Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
divin3
Новак

Брой мнения : 67
Registration date : 01.11.2007

ПисанеЗаглавие: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Нед Дек 16, 2007 11:42 pm

Много интересен герой подходящ както за фармене така и за hero kill.
Skill build
1.Lucent Beam
2.Lunar Blessing
3.Lucent Beam
4.Lunar Blessing
5.Lucent Beam
6.Eclipse после се допълват скиловете и се качват точките
Предмети
Луната се отличава с малко хп fast AS и сравнително малко дмг отначало.
За начало може да се почне с ботушче,банд и танго.В по късен етап трябва да се избере между лотарс едже или дагер ,а в офанзивен вариант се счита че радиансът и бътърфлаят са доста добри решения.
Освен нансяне на много дмг луната може да се използва като disabler тъй като нейният улт има свойството на мкб или headshot (мини стъън) който прекъсва всички chaneling магии
[color=blue]

Изненада

ПП
скоро ще бъдът добавени репликите и звуците на някои герои от дота :)
Върнете се в началото Go down
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Вто Дек 18, 2007 7:35 pm

Браво Браво - Супер Билд
Арканум трия ти мнението и мнението на тоя флуудар хрисо
мн сори Арканум - да не се чуди някои на кои говориш като му махна комента
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Вто Дек 18, 2007 9:54 pm

някой би ли ме светнал кво е ставало тук??/

нз аз я разивам на двете пасивки + ултимейт... Отначало сукс ма и правиш палъртрийдс, хелм оф доминатор(можеш си земеш 1 урса даже за стун :D ) бътърфлай който се събира мн бързо с тоя дмг и другото нещо(не му знам името). После си ги изибваш наред. Неа убиване луната. Скачат и 10 човека и не мога да я убият . ИЗбива криипа за 1 секунда и трягжа те гони с тоя ненормален АС за улт. За мен тоя билд си е добър..

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Вто Дек 18, 2007 10:32 pm

Цитат :

един newb беше оспамил 6 теми с тъпи въроси :x
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Вто Дек 18, 2007 10:35 pm

Arcanum написа:
Цитат :

един newb беше оспамил 6 теми с тъпи въроси :x
да!! насякаде драскаше - ПЛЗ ПЛЗ кажете как се праи рандом герои
О М Ф Г ! !
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Сря Дек 19, 2007 1:38 pm

аз напсиах тема с модове в помощ . Допълнете някой мод щото просто зацепих и не узпях да напиша още

Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Нед Дек 23, 2007 9:15 pm

Аз пък винаги и правя Треадс , Венгард , Сатаник , БътърФлай.. незнам що ;) и винаги ги изнасям :d
Nariv
Новак

Брой мнения : 20
Registration date : 21.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Нед Дек 23, 2007 11:13 pm

Аганим и БФ :sleep:
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 12:54 am

Barathrum написа:
Аз пък винаги и правя Треадс , Венгард , Сатаник , БътърФлай.. незнам що ;) и винаги ги изнасям :d
щото играеш -em за тва ги изнасяш ;)
иначе няма по добър герой с който да разбареш че бътерите стакват...

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 12:20 pm

Nariv написа:
Аганим и БФ :sleep:

?
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 12:21 pm

Thunderseeker написа:
Barathrum написа:
щото играеш -em за тва ги изнасяш ;)
иначе няма по добър герой с който да разбареш че бътерите стакват...

за твое сведение мода беше -ar :) а туй с стакването нещо не го разбирам ! :(
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 1:16 pm

ми че примерно 2 бътера стакват и ти дават към 50% за мисс
и че 3 стакват и 4 и 6 дори

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 2:26 pm

90% сигурен съм че не стакват... То на един мортред с 2 бътъра ти е ...

+ това на нищо процентите не се събират а наприемр отначало се проверява за умението баш, после за единия башър и после за другия.
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 3:21 pm

Admin написа:

+ това на нищо процентите не се събират а наприемр отначало се проверява за умението баш, после за единия башър и после за другия.
впрочем да въпроса за стаквнето на итемите е доста сложен, НО стакват!!! това съм го виждал и пробвал в игра луна със 3 бътера я бие магина и прави 8-10 поредни миса

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 5:00 pm

Thunderseeker написа:
Admin написа:

впрочем да въпроса за стаквнето на итемите е доста сложен, НО стакват!!! това съм го виждал и пробвал в игра луна със 3 бътера я бие магина и прави 8-10 поредни миса

Аз веднъж като играх с Баланар вс Луна без магий и луната имаше 1 бътър и я миснах кам 12 пати.. :) едно след друго
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 6:09 pm

Не се стакват така 2 батъра - 50% мис
то 1 пат цъкнах в сингъл плеиър на мотред 6 батъра и Фонтана хич не ме мисваше - умирах си се едно нямам евеижион.
Паратика работа...
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 7:59 pm

ми аз кво казах стакват се ама по 1 много особен начин дето много трудно се разбира и пресмята, но стакват

Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 10:04 pm

ми аз още си държа н теорията че 2 бътъра не стакват, а ако има 2 итема/умение които стакват шанса им се смята поотделно, а не се събира
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Дек 24, 2007 10:28 pm

Admin написа:
ми аз още си държа н теорията че 2 бътъра не стакват, а ако има 2 итема/умение които стакват шанса им се смята поотделно, а не се събира
вярно е това ама тва си е 1 вид стакване

Новак

Брой мнения : 30
Registration date : 29.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Дек 28, 2007 1:05 pm

Evasion
The first type of chance to Dodge is Evasion. Evasion comes from items like The Butterfly and Radiance, and skills like Jinada (Bounty Hunter), Drunken Brawler (Panda), Blur (Phantom Assassin), and Phantom Edge (Phantom Lancer). Evasion does not stack with other sources of Evasion. The highest source of Evasion overrides all other sources of Evasion. So if Phantom Assassin with 4 levels of Blur (28% Evasion) obtains a Radiance (8% Evasion), she will have 28% chance for Evasion. If she obtains a Radiance (8% Evasion) and The Butterfly (30% Evasion), she will have 30% chance for Evasion. Evasion only works against normal attacks.
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Дек 28, 2007 1:12 pm

:5: hah начи се отнася само за крита и баша а не и за доджа

Die_FooL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Дек 28, 2007 1:33 pm

ето и за крит и баш

Both critical strikes and bashes stack with diminishing returns, as according to the formula:

1 - ( 1 - A ) * ( 1 - B ) * ( 1 - C ) .... ( 1 - X ) = Chance to bash / critical strike

where A, B, C and so forth are the seperate chances for each item or skill that can bash / critical strike.

When calculating damage from critical strikes, if two occur at once, only the last critical strike skill or item you achieved will have effect. Skills are only counted as achieved when they are learnt for the first time.

When calculating bashes, it depends on whether you're a melee or ranged hero. It is universal though that if the bash time you should apply is less than the bash time the opponent currently has left, then no change in the bash time will be made.

Melee heroes' bashes stack fully, where if two bashes occur at once, the longest stun time from all of the bashes, and each and every seperate bash's damage will work. The damage is reduced by armour type spell resistance (and eliminated by magic immunity), but the stun is not blocked by magic immunity. The damage is counted as a seperate source, and does thus not affect lifesteal, nor is it affected in any way by criticals.

As for ranged heroes, if two bashes occur at once, only the bash time and damage from the last bash skill or item you got will work. The damage is hero type physical damage, that means it's not blockable by magic immunity and it's reduced by armour type hero resistance and armour value. The stun, however, is blockable by magic immunity. The damage is added as your normal damage, but will be skipped if a critical triggers after it (essentially the damage you deal will be BaseDamage*CritMultiplier). If the bash instead triggers after the critical, the damage will be added after the critical strike has multiplied the normal damage. (BaseDamage*CritMultiplier + BashDamage)

Note: As of 6.28, Banehallow does not count as a ranged hero in his ultimate form. As of 6.44, Ursa no longer counts as a ranged unit either.

As it seems some people have misinterpreted what I've said, I'll try to clarify a bit more.
When it comes to bashes on melee heroes, the formula above only tells you the percentage to get at least one bash on an attack. As melee heroes can get multiple bashes on each attack, all bashers can still trigger on the very same attack, meaning that they would all do their bonus damage, but only the longest stun time would be used. This in turn means that on melee heroes, the damage you get from a basher does not decrease if you get more bashers.
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Дек 28, 2007 4:32 pm

Също и за евеижана че може да мисне герои с ударна магия -
Саиленцер Ваипър Висаж Енчантрес -могат да миснат с ударната магия
също и могат да ударят критикал .
Die_FooL
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Дек 28, 2007 5:29 pm

обаче ако ударят критикал "ударната магия" не се каства нейният дмг не се вклучва в крит и випера ако направи крит няма да слоуне
beyOnd
Форумен маниак

Брой мнения : 1927
Registration date : 03.04.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пет Апр 04, 2008 10:54 am

Admin написа:
аз напсиах тема с модове в помощ . Допълнете някой мод щото просто зацепих и не узпях да напиша още
-sd , -ap , -ar , -dm , -sh , -em , -wtf , -rd .... има още поне 6-7 мод-а ама не се сещам
http://abcxaos.org/tools/talent.php?talent=MzjZVMhoZVmIzIq0xsx
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Today at 5:04 pm

Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next