Българският Дота Форум
Регистрирайте се за да използвате пълноценно ресурсите на форума
Българският Дота Форум

Български ДОТА Портал

ИндексИндекс  GalleryGallery  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Вход  

Share | 

MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Beast
Новак

Брой мнения : 5
Registration date : 10.01.2009

ПисанеЗаглавие: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Съб Яну 10, 2009 3:18 pm

Дата: 07.02.2009
Място: София, Студентски град, бл. 40, клуб The NET
Формат: 2vs2
Такса участие: 20 лева на отбор (15 за записалите се до 01.02.2009)
Организатор: Спортен клуб по електронни спортове "МД Геймс"
Спонсори и награди: ще бъдат обявени по-късно

Правилата, наградите и останалите подробности ще бъдат обявени по-късно в раздел "Gamer's news" на www.mdgames.net.

Оригиналната новина можете да прочетете тук.
Върнете се в началото Go down
Arcanum
Форумен маниак

Брой мнения : 499
Registration date : 01.12.2007

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Съб Яну 10, 2009 10:36 pm

shock божеее от всички клубове точно The Net са избрали shock
HeyKiwey
Форумен маниак

Брой мнения : 699
Registration date : 02.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Съб Яну 10, 2009 10:55 pm

Arcanum написа:
shock божеее от всички клубове точно The Net са избрали shock

ако трябва да съдя по реакцията ти, сигурно ще прекръстя клуба на The Lan lol!
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Съб Яну 10, 2009 11:04 pm

казват му the closh- съркратено от клошар shock :lol: ама студенти кво да ги правиш :lol: :roll:
Beast
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 3:55 am

Хубаво ще е темата да влезе в раздел "Новини" така че да я видят всички. Сериозно съм се заел да информирам хората от DotA обществото за този турнир, понеже съм сигурен, че в България има много талантливи играчи, които заслужават възможност за офлайн изява и ще бъде жалко да я пропуснат от незнание.
Kamukag3e
Форумен маниак

Брой мнения : 903
Registration date : 03.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 9:48 am

Лошото в случеят е, че само софиянци могат да отидат там без големи разходи, а при 2:2 формат на турнира, мога да кажа, че ще има поне десетина достойни претенденти само от София.

След това, разходите немогат да се избият и отиваш само за тръпката, това неможе всеки да си го позволи ...

Играчите на дота са средно 16-17 годишни, не всеки може да си набави финанси за такова мероприятие.

За съжаление в България такава е социялната обстановка, че чак прецаква един най-обикновен турнир.

Beast
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 3:45 pm

Често и организаторите на турнири оставаме само с тръпката, понеже често приходите ни не избиват разходите, но важното е спортът да се развива. А конкуренцията е хубаво нещо. Едно време когато се правеха турнири на Warcraft III всяко офлайн участие много вдигаше нивото на слабите и средните играчи :)
McMarto
Spam Master

Брой мнения : 3736
Registration date : 24.06.2008

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 3:50 pm

Така и така не познавам човек, с който можем да се наречем отбор :lol:
Пък и вижте кога правите турнира, точно когато хората са на работа/училище, не всеки може да кръшка от задълженията си, за да отиде на турнир ;)
http://www.spamFORlife.com
frezist
Форумен маниак

Брой мнения : 742
Registration date : 02.01.2008

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 7:50 pm

не това е проблема какво са 15 кинта или 10 бяха колко пари имам и се чудя кво да ги правя но знам какво ще стане просто няма нищо да стане просто ще има караница пък и аз съм под 16-17 годишен сиг голям смях ще падне всеки ще псува и ще се кара иначе яко относно камикад3е то вече софиянците са се извадили силните играчи има малко които са ънноун просто идеята е хубава ама :/ не може просто тъй да стане някъде бях чел тряя се напраи турнир без входна такса с добра награда се ще се намерят спонсори айде а спонсорите ще спечелят от рекаламата ;) ще видите колко мн ще дойдат
Arcanum
Форумен маниак

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Нед Яну 11, 2009 8:43 pm

frezist написа:
не това е проблема какво са 15 кинта или 10 бяха колко пари имам и се чудя кво да ги правя но знам какво ще стане просто няма нищо да стане просто ще има караница пък и аз съм под 16-17 годишен сиг голям смях ще падне всеки ще псува и ще се кара иначе яко относно камикад3е то вече софиянците са се извадили силните играчи има малко които са ънноун просто идеята е хубава ама :/ не може просто тъй да стане някъде бях чел тряя се напраи турнир без входна такса с добра награда се ще се намерят спонсори айде а спонсорите ще спечелят от рекаламата ;) ще видите колко мн ще дойдат

Кога ще започнеш да слагаш препинателни знаци на мненията си :?: . No offence ама не са разбира какво точно искаш да кажеш в половината от коментарите ти.
А в България със страшно много неща е така за съжаление, но дотата е популярна и има място за развитие според моето скромно мнение.Поздравления за мотивацията и дано успеете да си намерите стабилни спонсори :)
Beast
Новак

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Пет Яну 16, 2009 1:41 pm

Имаме известен напредък с правилата. Можете да ги видите ТУК.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!   Today at 9:47 am

MD Games DotA Tournament #1 на 07.02!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1