Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 7:35 pm

Какви мизерии сте правели когато сте били новаци? Без срам, кажете коя е най-голямата тъпня, която сте правели.

Аз като почнах на 5.ХХ (не помня вече) мислех, че продавачите на рецепти са за някакви куестове (и нали рецептите, които се правят автоматично струват 1 дърво xD) и че трябва да изпълниш куеста, за да ти даде едно дърво. Естествено не знаех за предметите Скади, Буриза, Бътър, Гуйнсо и така нататък, та налучквах докато не направя някой предмети (поне в това бях много добър :D). Играехме от една зала четирима души (всичките пълни 1337 като мен rofl) и първата ми голяма любов беше дезолатора (който се правеше без рецепта, ми само с 2 чука) - просто него първо открих :D Правех го на всеки герой без изключения, мислех си, че е нещо от сорта на тайна рецепта. Изобщо бяхме пълни нуубс и всеки ден играехме с различни герои. Тогава любимеца ми беше Пугна (с улта на Лич xD) - просто като играехме 2в2 всеки ганк от тяхна страна беше дабъл за мен (улт и дрейн).
Бяха славни времена lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 7:37 pm

Аз почнах на 6.40 някъде и пропуснах ерата на дръвчетата. Тъпи работи да съм правил....ами...не си спомням честно да ти кажа.
http://www.warstomp.com
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 7:46 pm

при нас бе6е по сложно и ние мислехме лицифер за наи силниа герои в дотата и ние сме 3ма в линиа тои идва сам и по4ва ме да бягаме :Д
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 7:58 pm

еех стари времене когато можеше да избягаш с дъгер на 5 стун комбо ееех...ся като гледам стари клипчета с дръвчета напрао ми се плаче какво беше преди хубаво и яко искам да играя на 6.35 :/ аз играх с силенцер за първи път и направих само бооц имн мн тангота :Д беше яко еех какви времеен бяха иначе аз съм започнал от 6.34
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 9:19 pm

Ми не че сега сам много напреднал ... но почнах някаде от 6.50 едни приятели от класа ми ме зарибиха тая година някаде пролета ... и влизам аз и ми се струваше много тъпа игра ... можех да играя само с Мирана в началото естествено не ползвах ароус щото все пропусках ... и помня че взимах само тангота и потионки ...
DoLi
Зарибен

Брой мнения : 265
Registration date : 31.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Нед Ное 16, 2008 11:10 pm

аз играх само със снипер и му вземах 5 чука и после събирах за relic в началото играх само срещу креповете
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 6:45 pm

Като почнах играта (картата на Eul), имаше HoT, най-често цъкахме в зала 1:1 и тъй като играхме с 3200 начално злато, всеки зимаше Mess Reaver и играеше за HoT.

А в големите игри ... половината ги приключвахме с BD с тогавашният Lancer, той имаше ултимат:
Прави много илюзий с 100% негов дмг за няколко секунди.

Когато пусне ултимат на сградите, направи ги омазваше за секунди... и така на 2-3 пъти ти изнасяше базата.

А на Trent ултимата беше wisp, от който правиш кула.
А едната му магия вдигаше 30 дръвчета и износваше картата :)

slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 6:50 pm

Сигорно е била забавна тогавашната дота ... :)
^NiGhT_eLf^
Форумен маниак

Брой мнения : 417
Registration date : 27.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 7:06 pm

аз кат почнах гледах напрао да прая рапира xD даже съм се чудил как събарят дърветата кат утидат до тях и пробвах да мина през тях ма непадаха lol!
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 9:27 pm

@slav, ако искаш мога да ти пратя по-стари версии
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 10:18 pm

Помня също като открихме улта Doom (на Lycan), който тогава се взимаше на 8 лвл и играехме без него щото много имба ни се струваше xD
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 10:21 pm

Cyborg то може и нямам нищо против но надали някои ще седне да играе с мене на тях ... било то в гарена или б-нет ...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 10:25 pm

С някой фр?
Трябва да играем с форума на някоя мнооооооого стара версия :P
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 10:33 pm

Лично аз не сам против ... само се събереме навити ... и да има тотално объркване за тези които са играли от по новите версии като мен ...
Zero
Форумен маниак

Брой мнения : 486
Registration date : 27.02.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 17, 2008 11:05 pm

аз почнах от версия 6.36 маи и беше мн фън в началото си играх вс криипс и си треинках как се зглабят итеми после хоффа и аз като начинаещ мн мачках :D аз тогава правех мн по добри статсове от сега играех само с рики,магина ма главно рики-то аз като се замисля колко месеца не съм спирал сяка игра рики,рики,рики... напрао лошо ми става :D първия ми герои беше пугна един от наи омразните ми сега и са не мога изцепки да се сета освен веднъж направих на джъгър

пт,2-3х десолатора,бътърфлаи пфф колко мачкаше аз ни въртележка ни улт скачам в мелето и с тоя десолатор мачках кофи :D аз са на скоро за гавра ще събера на джъг десо да го вида изрод ли е мн готини времена бяха още се гордея със себе си когато като бях нооб без никои да ми помага оядох едно рики пт,с&у,радиансе,бътърфлаи,рапира, 17от 1 тогава нямаше ассисти ма
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Вто Ное 18, 2008 6:32 pm

Охоо.. спомням си играхме трима 2в1. И тримата купувахме само чукове. Естествено той ни къртеше щото имаше повече начални пари :lol: После той се научи да прави рецепти а ний продължавахме с чуковете и му викахме "ае бе без рецепти!! не е честно :(" lol! После като загрях ходехме по голяма бандичка (5-6 човека). Вечните герои бяха: Снайпер, Баратрум, Трол, Ликантроп и -random lol! Мноу ги къртех със Трола. Зимах му по 4 башера и бътър и нямах равен :P
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Съб Ное 22, 2008 6:07 pm

Аз почнах в Хофа на версия 6.46 или 6.47 ( непомня много ) с Лина .. правех аркане после аганим и после задължително дагон .. сяка игра :) после почнах да играя само с баратрум после само с блууд сийкър :ДД и така .. иначе помня не сам лефкал изобщо .. а най-големия гаф беше кат умрях и щях да щупя клавиатурата в залата :roll:
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 24, 2008 10:46 pm

играя от 5.84 и си спомням Каел и Питлорда.. С един приятелспорихме кой е на повече кръв... Е аз бях за пита и победих!!!

Иначе ще се сетя нещо хитро което сме правили. И аз бях така с дезолатора на секи герой...
http://dota-bg.4rumer.net
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пон Ное 24, 2008 11:47 pm

Така историята не ми е от началото когато играя дота ... а имеммно от днес и реших да ви я споделя ... та играем си 5ь5 игрица вав Уоу левел роом ... и какво си играя изведнаш на долна линия 3ма ... ибааа седят си там 3цата и преспокоино си са бият ... 1 от техния отбор леавва след това го последват още 2ма и ситуацията остава 2х5 ... сас хоста които също нооб чоека и един Спектър ... та в цялата тая история на комедия изведнаш и моя отбор започна да излиза поетапно ... :) ... след това останах сам с 1 дарво и 1 Личч няма да се учудите и какви цветя бяха за мирисане те ... Лича беше напшравил забележете рефрешер ... ами Дарвото Радианц БФ и накрая сглоби рапир които след това пусна ... в това време аз си бях накупил кам 10-12 флаинг куриера и си шарех из мапа ... можеби наи комичната игра която сам играл и сам губил ... насладих и се сас кеф :D
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Вто Ное 25, 2008 10:55 am

slav_17 написа:
Така историята не ми е от началото когато играя дота ... а имеммно от днес и реших да ви я споделя ... та играем си 5ь5 игрица вав Уоу левел роом ... и какво си играя изведнаш на долна линия 3ма ... ибааа седят си там 3цата и преспокоино си са бият ... 1 от техния отбор леавва след това го последват още 2ма и ситуацията остава 2х5 ... сас хоста които също нооб чоека и един Спектър ... та в цялата тая история на комедия изведнаш и моя отбор започна да излиза поетапно ... :) ... след това останах сам с 1 дарво и 1 Личч няма да се учудите и какви цветя бяха за мирисане те ... Лича беше напшравил забележете рефрешер ... ами Дарвото Радианц БФ и накрая сглоби рапир които след това пусна ... в това време аз си бях накупил кам 10-12 флаинг куриера и си шарех из мапа ... можеби наи комичната игра която сам играл и сам губил ... насладих и се сас кеф :D

нищо не разбрах. аз пък помня като играех веднъш със зевс имах само аганим и спорех с моя тиим, че ще убия един бьрьтрум на 4к с майка си и баща си итеми :lol:
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Сря Ное 26, 2008 11:54 pm

Цитат :
нищо не разбрах. аз пък помня като играех веднъш със зевс имах само аганим и спорех с моя тиим, че ще убия един бьрьтрум на 4к с майка си и баща си итеми :lol:

Ако трябва да бъда точен цялата игра беше такава комедиа че ... нищо не можеше да се разбере ( а и аз обеснявам не много хубаво за което се извинявам :) )
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пет Дек 26, 2008 2:41 pm

аз почнах да играя от 6.44 до сега нооб си бях можех да играя само с Дрола и после вече можех със спирит брейкър с блоодсеекер и др.
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пет Дек 26, 2008 3:59 pm

аз играя от 6.46 и сам по добтър от тебе!:)
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пет Дек 26, 2008 4:53 pm

Не сме играли да видим кой е по добър Twisted Evil
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Пет Дек 26, 2008 6:31 pm

пфф аз пък мога да играя само с рики, но съм по- добър от тебе :lol:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD   Today at 5:03 pm

Когато бяхме млади, безгрижни n00bs xD
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next