Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Юни 01, 2009 10:48 pm

О, ако смятате да спамите 1ва и да вземате убийсва само с улт, да слагате уардове и т.н. - Аганим е най-добрия избор. Моята Луна обаче не е кастер. Моята луна е кери-дпс. Кръв и мана винаги са нужни..но се развиват с такъв предмет основно на кастерите. Луна-спамер има своите предимства и своите недостатъци.
Lucent има министън 0,6 на последно ниво, може би се бъркаш с Eclipse. При Eclipse се каства Lucent но на случайни опоненти в рейндж и БЕЗ министъна.
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Пон Юни 01, 2009 10:54 pm

.Cannibal написа:

Lucent има министън 0,6 на последно ниво, може би се бъркаш с Eclipse.
Така е, извинявам се, за което ;)
http://www.spamFORlife.com
с
Гост

ПисанеЗаглавие: с   Чет Юни 04, 2009 8:57 am

1 път играя с тролл бях афк... Невера се охрани имаше сатаник бътър асаут и радианс, аз едвам си напаравих 2 батъра с тролла и отидох да го бия някак си знаех, че е рошан... Боят беше в негова полза и го блинднах съвсем случайнхо и като почнаха мис мис мис по 6-7 миса и 1 атака ....
fear
Редовен

Брой мнения : 132
Registration date : 28.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Чет Юни 04, 2009 9:35 am

А какво общо има това с луната???
Аз на аганим не я играя, просто съм свикнал да тръгвам на трейдс бандх2
доминатор и бътър, също така може трейдс на стр, ако има някой който ни мъчи и брейсър вместо банд.
Cannibal
Форумен маниак

Брой мнения : 1094
Registration date : 09.05.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Чет Юни 04, 2009 9:39 am

с написа:
1 път играя с тролл бях афк... Невера се охрани имаше сатаник бътър асаут и радианс, аз едвам си напаравих 2 батъра с тролла и отидох да го бия някак си знаех, че е рошан... Боят беше в негова полза и го блинднах съвсем случайнхо и като почнаха мис мис мис по 6-7 миса и 1 атака ....
Нещо ми обягва смисъла, но ако това те интерресува - 2 бътъра не стакват, и по точно евейжъна. Та...не си струва да правиш 2ри.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)   Today at 7:32 pm

Luna Moonfang The blade of the GODDESS (elune)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3