Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

Викам да направя един клип на форума.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ZEEP
Зарибен

Брой мнения : 329
Registration date : 18.11.2007

ПисанеЗаглавие: Викам да направя един клип на форума.   Сря Дек 26, 2007 6:10 pm

Викам да направя един клип на форума коита ще бъде на български и ще го кача само в вбокса - да спечелим малко уважение в българският дота геиминг.
Хора от форума могат да дават свои реплеи - Диваин и Админа задължително ! Само трябва да ми обещаете че ще подържате форума доживот ! Хаиде които дава реплеи ще трупа точки .
Върнете се в началото Go down
divin3
Новак

Брой мнения : 67
Registration date : 01.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Сря Дек 26, 2007 8:39 pm

да е форума ще бъде подържан работата е че като играя нямам навика да пазя реплеи и ако има някой запазен риплеи той е на зала ще видим какво ще правим по вапроса
Epicfail
Форумен маниак

Брой мнения : 1154
Registration date : 31.10.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Сря Дек 26, 2007 9:37 pm

mi nie imame klip no predeleno ne e ne6to s koeto mojem da se pohvalq 6toto sam go pravil s WMM bez nikvo staranie. Dokolkoto znam ZEEP ima opit s klip4eta :P :D :) neka napravi ne6to ubavo.

Na4i naparvi otna4alo ne6to kato smesica m/u reklama na site-a i gotini kilove na koito nie sme avtori.6te stane dobra reklama na getdota.hit.bg a i 6te bade zabavo. Kolkoto do saita 6te go poddarjame. obr6tavam.

Na4i 6te si izgledam repleite v sofia 6te gi izreja s Easy video splitter i 6ti gi pratq po skype.

pp: dano izleze n6to
http://dota-bg.4rumer.net
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Дек 27, 2007 12:18 am

Добре виждам че се разбираме - за клипа не се притесняваи ще го окрасим добре но ако има смешни роботи повече ще обърнат внимание на смешните работи отколкото на логото.
М/др-то мога да прая 3д лого ако имате неква идея даите ще я реализираме - имам доста смешни работи но все пак сичко немога аз да прая требва ми само качествен материал.
За реплеите направо ми даи реплеите не ги режи че после може да имам проблеми - направо реплея пращаи аз ще се оправя.
Хаиде ще стане нещо само трябва да вярвате.

ПП - клипа като е готов ще го кача в 4сторин.ком да го изтеглите че неща моите приятели да узнаят че работя със вас и вие ще го качите в вбокса! Аз отивам да цъкам в ГГЦ да направя нещо красиво :D
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Дек 27, 2007 9:08 pm

ZEEP написа:
ПП - клипа като е готов ще го кача в 4сторин.ком да го изтеглите че неща моите приятели да узнаят че работя със вас и вие ще го качите в вбокса! Аз отивам да цъкам в ГГЦ да направя нещо красиво :D
Moже ли да разбера защо?..?

Ми сега се върнах в софия и утре обещавам ако имам време ще си изгледам риплеите ще ги резна и щи пратя това унова ..

Какво имаш предвид под "смешни работи"

За логото можеш да измислиш нещо за дизайн..
пп: май нещо мн те прегърбихме с работа :D - за иконките на форума, за лого, за клип :D

http://nagradite.net/kadishona <-- Моля, дайте точка! Благодаря!
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Дек 27, 2007 11:58 pm

ХахахХАахахАХха - даже хич не е трудно просто тряя го умеиш 8)
мога да измисля нещо за логото - тва е лесна работа може да се направи просто трябва да ми дадеш материал които не се праи с прогами а с умение ;)
Пак и без тва немам друго кво да прая - хоби :D :D
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пет Дек 28, 2007 11:18 pm

ми аз ти казах идеята си по скайп. Ти измисли нещо за логото
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Нед Дек 30, 2007 3:48 am

Ето първите 20 секунди от клипа
http://4storing.com/288l4/d9ae95e7ae8816f86131bf0fbccc3927.html
ако не ви харесва ще го поправим :D :D
divin3
Новак

Брой мнения : 67
Registration date : 01.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 12:25 am

момче добър си ;--) . Владееш е медията евала ! ( ако почнеш да се занимаваш сериозно и имаш идеи не се замисляи)
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 12:32 am

Като гледам засега ако почнем да праим продукции няма скоро да имаме конкуренти ~~~~ в България имам предвид :D :D 8) 8) 8)
но клипове се правят от реплеи
ДАВАИТЕ РЕПЛЕИ !
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 2:52 pm

Ми има още един сайт за дота. Самия сайт им е по-добре измислен, във форума имат 120 регнати човека от които пишат 10 и имат общо към 200 мнения тъйче наистиан нямаме конкуренция. Само въпроса е да не се окаже че сме от два сайта за които нищо никой незнае. Се едно нашич калс да си измислим нещо и да кажем че сме първи :)
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 2:56 pm

Клипа е много луд. Само направи гетдота.хит.бг да се показва повече време че никой няма да забележи. Трябват яки фрагове, аз вече като играя ДотА само за яки килс ще играя за да ти ги давам
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 2:59 pm

Admin написа:
Ми има още един сайт за дота. Самия сайт им е по-добре измислен, във форума имат 120 регнати човека от които пишат 10 и имат общо към 200 мнения тъйче наистиан нямаме конкуренция. Само въпроса е да не се окаже че сме от два сайта за които нищо никой незнае. Се едно нашич калс да си измислим нещо и да кажем че сме първи :)
Говоря за конкуренти при клиповете :D :D :D :D
но и като гледам почти навсякаде ще сме н1 в България :)
Хаиде всички Виши членове да дават реплеи може и по ниски потребители но важното е да дадат !!
М/др-то измислаите песен която ще слагаме - клипа няма да е само
1-2 минути - И ДА НЕ Е НА БАС ХЪНТЪР - ДотА щот е мн тъпа
Това са моите критерии които ако се спазват се получава сполучлив клип
Thunderseeker
Зарибен

Брой мнения : 377
Registration date : 03.11.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 4:17 pm

аз за реп давам тоя дето пуснах преди 2 дена тема за него тука ако не сте го гледали :scratch: а за музика предлагам групи като металика, menowar, iron maiden, hammerfall, и подобни - аз лично моето клипче със бучар съм го направил със металика и iron maiden

Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пон Дек 31, 2007 5:45 pm

Thunderseeker написа:
аз за реп давам тоя дето пуснах преди 2 дена тема за него тука ако не сте го гледали :scratch:
Не става no
и АКО може даи по конкретни песни защото тези групи имат над 50 песни има цял ден да тегля и да слушам и нито една няма ми хареса
Ursa
Новак

Брой мнения : 17
Registration date : 18.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Сря Яну 02, 2008 12:06 pm

Edit: видях че е готов.извинявам се :)
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Сря Яну 02, 2008 10:40 pm

а не ще се изям тъпия комп неще да се оправя а уж имам некфи реплеиз на него :`:
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Яну 03, 2008 4:42 pm

може да са от 1.20 да не мога да се гледат ( на мен са ми така почвечето)
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Яну 03, 2008 5:04 pm

Поправка : може да се гледат 8)

Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Яну 03, 2008 6:05 pm

Тъндър да не си мислиш че ще минеш на чисто с тез рапири
марш в ггц да праиш фрагове марш!!!
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Яну 03, 2008 7:50 pm

най-много да дам някои добри куки с буча... иначе имам на репчета 3-4 доста добри вартенета във горите ама не вярвам широката публика дори да разбере какво гледа :lol:

Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Чет Яну 03, 2008 8:02 pm

Даваи каквото ти е на душа - скаипа ми е ЗЕЕЕПП
Epicfail
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Пет Яну 04, 2008 10:26 am

Ами за мен т'ва със съртенетата щее много забавно. Аз някой път дори и да мога а се измъкна продъжавам да си обикалям за гаврата :D Е разбира се че и от това оставане съм страдал доста но са се получавали доста интересни моменти. Ако има нещо го прати на Зиип
ZEEP
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Съб Яну 05, 2008 7:05 pm

Браво Тъндър точно твоите реплеи ми тряяха . От тва се правят филми!
Thunderseeker
Зарибен

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Съб Яну 05, 2008 7:13 pm

ае зееп мани бегай ама ако и клипа е толкова добър колкото трейлъра направо 555

ПисанеЗаглавие: Re: Викам да направя един клип на форума.   Today at 3:12 am

Викам да направя един клип на форума.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next