Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

phase boots

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:03 pm

Хубаво, рулирай със соло абадон 1вс5, умник. Тиймплей е задължителен в игра 5в5, дори да не е на високо ниво и да е с напълно непознати, пак трябва да присъства ако поне един от отбора нарича сам себе си добър играч.
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:08 pm

McMarto написа:
Хубаво, рулирай със соло абадон 1вс5, умник. Тиймплей е задължителен в игра 5в5, дори да не е на високо ниво и да е с напълно непознати, пак трябва да присъства ако поне един от отбора нарича сам себе си добър играч.
Мислиш,че не мога ли ? Пробвай да ме убиеш и веднъж,когато съм с абадон, да те видя ,умник.Напротив,не съм виновен ако другите не могат да играят и нямам време да се занимавам с тях,така че ако си добър играч всичко ще си проличи на соло.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:17 pm

Освен това ако съотборниците ти не са добри ти докато се нафармиш за 1вс5 ще са ви изнесли отдавна.
Искам да го видя прехваления абадон 1в1. Вчера го изкъртих с Лич 1в1, може да пробвам и с някой по-крехък. Гарантирам ти, че няма нюкер, който не може да победи абадон на линия, а ако искаш да пробваме и 1в1.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:34 pm

Няма да са ни изнесли,тъй като ако дойдат до първата кула се връщам.А от там е трудно да се пробие в ранна игра.
Нека позная срещу какъв абадон си играл.... на щит и аура нали ? Остава и да не го изкъртиш... и сигурно е накупил gauntlets.И точно нюкърите нямат голям шанс срещу него заради крехкостта си.Поне за любимия ми герой не спори.Ако него не знам как да развия успешно какво ли остава.За герои,с които съм играл малко или не ми харесват, и аз не споря.За това и не се меся в темата за pudge или bara.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:37 pm

Тръгна на ботилка и ми игра на щит и койл.
И точно с нюкер ще спукам абадон в 1в1 игра. Както казах: готов съм да пробваме.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:47 pm

McMarto написа:
Тръгна на ботилка и ми игра на щит и койл.
И точно с нюкер ще спукам абадон в 1в1 игра. Както казах: готов съм да пробваме.
Лича има много добър лейн контрол и среда е трудно за абадон.Но да пробваме на горен лейн, та да видим.Абадон с бутилка досега не бях виждал,но всичко с времето си.Всякакви нуубове има.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 10:49 pm

Ботилка е възможно най-добрия начин да тръгнеш мид евър. Аз също играя Абадон с ботилка. Да пробваме и горен лейн, ок. Без -ом мод, играем горна линия.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Вто Мар 03, 2009 11:03 pm

Не най-добрия, а по-скоро единствения случай, в който би могло да се вземе бутилка.Аз изобщо не разбирам защо толкова хора се прецакват с нея,особено е комично когато я вземат 3ма човека от 1 отбор и после се напреварват кой да обере руната и 2ма увисват като слива в цигански квартал.
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:59 am

Бутилката е най-добрия предмет за ganker-и, особено rooming
http://www.warstomp.com
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 10:46 am

ми не не си прав просто бутилка 1ви итем не е добре но ти не играе игри на такова ниво в който ганговете стават преди 6лвл и с 400 хп си на 2 нука...бутилка 2ри итем след като имаш кокошка
Аз мисля че бoтуш>бутилка ако си roam
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 1:20 pm

Черкез просто показваш колко играеш , щом смяташ боттле за узелес...Представям си пудже , ск или венг без бутилка, да те видя колко ще гангваш.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 6:38 pm

Аз пък си представям венг с първи предмет бутилка.....хепи ФБ за противниците ти santa А ск въобще пък не му трябва бутилка,за да ганква.Rooming не знам какво е, но ако имаш предвид roaming,то може да си обираш руните и без бутилка, да не говорим,че ако я вземат повече хора ще е повече от безполезна.По-добре се замислете да си вземете стик,макар че само протата знаят как се ползва.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 8:45 pm

Аре изиграй поне едно cw на ниво над средното или съответно изгледай, та да имаш поне някаква обща култура за DotA
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:07 pm

Черкез, кой е казал че трябва да ти е първи предмет ?!!?! А за това за руните ,че койт я вземел , другите оставали на сухо ? НАЛИ ЗА ТОВА ХОРАТА СА ИЗМИСЛИЛИ ТЪПАТА ПТИЦА!
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:18 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
Аре изиграй поне едно cw на ниво над средното или съответно изгледай, та да имаш поне някаква обща култура за DotA
И ти изиграй една соло 1в1 или поне 2в2 с някой играч с ниво над средното белким усетиш къде е истината.
blood ,ако не е първи предмет,после hp и sp ,които дава стават прекалено смешни,тъпата птица е още един разход за едно и също нещо.
azazzel
Зарибен

Брой мнения : 204
Registration date : 06.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:35 pm

Човек ти си се забил с тоталните слабаци в тая европа за това просто няма как да имаш представа реално от играта.
Просто влез в някоя лига или си инсталирай гарената там има добри играчи, даже доста добри влез в бг руумовете 1-4 питай за добрите играчи там и почни да им влизаш в хостовете.
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:41 pm

Cherkezov написа:
Аз пък си представям венг с първи предмет бутилка.....хепи ФБ за противниците ти santa А ск въобще пък не му трябва бутилка,за да ганква.Rooming не знам какво е, но ако имаш предвид roaming,то може да си обираш руните и без бутилка, да не говорим,че ако я вземат повече хора ще е повече от безполезна.По-добре се замислете да си вземете стик,макар че само протата знаят как се ползва.

Лол стик ... хахаха та този предмет ен сам виждал да го зимат от месеци насам ... безполезен е за цената която струва и парите които иска ...
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 9:58 pm

azazzel написа:
Човек ти си се забил с тоталните слабаци в тая европа за това просто няма как да имаш представа реално от играта.
Просто влез в някоя лига или си инсталирай гарената там има добри играчи, даже доста добри влез в бг руумовете 1-4 питай за добрите играчи там и почни да им влизаш в хостовете.
Вярно че са зле повечето,но не е толкова до индивидуалните умения.И да имат такива,не всеки герой става за соло и добрите играчи стават храна за противниковия отбор.Мисля да те послушам за гарената-ще си я сложа да видим какво толкова ги хвалите,само дето пак ще съм сам срещу света,така че не виждам каква ще е разликата.
slav , стика е единствения предмет,даващ моментален restore на мана и кръв,така че не го подценявай,просто никой не знае кога и как се ползва.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 10:03 pm

Wand ли е, Stick ли е, много е според ситуацията, а bottle и Salve с 1 добър juke пълни много повече.

В Garena low lvl rooms не струват hlr 1 и някой In-House лиги са обаче добър пример за игри на високо равнище, но като цяло по-добре е cw
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 10:04 pm

Тъпата птица не е само за това , наистина изиграй цв...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Мар 04, 2009 10:17 pm

blood_moon написа:
Тъпата птица не е само за това , наистина изиграй цв...
Кокошката е да ти носи предмети, птицата е за crow/bottle combo.
А СК без ботилка не може. Точно първо предмет трябва да е. Черкезов, руните се взимат не за да не ги вземе противника, а за да си напълниш ботилката. И тъй като в 80% от случаите няма да получиш руната, която ти трябва, няма смисъл да разчиташ на руните ако нямаш ботилка. Днес със СК с ботилка рулирах соло мид срещу невърмор с ботилка. А от 6 лвл какви ганкове стават...
TwiX-
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Мар 05, 2009 1:04 pm

Е ти ся за ко ми приказваш , за 1в1 или 5в5?
А за птицата не каза нищо друго ,освен да ме повториш.
А да тръгнеш със ск 5в5 с боттле 1ви предмет е бахти нуубарщината , ако извиняваш.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Мар 05, 2009 3:45 pm

5в5 соло мид срещу Невър и двамата на ботилки.
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Мар 05, 2009 8:16 pm

McMarto написа:

Тъпо е напрао на ботилка по добре бранч и 1 танго след тва съпорта кориера ти носи ботле изфармя се барзо на биотилка напрао е сад ...
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Мар 05, 2009 8:22 pm

McMarto написа:
и двамата тарди
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Today at 9:47 am

phase boots
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next