Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Спорт

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Спорт   Пон Дек 22, 2008 8:34 pm

И така :D в навечерието на новата година :lol: споделете кой с какъв спорт се е занимавал или се занимава, защо го е практикувал\практикува, смятате ли, че е хубаво човек да се занимава сериозно със спорт или трябва да бъде просто за разтоварване :D :arrow: Изобщо ако се получи някаква прилична дискусия много бих се радвал bounce . Аз ще изчакам да понапишете това- онова и тогава ще споделям щото много на фукня ще заприлича 8)
Върнете се в началото Go down
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Вто Дек 23, 2008 12:35 am

Човек задължително трябва да се занимава със спорт, ако ще и само за здраве. Аз тренирам плуване и водна топка вече от почти 2 години и съм в отлична форма ;)
http://www.spamFORlife.com
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Вто Дек 23, 2008 1:57 pm

През последните 3 години единствения спорт, който практикувам е чубанене на топка в даскало lol!
В първи клас ходих на карате (жълт колан), но за жалост го затвориха... После са записах на брейк. Яко беше, нищо че бях най-малкия :) В 7ми клас обаче зарязах сичко заради учението :study:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Спорт   Today at 9:04 pm

Спорт
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1