Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Admiral Proudmore

Предишната тема Следващата тема Go down 

Кефи ли ви адмирала ?
Да
50%
 50% [ 5 ]
ДА ЕСТЕСТВЕНО
0%
 0% [ 0 ]
ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ ДА
0%
 0% [ 0 ]
ДА КАК ИНАЧЕ НАЙ-якия герой
0%
 0% [ 0 ]
МН ЛУД ГЕРОЙ КЕФИ МЕ СУПЕР МНОГО
20%
 20% [ 2 ]
Ами кефи ме наистина много
0%
 0% [ 0 ]
мисля че ме кефи много но всъщност подсъзнателно осъзнавам че не ме кефи много ама все пак ме кефи много
0%
 0% [ 0 ]
не не ме кефи обаче е най-якия герой във дотата
30%
 30% [ 3 ]
Общо гласове : 10

АвторСъобщение
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 12:37 pm

Начи интересно ми е как го играете тоя адмирал... за скиллове на магиите не ми трябва там трябва да си много тъп че да не се досетиш сам питам за айтъми.... айде ако може дори някой да драсне едно гайдче че героя ме радва много и е наистина много добре направен (графично имам предвид изглежда по-добре от повечето герои) както и анимацията на магиите му е супер.... другия герой дето прилича на дроу рейнджър съкс ама както и да е.... ако може напраите един гайд или тука напишете за айтъми :)
Благодаря предварително :) като първи айтъм който ми хрумна беше еул... мана реген да си спами магиите и го вдига във въздуха тоест дори да не сте добри със 1ва магия пак ше го нацепите :) ей на какво ми хрумна като билд:
Еул,Радиенс,Новия ботуш, И след това нещо за здравина... имам предвид нещо от ТИп-а ХоТ или пък един владимир и вангард отначало сякша добре ше бъдат.....
Има и анкета харесва ли ви или не ? За мене този герой е най-добрия герой във дота от мнооого версии насам... последното добро което ми хареса беше хускара и пандата ама това е отпреди 10 че и повече версии...
Върнете се в началото Go down
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 1:12 pm

Ква е тая тъпа анкета? Къде е отговора : "Най-тъпия герой в дота"?
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 1:18 pm

BoRn2SPAM написа:
Ква е тая тъпа анкета? Къде е отговора : "Най-тъпия герой в дота"?
Значи аз както съм решил така ше пусна анкетата !!! КАто си правиш тема си пускай каквато си искаш анкета.СПРИ СЪС ИЗЛИШНИТЕ КОМЕНТАРИ.Ти си човека когото съм предупредил най-много пъти.ПРосто пиши по темата.!!! А да а по темата аз какво ше кажа :
Не зачитам като добри развития Teh pwning Sange Yasha or Basher builds...
И бтв така ли ми се струва или на 7ми левел ако максвам магията за дмг (60 дмг тфа си е цяло фюри като земем и ефекта cleave) по моите сметки излиза че героя ше има 148 дмг на 7 лвл ?!?!?! Това много имбарско ли ми се вижда .... къде е уловката ?

Последната промяна е направена от beyOnd-BETA на Съб Окт 18, 2008 4:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 1:20 pm

beyOnd-BETA написа:
Ти си човека когото съм предупредил най-много пъти
О, горд съм :|
Начи адмирала му вдигам 2 и 1, корабче на 6, 11, 16, като максна първите 2 вдигам и трета. Вангард му влиза добре, после ХоТ му правя и накрая хиперстоун.
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 4:13 pm

BoRn2SPAM написа:
beyOnd-BETA написа:
Ти си човека когото съм предупредил най-много пъти
О, горд съм :|
Начи адмирала му вдигам 2 и 1, корабче на 6, 11, 16, като максна първите 2 вдигам и трета. Вангард му влиза добре, после ХоТ му правя и накрая хиперстоун.
написал съм че не искам да ми казват как да вдигам магиите щото това и най-бавноразвиващия идиот сам може да си го измисли... то е ясно че ше вдигаш дмг и тфа дето ги хвърля нагоре и праска дмг... само айтъми... а за билда който си казал нз... и вангард и ХоТ заедно... това на почти никой герой не го правя освен ако не е мега танк (нещо като кентавър и акс и т.н.) Мисля че адмирала може да вкарва приличен дмг и има добър атак спиид както и яки магии абе нещо средно е май :)
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 6:14 pm

Тази анкета за себе си ли я направи ?
Моят отговор е - Не ме кефи!
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 6:22 pm

Gopeto написа:
Тази анкета за себе си ли я направи ?
Моят отговор е - Не ме кефи!
Много сте бавни сичките ве... не разбрахте ли че анкетата е като украса към темата ТОЕСТ недейте коментирайте анкетата щото тя е само за кеф КОМЕНТИРАЙТЕ ГЕРОЯ !!! GET IT ?
А сега аз за пореден път ще напиша по темата: ЕТо по темата мисля че трябва най-сетне някой да си даде мнението и да не включва "анкета" във текста си !!!
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 6:27 pm

Мн гадно може да те преебе .. и кав е тоя малък цд на улта ..
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 6:28 pm

нека съм първия lol! , ИМБА :lol:
BoRn4DOTA
Новак

Брой мнения : 27
Registration date : 12.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 8:18 pm

Бейонд много, ама наистина много искам да те видя... Ти някъв дебел задръстеняк ли си ?? Сори, ама трябва да се срещнем в някой дуум, да те видя на кфо мязаш...
По темата. Адмирала ме кефи, ама Омнито е по - добър... Знам, че това сравнение е тъпо, но двамата много си приличат и Омнито много повече е за team play, а адмирала си играе сам... Отлично знам, че това, което написах не е за тази тема и мисля да постна такава тема admiral vs Omni, дано нямаш нищо против...
http://dota4life.19.forumer.com/index.php
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 8:58 pm

BoRn4DOTA написа:
Бейонд много, ама наистина много искам да те видя... Ти някъв дебел задръстеняк ли си ?? Сори, ама трябва да се срещнем в някой дуум, да те видя на кфо мязаш

lol! :haxa:

ОК, по темата! Всеки има различен стил на игра и не е задължително да имаш билд, който ползват всички останали. Ако искаш да знаеш аз съм го играл и на 3 и 1, така става супер добър за тиймплей. Номера е при ганк пускаш Х на някой герой, той хуква да бяга, ти пускаш 1 на мястото на Х и връщаш героя там. Така всичките ти дружки са се наместили идеално, противника е слоунат и му е вкаран приличен дмг. Кораба е имба, има малък ЦД и манакост за бонусите и щетите, които раздава, а и не е толкова труден за ползване, колкото всички си мислят. 2-ра се вдига за тормоз - предимно срещу инт и аги герои, предимно рендж даже, защото мелетата можеш да ги тормозиш и без нея. Най-добре да си със съотборник на линията, за да килвате отрано. Правя първо Вангард, после - Владимир (ако никой друг не ще да го прави), след това взимам един хиперкамък, тръгвам за ХоТ или Радианс (зависи как искаш да развиеш героя си, ДД или танк), правя травел или новия ботуш плюс някой и друг брейсър.
Доволен? :confused2:
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 9:41 pm

По темата:Омнито и адмирала са доста различни като игра... единия съпорт... другия не го знам какъв е... а това че съм бил дебел задръстеняк..... далееч си от истината.. нито съм пълен нито съм идиот ама ти нали си много смел така зад клавиатурата може да се видим направо.....
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 18, 2008 9:45 pm

Мога само да препоръчам вдигането на 1/2/1/2/2 и тнт. защото Tidebringer е много слаб преди да стане 3 лвл.

Предмети, докато кръвта е сравнително добра, то маната е повече от достатъчно.
Насочи се към предмети за отбора, AC и Radiance, като може да направиш и нещо за кръв, Bracer/PT или да се насочиш към HoT, чрез един Vitality Booster.

^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 25, 2008 6:51 pm

ако не сте видели името на admirala - kunkka или нещо такос е всъщност името на художникът на картините дет са по време на зареждане на картата :) погледнете долу в ъгъла
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Съб Окт 25, 2008 8:50 pm

^NiGhT_eLf-BETA^ написа:
ако не сте видели името на admirala - kunkka или нещо такос е всъщност името на художникът на картините дет са по време на зареждане на картата :) погледнете долу в ъгъла
хахах айсфрог е кръстил герой на негово име заради скриина който е направил... бтв това е един от най-добрите стартинг-скриинове на дота (инвокъра мн яко е станал)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Вто Окт 28, 2008 11:42 pm

Да ама само Invoker-a е як :D всички останали са тъпи.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Admiral Proudmore   Today at 7:30 pm

Admiral Proudmore
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1