Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Вчерашната игра

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 8:46 am

Хайде да дискутираме, никой да не говори за себе си, само за другите.
Как са играли (което сте видяли), кое не ви харесало, къде според вас са сбъркали.

frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 9:47 am

оух да...само вижте чата как бинки ни вика ганк нА 3 ЛЕВЕЛ! и марто си стои стои стои... и гледам от горичката излиза един с двеста говедота с него и викам бегайте ве погавници те стоят и бият крийпчета на късмет иначе играта беше мн добра наистин а мн добра
Върнете се в началото Go down
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 10:19 am

Въпреки, че играта беше интересна, в нашият отбор беше доста зле.
Earthshaker-а, беше слаб, нахрани ви и беше изхвърлен.

Luna беше към 15 минути afk, освен това не е от най-добрите, въпреки че не е тъп, просто не играе много дота, има си работа човека :)

Tidehunter беше слабичък и правеше много грешки, но му обясняваха всичко в движение и игра що-годе прилично.

Void игра много отнесено - човека гледаше филм, но пък той е много силен играч и освен че го разсейваше, пак игра доста добре.

Вашият отбор:
PotM игра към средното ниво, но това сам срещу Luna и да са същия лвл (в началото) ... говори лошо.
Освен това имаше малко кръв и въпреки че е подвижна и рядко бива гонена, все пак в мелето закачат ли я пада.

Rhasta, докато дракончето се пазеше, то Rhasta често стоеше неприкрит и умираше кофти, пускаше магий доста прибързано. Умираше доста често заради лоша отборна игра от ваша страна. Обаче имаше под 1000 кръв на 11 лвл, което значи 100% умиране в битка. Лоши предмети

Dragon Knight пазеше се, даже прекалено според мен. Има още какво да се иска от него, но той и tiny имаха най-добрата игра. Обаче Vanguard, този предмет не е за този герой. Не направи много за отбора, освен да помага в някои битки чрез стън. Няма Radiance, няма файда.

Много добра игра от Tiny, но се падна в лесна линия ;), може повече, но трябва практика и да му се налива акъл :), от всички той игра най-добре.

Skeleton King, тц, провали се като дмг-дилър на отбора, не стана и танк. То друго от този георй не става, а Battlefury не е лош предмет, но не е най-доброто в случеят.

Искам само да отбележа, че реално погледнато играхте срещу трима, ако бяхме пет, играта щеше да свърши по-рано.
Друго - виждате ли колко трудно се правят предмети в игра срещу силен противник ? Парите не текат, трябва да се заработят. Ако вие бяхте малко по-добри, щяхте да биете, но нямахте добър контрол над линийте (освен срещу ES), не сработвахте добре атаките и отборните битки, не правехте добри (да не кажа нито един) gang-ове и контролът на картата ви беше слаб, въпреки че бяхте петима.

McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:20 am

LQmmel-_-BETA написа:
оух да...само вижте чата как бинки ни вика ганк нА 3 ЛЕВЕЛ! и марто си стои стои стои... и гледам от горичката излиза един с двеста говедота с него и викам бегайте ве погавници те стоят и бият крийпчета на късмет иначе играта беше мн добра наистин а мн добра
Знам бе. Когато ни ганкнаха на 3 лвл ти казах да се махнеш, нали? Ти направи ли го? Кой умря?
Tiny игра много добре, но пък нито един път не го видях да си пуска дагона, не знам защо го направи :?
SK помагаше само със стъна си, не правеше сериозен дмг.
Раста понякога пускаше мрежа, а след това (вероятно недоволен от постигнатото) я спираше след 0.1 сек.
Мирана очаквах да се наяде повече, все пак имаше скок, не трябваше да умира и се опитвах да я пазя.

Камикадзето и тоя дето беше с Левиатана играха най-добре според мен (преди Войда да се наяде естествено), имаха най-добри предмети (не скъпи - най-добри!). Луна беше горе-долу само храна. Войд не показа нищо впечатляващо преди да направи Дезолатора, а това май стана доста късно.

Колкото до радианса... няма пари, няма файда.
http://www.spamFORlife.com
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 3:29 pm

кажете къде играхте... ае некст неделя или събота ше цъкнем аз вече и гарена мога да цъкам от дуума
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 4:11 pm

dota.defacer аз ви казах че на 3ти лвл ще ви гангнат доло както и стана ;)... скелета беше марсианец, а за отбора мога само 1 да кажа - можете да играете ама хич не сте свикнали да фармите и да правите итеми... както каза камикадзето срещу труден противник трудно се правят итеми, вие като гледах как играете имах чувството, че сте свикнали само от килове да събирате пари.
а дагона го пуснах точно 3 пъти щот нямаше ситуации за повече :D

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 4:40 pm

дам тъндере доста си прав завладян съм от пуб игри просто свикнал съм на фрий киллс ама кат ням клан или пък гарена ме бъгва периодино с 1 левел през левъл..нито хлр нито клан мега нубисм у пуб игрите надявам се че многократното ми оплакване на гарена ще го фикснат и ще ми върнат поне 7те загубени нива за хлр поне иначе така е знаем да играем ама никав фарм....така е

пс аз ли така мисля или са импруувнали на растата аттак спийда щото удря мн по бързо+на 4 минута бях 20/7-8 май ама бях висок ЦС за времето май че са импруувнали АС-то му иначе...знам че зех грешни предмети тряяше или бърз некромонион или гуинсоо ама видях че си йардер :Д и аз зех йардчета и многократно можехме чист ганк да ти напраим на теб и на другите ама повечето не гледаха ..
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 8:30 pm

LQmmel-_-BETA написа:
дам тъндере доста си прав завладян съм от пуб игри просто свикнал съм на фрий киллс ама кат ням клан или пък гарена ме бъгва периодино с 1 левел през левъл..нито хлр нито клан мега нубисм у пуб игрите надявам се че многократното ми оплакване на гарена ще го фикснат и ще ми върнат поне 7те загубени нива за хлр поне иначе така е знаем да играем ама никав фарм....така е

пс аз ли така мисля или са импруувнали на растата аттак спийда щото удря мн по бързо+на 4 минута бях 20/7-8 май ама бях висок ЦС за времето май че са импруувнали АС-то му иначе...знам че зех грешни предмети тряяше или бърз некромонион или гуинсоо ама видях че си йардер :Д и аз зех йардчета и многократно можехме чист ганк да ти напраим на теб и на другите ама повечето не гледаха ..

Абе, к'вото и да си говорим на 4 минута, ако имаш 20/8 си повече от добре (при положение, че на 4 минута има 24 крийпа (4 от който току що са излезли и са в базата)).
Да, на Rhasta са оправили Projectile speed.

'йардер' незнам какво е, може би имаш предвид jungler ?
Но не се притеснявай, досега в гората никой не ме е хващал и да се радва на това, гледам картата, викам 'помощ от публиката', такива ми ти работи.

А да и на 3:10 минута ти умря, до тогава беше 7/1-2, което не е много срещу Tide/Void, като при теб има такъв добър танк, като

frezist
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 9:09 pm

тва че имах танк не беше (+) иначе казах че не е точно 20/8 бяха доста крийпчетата и забелзах че растата добре бие..иначе да вярно е че в такава линия..не играх добре ама то пък и те добреха задържаха крийпс на кулата а под йардер казвам уард :д очички ward wars и аз нещо се стремях ама не получавах съппорт и се отказах пък и не ти видях ъардовете сложих на две мн добри места ама.. къде ги слагаш :Д?
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 9:37 pm

А няколко въпроса за тази игра ...

1 Ще е възмжно ли и аз да се впиша някоя вечер ... ?
2 И дали са само хора от форума ?
3 И ако може да се включа (разбира се ако желаете и има място ) бихте ли ме информирали ако има сбориште за игра :) ?
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 10:10 pm

ако има място аз също много бих искал да играя ма може ли ако стане да не е в гарена нищо против за гарената ма просто нямам вазможност да играя там примерно някоя събота да се уговорим за час и да се саберем европа хофф то нали ще си играем ние а и хоффа е по оправен няма толкова лаг
Kamukag3e
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:01 pm

Игрите са свободни, просто се уцелихме, незнам дали другите се оговарят, но аз играя когато мога (това е рядко) и играя с който познат намеря.

Игри се правят в гарена, защото е безплатен, не иска cd-key, може да се направи от всяка зала, ако кажеш на админ/собственика на залата.

P.S.:
В гарена лагва десет пъти по-малко, отколкото в Headoff™

beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:02 pm

Kamukag3e написа:
Игрите са свободни, просто се уцелихме, незнам дали другите се оговарят, но аз играя когато мога (това е рядко) и играя с който познат намеря.

Игри се правят в гарена, защото е безплатен, не иска cd-key, може да се направи от всяка зала, ако кажеш на админ/собственика на залата.

P.S.:
В гарена лагва десет пъти по-малко, отколкото в Headoff™
да ве ясно е вече във ДУума има Гарена отдавна и сички там цъкат
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:04 pm

знам само че хоффа е малко фикс-нат и не лаги толкова колкото преди иам в предвид да се уговорим някои път и да цъкаме хофф примерно щото предполагам че секи има хофф даже да не го играе а и то ако се саберем само тия от форума няма да има някви индивиди и пак ще стане игра иам в предвид че ако сме познати хора мястото няма значение
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:11 pm

Как бе, може ли да се тегли гарена? shock
beyOnd
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:14 pm

BoRn2SPAM написа:
ХАХА да то не се тегли то си я има на почти сяко ПС във дуум 4 и във сички дуумове... само трябва да знаеш къде да търсиш :Д Във папката МАПС на Уаркрафта има папка ГГЦ и ей ти я гарената
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Вто Ное 04, 2008 11:25 pm

dota.defacer - wardovete доста добре ги слагаше ама не разбрах какъв съпорт искаше от нас за тях като ти самия си съпорт и ти тряяше да ги купуваш :D

Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Пет Ное 07, 2008 9:11 pm

beyOnd-BETA написа:
BoRn2SPAM написа:
ХАХА да то не се тегли то си я има на почти сяко ПС във дуум 4 и във сички дуумове... само трябва да знаеш къде да търсиш :Д Във папката МАПС на Уаркрафта има папка ГГЦ и ей ти я гарената
В дуум 3 няма... поне не намерих на моя комп :o
А мога ли да си я сложа в чекмеджето в АБВ и после да си я изтегля от дуума? А ще ми се скарат ли?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Вчерашната игра   Today at 3:09 am

Вчерашната игра
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1