500531300301000000000
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 7:18 pm

Arcanum написа:
user[x] написа:

и кое му е якото на мейса :?: може би невероятният ИАС, който позволява често прокване на поизъни и спек :?: или факта, че преебава някои от най важните умения на роуга :?: а колкото до асасинеишъна найстина ще да е тъп- Hunger for blood, cut to the chase, master poisoner, cold blood са страшни таланти и задължително трябва да ги има един роуг моему. Естествено не става дума за фулл ассасинеишън, но за мен той така или иначе е най- доброто според мен щото бууства и без това имбавите поизъни. Може да напишеш как ТИ развиваш роуга, а аз понеже само съм гледал, а никога не съм играл давам ето това, което моему е прилично и НЕ развива ассасинеишъна

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/rogue/talents.html?2050030050000000000003200550100540000000000000500531300301000000000
Аз съм ламер още но не развивам ассасинейшъна толкова надолу.. първите 2 реда на 3тото до скилла за Амбуша и на комбат докадето стигне... ма го играя грешно май щото гледам сички се ориентират към 2 от 3те и им слагат много точки а на 3тото много малко точки пък при мене се получава горе долу по равно
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 7:48 pm

beyOnd-BETA написа:
Arcanum написа:
user[x] написа:

Аз съм ламер още но не развивам ассасинейшъна толкова надолу.. първите 2 реда на 3тото до скилла за Амбуша и на комбат докадето стигне... ма го играя грешно май щото гледам сички се ориентират към 2 от 3те и им слагат много точки а на 3тото много малко точки пък при мене се получава горе долу по равно

на ЛС ти писах, че уоу макар и игра, която те зомбира и закърнява мозъчните ти клетки е мн хубава игра по отнишение на факта, че всеки сам избира начина, който му харесва най- много за игра. За да станеш мн добър ПвП ти трябват не толкова таланти, колкото геар и преди всичко опит- за сравнение ти давам мойто време за игра дигнах 60ка за 3-4 седмици , имах добра гилдия и се облякох абсолютно прилично, да не кажа twink, но въпреки това в следващия един месец АБСОЛЮТНО всеки, който ме срещнеше ме унищожаваше, особено роговетер после се обиграх и почнах аз да мажа. Естествено енчансемент\ресто талантите си имат слабостите за това добрииграчи с уорр и паладин продължаваха да ме ступват, но само от време на време. като извод от сичките простотии дето ти казах- не се спичай, пробвай си различните билдове е след 1-2 месеца сам ще видиш резултата
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Нед Окт 19, 2008 7:57 pm

За геар-а щото е фън сървър мога си зема Брутал Гладиатор или Т6 абе сичко най-скъпо във Blizzlike-a само дето това е Фън и имаш мн пари абе направен е така само За ПвП :) ок аз съм на дагер и меч (меча ми е на офф ханд-а има ли значение за някоя магия дали е там или на маин ханд-а) утре следобяд съм във блакдевил ако може някой да влезе да пише тая вечер...
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Чет Окт 23, 2008 9:06 pm

пхаппахп верно играх няколко дена и сега бия почти секи и сичко.... мн мощен тоя роуг..... мога да го държа противника буквално постояно във стън ако не е хънтър,мейдж или роуг...
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Пет Окт 24, 2008 12:14 am

мм жалко не разбираш дотолкова меисовете значи гледаи сега ако знаеш с кои поизъни да си ще ти проква често повярваи значи на офф ханд оръжието слагаш криплинг поизон на маин ханд деадли е ако искаш може да си го играеш както си знаеш но ти казвам че така си е мн мн добро маин ханда ти е бавно оръжие с мн дмг примерно бие на 2.6 обаче е с 300-600 дмг .

а офф ханд-а трябва да е мн бърз 1.5 някаде с много статсове да дава и да не бие кои знае колко дмг след тва дигаш субт малко ассасинеишън един талан само "malice" се казва и от комбат дигаш тва за парирането и още един и къртиш аз си напраих роуг в тоя блак девил ма не ме радва особено сървара щото през 5 минути крашва и тва е мн тъпо има доста лаг и е безмислен малко ако искаш може да напраиме 1в1 ти на комбат, аз на субт а и то зависи как ще си играеш героя ма примерно някои ден ще цъкаме заедно.

а арканум поизъните си прокват точно толкова често колкото и с дагери и мечове а и замислял ли си се колко ценни таланти губиш от субт примерно "cheat death", "hemorage",и много други примерно cheat death е супер полезно ефекта е следния значи ако ти набият магия или тупалка която може да те довърши да умреш нали блокваш сичкия дмг и за следващите 3 сек си безсмъртен зависи и от резаилънса които имаш и зависи колко човека те бият и от много неща но е супер яко и е пасивно умение...

беУонд бих ти обяснил една мн добра стратегиика с роуга с която може да помажеш доста здрави по простата причина ,че вкарваш мн дмг и не го пускаш от стън ма изисква малко микро щото сичко трябва да е точно...

ПС: някъв китарц супер микро с роуг е даржал warrior 40 минути в стън ма ти разбираш ли кво е само един часовник седи до него и сичко е супер стратегия обмисляна бог знае колко време и то само с един сап и тои човека се е извинил за сапа щото не е бил предвиден просто малко се е объркало нещо и се е наложило един сап :D ебати китаеца
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Пет Окт 24, 2008 12:39 pm

user[x] написа:
мм жалко не разбираш дотолкова меисовете значи гледаи сега ако знаеш с кои поизъни да си ще ти проква често повярваи значи на офф ханд оръжието слагаш криплинг поизон на маин ханд деадли е ако искаш може да си го играеш както си знаеш но ти казвам че така си е мн мн добро маин ханда ти е бавно оръжие с мн дмг примерно бие на 2.6 обаче е с 300-600 дмг .

а офф ханд-а трябва да е мн бърз 1.5 някаде с много статсове да дава и да не бие кои знае колко дмг след тва дигаш субт малко ассасинеишън един талан само "malice" се казва и от комбат дигаш тва за парирането и още един и къртиш аз си напраих роуг в тоя блак девил ма не ме радва особено сървара щото през 5 минути крашва и тва е мн тъпо има доста лаг и е безмислен малко ако искаш може да напраиме 1в1 ти на комбат, аз на субт а и то зависи как ще си играеш героя ма примерно някои ден ще цъкаме заедно.

а арканум поизъните си прокват точно толкова често колкото и с дагери и мечове а и замислял ли си се колко ценни таланти губиш от субт примерно "cheat death", "hemorage",и много други примерно cheat death е супер полезно ефекта е следния значи ако ти набият магия или тупалка която може да те довърши да умреш нали блокваш сичкия дмг и за следващите 3 сек си безсмъртен зависи и от резаилънса които имаш и зависи колко човека те бият и от много неща но е супер яко и е пасивно умение...

беУонд бих ти обяснил една мн добра стратегиика с роуга с която може да помажеш доста здрави по простата причина ,че вкарваш мн дмг и не го пускаш от стън ма изисква малко микро щото сичко трябва да е точно...

ПС: някъв китарц супер микро с роуг е даржал warrior 40 минути в стън ма ти разбираш ли кво е само един часовник седи до него и сичко е супер стратегия обмисляна бог знае колко време и то само с един сап и тои човека се е извинил за сапа щото не е бил предвиден просто малко се е объркало нещо и се е наложило един сап :D ебати китаеца

за талантите няма да споря, сяко развитие си има плюсовете и минусите, хеморейджа е имба съгласен съм :D , обаче не може да твърдиш, че един меис 2.60 примерно, ще ти проква колкото дагер 1.40 нали :?:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Пет Окт 24, 2008 4:09 pm

За блакдевил да ти кажа изобщо не крашва а за лага не е от сървъра.. иди на зала и виж дали щи лаги.... не няма.... мн ме радва сървъра имам 3 роуга единия със мейсове (със 2 гладиатроски мейса съм не съм гледал за бързина ама от талантите съм вдигал на комбат и 3тото) на фистове и на мечове.... да ти кажа алекс да вдигаш ассасинейшън за мене е най-голяма глупост.САМО като погледнеш талантите и добрите таланти идват след поижън талантите А преди това са талантите са МНООГО ТЪПИ И безполезни.... при положение че при комбат и 3тото талантите още отначалото са доста добр и полезни..... алекс утре сутринта сигурно ше съм във блакдевил.... пиши ми на скайпа....
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Съб Окт 25, 2008 8:53 pm

дам научих роуга и мачкам много.. 2 меча съм на комбат и събтли пребивам почти сичко на дуел и играя от 3 дена със този герой и имам вече 19 хонор киллс
сега искам се науча на Уориър на армс щото много магии много нещо и не чаткам как е по-добре със 2 ханд уепън или със уепън и щит
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Вто Окт 28, 2008 11:56 pm

Weapon + Shield.
Zero
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Сря Окт 29, 2008 11:23 pm

warrior фури две оръжия или едно мн тежко за две раце и ходиш да газиш :D

ПС: беЪонд нали и аз твардя че е тъпо на ассасин бе от комента ти ми изглеждаше се едно ми натякваш нещо което аз съм на същото мнение като теб :D
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Тема за WOW   Today at 9:03 pm

Тема за WOW
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next