Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Стратегия за Drowa

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
[DeAd ZoNe]
Редовен

Брой мнения : 145
Registration date : 25.12.2008

ПисанеЗаглавие: Стратегия за Drowa   Чет Дек 25, 2008 4:36 pm

Здравийте аз съм нов от одавна не съм ирал Дота и затова може да ползвате стратегия за 1в1
Ето сега Дигате Първо тва

После си купувате това
Зимате
Сабирате за това
След това отивате във х или кадето играете там.Гледате да ни ви удря и го точете по малко с 1 хит като станете 2 лв дигате това
Така то словате малко по малко редувате магииките после дгате пак аурата След това като стигнете 6 лвл дигайте улта той ви дава агилити ако не се лъжа след това като дигнете аурата и слола тва мисля че е 7 лвл се връщате в базата а и не забравяйте отначало колба
като се върнете купунате С -санге май беше и Събирате за яша ако искате купете един банд връщате се и започвате по сериозно да нападате противника при неуспех ще умрете и е възможно да загубите но ако не сте умрели можете да направите С и Я и да събирате за Ще го направите ако сте внимателни и слагате ОЧИ най важното за контрол над противника отначало можете да ги сложите на оней руните май бяха на там и в тайните шопове следе правилно итамите и противника ако не ви се мре
а можете да загубите и с тази стратегия защото не се знае какъв и противника.
за ранна игра гледайте противтика да не ви удря или убива пазете се и го хитвайте от време на време
Дано съм помогнал :)
Върнете се в началото Go down
slav_17
Зарибен

Брой мнения : 201
Registration date : 19.10.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Чет Дек 25, 2008 6:03 pm

Един савет от мен ... каквато и игра да играеш с дроу дигни си поне 1 лвл силенце ... и махни тая аура поне до 10 лвл бесмислена е ...
[DeAd ZoNe]
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Чет Дек 25, 2008 7:27 pm

чакай сега сленце е ако другия ти еграе интелиджънс но ако играе стрейндж или аджилити няма смисъл да я дигаш
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Чет Дек 25, 2008 8:12 pm

1 лвл се дига silence, после максваш ледените стрели като взимаш 2 пъти статс. След това се вдига аурата - към 9-10 лвл. Улта - на възможните нива.
Предмета, който дава най-добри бонуси на дроу, е бътър. Останалите са по избор, аз бих направил една бориза.
http://www.spamFORlife.com
[DeAd ZoNe]
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Чет Дек 25, 2008 8:20 pm

незнам много за боризата мисля це ни му е нижна толкова освин ако се е наял и нямак кво да прави.. :D

Сега пробвах с твойта стратегия със слинце Sad разкатаха мекат си дигнах улта и улта зех 2ма ама по фатално неможеше да бъде 2/11
Sad Sad Sad
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 12:20 am

Това говори зле за теб, не за стратегията ми.
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 12:24 am

slav_17 написа:
Един савет от мен ... каквато и игра да играеш с дроу дигни си поне 1 лвл силенце ... и махни тая аура поне до 10 лвл бесмислена е ...
affraid affraid affraid affraid shock shock shock shock :confused: :confused: :confused: :confused: lol! lol! lol! lol! 555 555 555 555 :558: :558: :558: :558: :2: :2: :2: :2: :™: :™: :™: :™:

Е такъв виц не бях чувал никога... Да бе деба за кв ода ги дигаш тея тъпи поаисвки като на мястото им можеш да си напраиш кристалис.. :)

Сайлънса се дига веднъж , стрелата задъжително НО НЕ МОЖЕ да се замести аурата с плюса. Без аурата демиджа се намаля драстично а от + да земеш смешните 8 дмг малко кръв(които и без тва имаш достатъчно от бандове) и инт който не ти трябва въобще

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
[DeAd ZoNe]
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 12:27 am

Админа е прав ще си играя с моята стратегия а иначе какво мислите за нея
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 1:16 am

Admin написа:
НЕ МОЖЕ да се замести аурата с плюса. Без аурата демиджа се намаля драстично а от + да земеш смешните 8 дмг малко кръв(които и без тва имаш достатъчно от бандове) и инт който не ти трябва въобще

О, напротив, и точно така се прави. Докато аурата ти дава... 20 дмг до 6 лвл, то 2 пъти статс и след това аура, ти дава 4 стр и 4 аги (+4 инт, може и за сайлънс да се ползва ако си със съотборник xD). Взимаш 2-3 бранча и преспокойно пропускаш 2 брейсъра или банда (+1000 голд никак не е малко в начална игра), както и доста повече дмг след вдигането на улта. Общо взето, да - предпочитам +8 статс до 6 лвл, отколкото 20 дмг, да не говорим, че взимаш 200 хп, това е един 4 лвл нюк, а дроу по правило се пребива отрано, за да се отстрани като заплаха.

@XtAr8e:
Относно стратегията ти - зле е, защото:
1) Героя ти е крехък и при умни противници ще бъде пребит 1-2 пъти до 6 лвл, което те осакатява трайно.
2) Не вдигаш silence нито един път, за което често ще заплащаш с живота си.
3) Вдигащ аура вместо статс отрано, за да получиш дмг, който не ти помага с нищо, освен, че ти подпомага леко lasthit/deny (което аз персонално мога да правя и без аура).
4) Взимаш уардове, ей това ти е най-тъпата грешка. Уардове взимат героите, които не се нуждаят от предмети, примерно Лич, КотЛ и т.н.
5) На 7 лвл планираш да се връщаш в базата, вместо да направиш един хубав ганк с 4 лвл стрела. Трябва да тръгнеш на 6/9 тангос и 4/5 бранча, като на 7 лвл потърсиш руна и отидеш за ганк на горна или долна линия (където си намерил руната). Със сайлънса няма да може да ти избяга противника, особено ако си със съотборник.
6) Не ме кефи аватара ти.
React1ve-
Форумен маниак

Брой мнения : 414
Registration date : 12.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 1:38 am

дрола се играе с десолатор сатаник Маелсторм СиЯ и най важниа предмет за този герои **************СКАДИ*************
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:35 am

React1ve- написа:
дрола се играе с десолатор сатаник Маелсторм СиЯ и най важниа предмет за този герои **************СКАДИ*************

голям се хуморист бе :lol:
[DeAd ZoNe]
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 11:15 am

аве тай стратегия т слинцера езобщо не ми помага тая магийка изобщо несмятам да я дигам до 13 бв поне
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 12:29 pm

тея стратегии са доста "относителни", защото във всяка игра е различно

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
http://dota-bg.4rumer.net
He_Mu_e_gobre
Зарибен

Брой мнения : 297
Registration date : 13.12.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 4:46 pm

Както react1ve отбеляза как може на дрол да зимаш сандже.Стрелата от доста версий насам е орб ефект.
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 5:04 pm

Напротив, орбовете могат да се ползват със стрелата ако си я пуснеш на аутокаст.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 7:34 pm

Не могат и съм почти 100% убеден.
azazzel9
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 7:58 pm

Като гледам тук има много ограничени хора, тоя React1ve- да ходи да се прегледа малко, че нещата не вървят добре при него.
А относно бийлда;
Уменията се дигат спрямо съотборника ти и тези вс които си на линия, но принципно
1 lvl - frost arrows
2 lvl - silence
3 lvl - frost arrows
4 lvl - stats/aura
5 lvl - frost arrows
6 lvl - ult
7 lvl - frost arrows
8 lvl - stats/aura
9 lvl - aura
10 lvl - aura/silence
11 lvl - ult
12-15 - max aura и се дига silence
16 lvl - ult
17 - max silence
18-25 - stats

Предмети:
Ако играеш вс меле противници и често използваш ледената стрела ще е добре или ти, или съотборника ти да има basilius.
Wrath band-a е добър в началото дава ти по-малко от всичко, което ти трябва.
Lothar's Edge 3 610 gold.
- Проблем на героя, е че трудно бяга от гангове, така че Лотъра е много важен.
Butterfly 6 000 gold.
- перфектният предмет за drow ranger дмж, иас, шанс да не те оцелят . Има всичко от което се нуждае traxex :) .
Относно какви ботуши да се вземем:
BoT - най-бързите ботуши имаш добър контрол над картата. Според мен това е безсмислено drow ranger-a няма умение, с което да може да пушва.
Power Treads - най-бавните ботуши, но получавате 30 ias, 10str(кръвта на traxex не е в изобилие). За мен това е най-добрия избор.
Phase Boots - много евтини ботуши с полезен бонус към армора, което винаги е от полза, малко дмж (който е почти без значение), най-полезното при тях, е че може да минаваш през крийпове, но ако играеш с лотар няма смисъл от тях.
Orb effect:
Traxex има много демидж, най-доброто за него би било лайф стийл
Dominator vs Mask of Madness

Доминатор - 1850 gold.
+ 20 дмж (Вие се пак сте дпс герой :) )
+ 15% Life steal
+ 5 armor
+ умението да доминирате неутрален крийп в ръцете на добър играч е едно прекрасно умение

Mask of Madness - 1950 gold.
+ 17% life steal (съвсем малко повече от доминатора)
+ Berserk (иас и мс, но +20% повече дмж (вие и без това не държите на бой, този предмет не е за вас) )

Manta Style - 5 800 gold
Доста добър предмет получавате 250 кръв, нещо от което имате нужда.
Мана бърна е много полезен за герой с малко мана от рода на Свен или Анти Мейдж, необходимо е вс Медуза и Скелетон Кинг.

Desolator - 4 420 gold.
Не се стаква със 1-ва :(

Sange & Yasha - 5 000 gold
ти и без това си слоуваш от майм нямаш нужда(има по-добри орб ефекти), ако толкова ви се иска мс вземете само яша :)

Mjolnir - 6 550 gold.
добър предмет има доста дмж, иас.
Chain lighting-a е много полезен за допълнително ояждане и бързо сваляне на крийпове може да се използва и заедно с BoT за бърз пуш(но пак повтарям траксес не е герой с такава цел)

Skadii - 6 650 gold.
Изключително скъп предмет безполезен за трахех. При положение, че имаш умение което прави същото за какво да дадеш 6 550 gold :)

Други предмети:
Buriza 5 800 gold.
- много добър предмет за завършване на билда на всеки дпс герой :)
Radiance 5 325 gold.
- предмет от който няма абсолютно никакъв смисъл butterfly го смачква от всякъде повече иас същия дмж повече мисс :)
BKB 3 910 gold.
- ако срещу вас има много нюкъри и дизейбъли, а вие сте героя, който трябва да извади играта без този предмет неможе да минете.
MKB 5 400 gold.
- предмета отново е по-лош вариянт от butterfly, но и той си има някой предимства, ако играта ви е тръгнала на зле трудно събирате пари и ви се вижда почти невъзможно да съберете 3 300 за eagle horn, може спокойно да събирате за близо с 1 к по евтиян demon edge. Мини стъна понякога може да бъде много полезен да прекъснете телепорт или някой друг улт (да речем на Crystal Maiden ако е с BKB и неможете да го спрете с silence).
Assault Cuirass 6 050 gold.
- добър иас, много armor полезен в отборните игри, но най-вероятно в отбора ви ще има по-добър кандидат за него.
Basher 3 220 gold.
- за тези пари си взимаш 1 eaglehorn и забравяш за башера. Рейндж геройте имат по-малък шанс за баш имаш достатъчво slow да не ти бягат с лотара имаш и екстра мс, така че винаги прескачайте този предмет.
HoT 5 500 gold.
- ако играта е дълга, противниците са добри и успяват да те гангват и да те убиват толкова бързо, че ти дори да не можеш да си пуснеш Lothar's, HoT e добро решение.
Hand of Midas 1 900 gold.
- от този предмет няма съществен смисъл, защото взимаш 30% ias, който са почти без значение, тъй като в билда имаш 30% ias от PT(power treads), 60% ias от Butterfly , и 10% ias от Lothar's.

Общо взето съм споменал повечето неща има още, но в момента не ми се пише, ако ви харесва обяснението и искате да напиша за някой друг герой само кажете :)
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 9:06 pm

Ти също си бая ограничен. Бацил не се взима абсолютно никога на тракс, даваш 500 пара, с която можеш да си вземеш тангота и изобщо неща, които ще те задържат в линията.
1) Phase boots и BoT на този герой не се правят. Той има прекалено голяма нужда от 10 стр, за да си купи друг ботуш.
2) Ranged илюзии нямат feedback => пропускаме мантата.
3) S&Y се копува най-малко за мейма, дава доста хп, дмг, иас на добра цена.
4) Мьолнир е безполезен за Тракс, на нея не й трябва фарм механизъм, тя е единствено и само hero killer.
5) Skadi не се взима, не защото имаш слоу, а защото даваш прекалено много пара за предмет, който ти дава много повече отколкото се нуждаеш (дава мана и инт, на теб за къф хуй ти е нз).
6) Assault се прави само на танкове (с малки изключения) и не дава това, от което се нуждае дроу.
7)
Цитат :
Рейндж геройте имат по-малък шанс за баш
Е това е пълна простотия.
8) BKB не се прави на тракс, първо защото имаш Лотарс, второ защото имаш сайлънс.
9) Hands of Midas не се прави заради иас, който дава, а заради активното умение Transmute и е фарм предмет за меле герои. На тракс само забавя развитието.
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:09 pm

дам немога играя ...това което го написах бе6е на 6ега и да те питам за6то на дрола не се зИМА БКБ?!!!!!!!!!!!! БКБе за вскеи ДМГ ДЕАЛЕР!!!!!!! лотара е тъп предмет в сериозна игра..
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:13 pm

БКБ > Lothar's, но заедно не ти трябват. И все пак лотарс дава бая дмг на дроу, в комбинация със сайлънс можеш да се лишиш от БКБ.
azazzel9
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:16 pm

Не ти се сърдя трябва да има и идиоти като теб за да има форум.
1)Първо излишно съм казал защо се прави PT, а не другите ботуши
2)Манта се прави не само за фийдбака има случей, в които мантата е ключова
3)S&Y има безполезен мейм имаш слоу, дмж е по-малко от на бътърфлай иас. е по-малко от на бътърфлай, кръвта която ще ти даде е по-малко спрямо мисс-а от бътъра.
4)Не случайно съм написал че Моълнир е добър предмет но не и за траксес "(но пак повтарям траксес не е герой с такава цел)"
5)Skadii - 6 650 gold.
Изключително скъп предмет безполезен за трахех.
6)Асаулта е тийм плей предмет, който е необходим за игра 5в5 казал съм не случайно, че в отбора ти почти 100% има по-добър кандидат от траксес за него.
7)Шанса за баш на рейндж герой е 10%, а не 15%
8)При добри играчи няма как да пуснеш сайлънс на повече от 1, вярно е че ти на дали играеш с такива, което означава че вс рхаста и лион да речем без бкб нямаш шанс. С лотар можеш да избягаш но нали целта е да ги убиеш. Кажими раста и лион какво могат да направят, ако от лотар излезе 1 тракс с бкб с достатъчно добър иас да немогат да му язбягат.
9)Да вярно е не съм дописал за transmute, тук вече грешката е моя
[DeAd ZoNe]
Редовен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:24 pm

React1ve- написа:
дам немога играя ...това което го написах бе6е на 6ега и да те питам за6то на дрола не се зИМА БКБ?!!!!!!!!!!!! БКБе за вскеи ДМГ ДЕАЛЕР!!!!!!! лотара е тъп предмет в сериозна игра..

Мн Интересно за ко ти е мкб като на него пише че дава 100 дмг за магия като тази на спирит брейкър 3тата дет те бута назаде за него е мкбто и за някой друг на траксеса не му е нужен...
React1ve-
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:26 pm

аз сам по добър от тебе!

XtAr8e написа:
React1ve- написа:

Мн Интересно за ко ти е мкб като на него пише че дава 100 дмг за магия като тази на спирит брейкър 3тата дет те бута назаде за него е мкбто и за някой друг на траксеса не му е нужен...
МКБ Е МН ТЪП ПРЕДМЕТ >> ГОВОРИ ЗА БКБ НУП....МКБ Е в ранна игра ... Буриза>МКБ при пове4ето герои
McMarto
Spam Master

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 10:35 pm

Тва за баша съм се объркал :/
Манта най-често се прави, за да оставяш противника без мана, илюзиите помагат за това ако са меле, точно затова почти няма рендж герой, на който се прави манта ПРИ КАКВИТО И ДА Е ОБСТОЯТЕЛСТВА. Да не говорим, че докато си си призовал илюзиите, противника ще разбере кой е истинския тракс по ледената атака.
Асаулт е тийм плей предмет, но не се прави абсолютно никога на тракс и други дпс герои, дори ако никой друг не го прави, ти не трябва да го правиш.
При добри играчи пускаш лотарс, влизаш в гръб на противниковия нюкер, изчакваш няколко секунди той да си изсере магиите, след това пускаш сайлънс на този, който още има магии, и пребиваш целта си.
Както съм казал S&Y се прави най-малко за слоуа. Освен това не съм спорил, че S&Y>Butter, бътър е по-добър, но да направиш бътър докато губите играта е невъзможно. Ако играта тръгне на зле - S&Y, ако играеш с хоферски прота - дори играта да тръгне на зле, пак ще направиш бътър, не се притеснявай.
He_Mu_e_gobre
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Пет Дек 26, 2008 11:59 pm

Незнам от каде сте решили че дролката може да използва орб ефект.СТРЕЛАТА Е ОРБ ЕФЕКТ И БЪФ ПЛЕЙСЪР ако искате да имате слола от стрелата не можете да използвате нито МОМ,хелм ъф доминатор,мджолнир,скади,сандже&яша,и всички останали орб ефекти и бъф плейсари!!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стратегия за Drowa   Today at 12:47 am

Стратегия за Drowa
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next