Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

phase boots

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 12:18 pm

Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да
Върнете се в началото Go down
http://www.spamFORlife.com
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 5:38 pm

McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

Е намирали се и свестни хора у тоя пробит форум, бря
http://www.warstomp.com
Cherkezov
Форумен маниак

Брой мнения : 528
Registration date : 20.02.2009

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 6:16 pm

Cyborg Pirate Ninja Jesus написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

Пробвай срещу мен само с dagger.Само да знаеш,че отдавна не е "of escape".
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 6:29 pm

А ти на 7 лвл (приблизително 8-11 минута), какви предмети си мислиш, че ще имаш в линия срещу мен ? Може би PT ...
Не го мисли, хората тук ще ти се смеят.

Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 6:40 pm

На кой говориш пък ти ?
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Сря Фев 25, 2009 10:07 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

Няма значение дали има само дагер ако знае да го ползва. Каква мислиш, че е ролята на Axe? Той влиза с дагер, пуска call, върти си колкото може и пуска улт, на този, който ще убиеш.
Освен това изказването ти да пробва срещу теб с дагер... хмм, това е пълна глупост. Той няма да скача сам 1в1, какво пречи да стои с дагер. То и така се играе, тръгваш на stout + tangos, събираш за дагер, после правиш БоТ и играеш за шива.
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 4:15 am

McMarto написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

Няма значение дали има само дагер ако знае да го ползва. Каква мислиш, че е ролята на Axe? Той влиза с дагер, пуска call, върти си колкото може и пуска улт, на този, който ще убиеш.
Освен това изказването ти да пробва срещу теб с дагер... хмм, това е пълна глупост. Той няма да скача сам 1в1, какво пречи да стои с дагер. То и така се играе, тръгваш на stout + tangos, събираш за дагер, после правиш БоТ и играеш за шива.
A ти колко мислиш,че ще се върти само с dagger ? Знаете,че говорите глупости и пак се самонавивате.А изказването беше за ако сме на лейн един срещу друг.А тоя билд за пръв път го чувам,отгоре на всичко и шива..... Не знам всички ли така играете в хофа , но не е зле да поогледате малко света как играе.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 10:56 am

Знаеш ли какво? Axe със stout shield доминира всяка линия, независимо срещу какъв герой (освен може би КотЛ). И мисля, че за 3 секунди ще оцелее повече от вас, докато сте в дисейбъл. Шива или Асаулт е предмета, който му трябва после, като аз предпочитам Шива заради маната, която дава. Все пак Axe трябва да има мана за дагер, call, culling по всяко време, а Шива спомага за това.
И е крайно време да разбереш, че тук никой не играе в хофф.
П.С. Още чакам да ми дадеш пълномощно в скайп да се уговорим.
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 12:13 pm

Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

A ти колко мислиш,че ще се върти само с dagger ? Знаете,че говорите глупости и пак се самонавивате.А изказването беше за ако сме на лейн един срещу друг.А тоя билд за пръв път го чувам,отгоре на всичко и шива..... Не знам всички ли така играете в хофа , но не е зле да поогледате малко света как играе.

Масово средния тип играчи го играят на БоС Вангард Дагер ... и ги имат кам 10-12 лвл

Истински добрите играчи които сам гледал го играят на стоут шиел + танго и сабират за дагер които имат кам 7-8 лвл и след това копуват БоС
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 12:36 pm

slav_17 написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
McMarto написа:
Cherkezov написа:
За axe не вярвам.
аз пък да

Масово средния тип играчи го играят на БоС Вангард Дагер ... и ги имат кам 10-12 лвл

Истински добрите играчи които сам гледал го играят на стоут шиел + танго и сабират за дагер които имат кам 7-8 лвл и след това копуват БоС
Така е по-приемливо.Но dagger и shiva без нещо за hp и нещо за мс.....
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 12:44 pm

То се подразбира, че ще имаш ботуш и stout/vang
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 6:22 pm

Cherkozov, първо ти си тъпак, второ, на ахе му трябва да живее, колкото да пусне dagger+call, не му трябва ms за гононе
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Чет Фев 26, 2009 11:04 pm

Manner може би?Комплексар.
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 12:29 am

Cherkezov 1 савет погледаи реплеи на МУМ където използват ахе ... там наи добре ще видиш как го играят ...
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 12:41 am

По-добре гледай реп на някой, който може да играе -.-
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 5:25 am

slav_17 написа:
Cherkezov 1 савет погледаи реплеи на МУМ където използват ахе ... там наи добре ще видиш как го играят ...
Там е проблема, в такива игри никои не пиква аxe.Пък и се съмнявам да го играят както нинджата си мисли.Не съм против dagger , а против това да го вземе преди по-важните неща.Ако го вземе при първа възможност ще му стои само за красота , тъй като още ще е лейн фаза.
Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 7:47 am

Дали ахе не е top pick? следиш ли изобщо сцената? И dagger e най-важният предмет, с малко късмет го вада към 7-8 минута в пъб и 15-20 cw, и точно както е lane фаза, много е готино да има двама техни герой с 3 сеc disable, докато двама твой ги заколят
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 9:24 am

Дали ахе не е top pick? следиш ли изобщо сцената? И dagger e най-важният предмет, с малко късмет го вада към 7-8 минута в пъб и 15-20 cw, и точно както е lane фаза, много е готино да има двама техни герой с 3 сеc disable, докато двама твой ги заколят
Това не е никъв дизейбъл.Пък и откога на лейна са 3ма :lol: И axe никой не го пиква,много добре знам.Гледам всякакви риплеи,нито един път не е избиран.Избират вигнаги слабите,но пък с по-добър тиймплей герои.
TwiX-
Зарибен

Брой мнения : 224
Registration date : 25.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 11:27 am

Омагад , ей тука черкезов вобще не си прав.Точно най правените итеми са даджер,бот,вангард и шива.И точно тоя герой е най пиквания от мим,дори и на финали.Ето ти един реплай
http://www.gosugamers.net/dota/replays/replays/17460
Въпреки че даджер е изкаран доста късно.

Последната промяна е направена от blood_moon на Пет Фев 27, 2009 11:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 11:31 am

Cherkezov написа:
Това не е никъв дизейбъл.Пък и откога на лейна са 3ма :lol: И axe никой не го пиква,много добре знам.Гледам всякакви риплеи,нито един път не е избиран.Избират вигнаги слабите,но пък с по-добър тиймплей герои.
3ма ставате като отивате за ганк. И знаеш ли изобщо що е дисейбъл?
slav_17
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 1:09 pm

Cherkezov написа:

Лол не се изакзваи неподготвен МУМ доста често го пикват ... и да гледал сам госу игра с 3 интелекта на линия мисля че мЕт играеха с пугна ддоктор и 3тия не го помня за отрицателно време свалиха кула ... такаче сам виждал и госу игра с 3 топ лине
Cherkezov
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 1:09 pm

Въпроса вие наясно ли сте с термините в дотата.Знаете ли какво е lane phase ? A и когато ме дисейбълнете с call елате ми се обадете.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 1:25 pm

Cherkezov написа:
Въпроса вие наясно ли сте с термините в дотата.Знаете ли какво е lane phase ? A и когато ме дисейбълнете с call елате ми се обадете.
На линия не можеш да биеш Axe. Толкова. С никой герой. Когато той изкара дагер започвате да търсите team battles.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 2:46 pm

Черкез, не усещаш ли че спориш с всички налични от форума. Те те бият по аргументи и факти, на всичко отгоре сам се натоварваш с 'disable', ако успееш да пуснеш магия докато си в Berserker's Call или предмет, ще ти дам бонбон, даже може цяла кутия, аз на това му викам 'disable', а не както повечето хора си мислят 'net' или дори 'Overgrowth'.
А line phase разяснено е моментът в който още се стой в линийте, не се правят gang-ове или push-ове, тоест стоят си в линийте и си правят пари, това е най-често ранна игра преди 6 лвл. Тогава е моментът в който един axe с kelen's (незнам как изфармен) би взел всякакво стълкновение ...
Виждам, че мислиш че си компетентен, но не си. Повечето хора тук имаха объркани представи за играта, преди да им се разаснт 1-2-100 неща, но вече повечето разбраха за какво става въпрос и на теб ще ти светне по едно време.

Morti
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Пет Фев 27, 2009 3:00 pm

От известно времесе завръщат по-old school начини на игра - Lina+Sand, Axe, а също и triple lane, като перфектният triple lane e CM+Shaker+Axe.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: phase boots   Today at 7:58 am

phase boots
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next