Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

дота-мота

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: дота-мота   Пон Дек 08, 2008 2:45 pm

има много малко не6та в дотата които нензнам ....те са 2 тоест или така поне мисля...как мога да работя с 6ифта и да пусна на пример на мипо пуффа едновременно... и каква програма да ползвам за хоткеис
Върнете се в началото Go down
Morti
Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Пон Дек 08, 2008 5:23 pm

Shift просто нарежда няколко команди една след друга. Примерно си Lion. Даваш Е->Target->Click->Shift+R->Target->Click и веднага като свърши анимацията на стъна, ще пусне mana drain, което е много хубаво, защото пуска mana drain, докато целта е във въздуха. Всяка единица си има свой списък със задачи.

Отностно Hotkeys аз ползвам Autohotkey, мисля, че ме имаш в skype, пиши ми и ще ти обясня как става работата.
http://www.warstomp.com
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Пон Дек 08, 2008 8:01 pm

Относно Мипо: на всяко отделно мипо даваш команда да отиде някъде, после с шифт даваш да пусне пуф и така всичките Мипота се пуфкат едновременно като стигнат на мястото, което си задал. Естествено, мястото си го определяш според това колко време ще ти трябва да отидеш до някой противник примерно.
http://www.spamFORlife.com
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Пон Дек 08, 2008 9:55 pm

за ХК ще ти препоръчам да не се занимаваш с програми. В форума на дотата (големия :lol: ) имаше една тема как да си правиш къстъм ХК от папката на ТФТ, на нямям време да я издирвам сега :) . Ако не си твърдо решен да използваш програма, може да я потърсиш, а аз в други ден също ще се разравя, ако не я намериш :arrow:
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Вто Дек 09, 2008 1:20 pm

Arcanum написа:
за ХК ще ти препоръчам да не се занимаваш с програми. В форума на дотата (големия :lol: ) имаше една тема как да си правиш къстъм ХК от папката на ТФТ, на нямям време да я издирвам сега :) . Ако не си твърдо решен да използваш програма, може да я потърсиш, а аз в други ден също ще се разравя, ако не я намериш :arrow:
нали се сеш, че това дето си го чел се отнася само до главни команди и до хоткейове от развитачката - на къстъм мап хоткейовете не можеш да променяш по този начин

Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Вто Дек 09, 2008 8:49 pm

Thunderseeker написа:
Arcanum написа:
нали се сеш, че това дето си го чел се отнася само до главни команди и до хоткейове от развитачката - на къстъм мап хоткейовете не можеш да променяш по този начин

ами току що го разбрах :D
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Вто Дек 09, 2008 11:04 pm

впрочем като отвори въпроса за това - не е нужно да четеш из форуми как се прави. във папката на играта има файл customkeyinfo.txt в който пише какво трябва да се направи - аз дори карам с такива - вместо да дигам магии с О ги дигам с У

Форумен маниак

Брой мнения : 1167
Registration date : 29.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Сря Дек 10, 2008 7:31 am

Аз пък си пускам магиите от NumPad-a с 1,2,3 место с Num-овете
http://www.warstomp.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: дота-мота   Today at 7:31 pm

дота-мота
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото