Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

имам проблем

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
kokoca
Новак

Брой мнения : 5
Registration date : 04.10.2008

ПисанеЗаглавие: имам проблем   Пон Окт 20, 2008 8:32 pm

Здравейте.
Не съм 'про', но искам да знам като играя с Dwarven Sniper как да го развивам.
Да знам, че зависи от противника, но все пак кажете горе-долу за 1:1 мачъп.
И още един герой - Anub'arak, пак в 1:1 мач.
Благодаря предварително.

Последната промяна е направена от Kamukag3e на Пон Окт 20, 2008 8:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Спокойно можеш да отделиш 1 минута повече и да не сакръщаваш половината думи.)
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: имам проблем   Пон Окт 20, 2008 8:49 pm

Значи, докато Dwarven Sniper има два основни начина на развитие, то при 1:1 винаги можеш да съобразиш с противника.

Когато вдигаш Headshot и Take Aim, имаш само пасивни умения (нейскат мана) и можеш да пускаш ултимата на воля.
Когато играеш на ScatterShot и Take Aim, се иска да имаш предмет за регенериране на мана (Empty Bottle, Guinsoo).

С първата стратегия се концентрираш да убиваш противника бързо, докато по втората - правиш по-лесно и бързо пари, чрез което правиш и повече предмети.
Butterfly, Skady, S&Y са добри предмети и за двете стратегий.

Основно е да го удряш безнаказано, да правиш пари (чрез удари) и да не се навираш (и оттам да умираш).

С Nerubian Assassin се вдигат Mana Burn и Impale, като ползваш постоянно Mana Burn да тормозиш врага и да не сабира мана, за да те тормози той. Ултиматът го ползваш по два начина, след Impale, за повече дмг или от засада след като те изгуби от поглед.

Предмети ти трябват за мана (Empty Bottle, Guinsoo или Eul's), след което тръгваш за дмг (Cristalis, Butterfly, Boriza)

имам проблем
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1